3D MAX KURSU ÖĞRENCİ YORUMLARI

Harun YILMAZ 3D Max Kursu Yorumu
Harun YILMAZ

Sevgili bilgi eğitim personelleri; Öncelikle bu programa katıldığım için mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Öncelerde kim bir saat yol gelir buraya diye düşünmüştüm ama burada her günkü güler yüzünüz iyi niyetiniz ve her zaman iyi karşılanmak hoştu. Dilerim başka kurslarınıza da katılım gerçekleştirme fırsatım olur. Herkese her şey için teşekkür ederim..

Meltem EKİNCİ 3D Max Kursu Yorumu
Meltem EKİNCİ

Vermiş olduğunuz eğitimden son derece memnun kaldım. Gerek hocamız, gerek bilgisayar ekipmanları son derece iyiydi. Hocamız her sorulan soruya sabırla cevap vererek bizi çok memnun bıraktı. Sadece ekipman ve hocamız değil diğer çalışanlarda son derece güler yüzlü ve yardımsever. Tam bir aile ortamı. Sizi özleyeceğiz. Sevgilerimle…

Senanur İNGEÇ 3D Max Kursu Yorumu
Senanur İNGEÇ

3D Max kursuna katıldım. Kurs boyunca çok memnun kaldım. Anlaşılabilir şekilde dersler devam etti. Sorularımızı rahatlıkla sorabildik. Akıcı bir şekilde ilerleyen derslerin çok faydasını gördüm. Kurs bitti ve memnuniyetle ayrılıyorum. Hocama ve kurumdaki herkese teşekkürler.

Nesli̇han YILMAZ 3D Max Kursu Yorumu
Nesli̇han YILMAZ

Hocamızdan çok memnunuz. 3D Max Eğitimini bugüne kadar gittiğim diğer kurslara göre çok daha profesyonel teknik anlatımlı projeli eğitim gördük. Kurumdan, hocadan ve tüm çalışanlardan çok memnunum. Bir kez daha gelmeye gerek kalmadan programı öğrendim. Çok teşekkür ederim..

Vi̇ldan ÇARDAK 3D Max Kursu Yorumu
Vi̇ldan ÇARDAK

Hocamızdan aldığım 3dmax eğitiminden çok memnun kaldım. Kursun başından en sonuna kadar sabırla ve ilgiyle bize yardımcı oldu. Emekleri sayesinde program hakkında çoğu şeyi öğrendim. Her türlü konuda (ödevlerimizde dahil) rahatça soru sorup bilgi aldığımız çok iyi bir hoca emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Elmas AZAK 3D Max Kursu Yorumu
Elmas AZAK

Sayın Hocam, Ben bu kursa başlarken kendimle ilgili çok kaygılarım vardı. Ancak sizinle tanıştıkdan sonra ve verdiğiniz öğretici eğitimden sonra tüm kaygılarım yok oldu. Size bunun için çok teşekkür ederim. Buradaki çalışanların hepsi güler yüzlü insanlar. Hiç devamsızlık yapmadan ve isteyerek geldim ve çok mutlu olduğum bir ortam. Tüm çalışanlara ve size çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dileğiyle.

Emre ÖZTÜRK 3D Max Kursu Yorumu
Emre ÖZTÜRK

3DMax kursuna ilk kez gelmiyorum. Daha önce farklı bir yere gidip memnun kalmamıştım. Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezinde ise neşeli ders anlatımıyla bize yardımcı olan hocamızla tanıştık. Onun anlatımıyla ve sunumuyla keyifli vakit geçirdik. Emekleri ve sabrı için hocamıza ve Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezine ve kurs çalışanlarına teşekkür ederim.

Leyli̇ ATAYEVA 3D Max Kursu Yorumu
Leyli̇ ATAYEVA

Kurumunuzun değerli hocasından almış olduğum 3DMax eğitiminden son derece memnun kaldım. Hocamız bu eğitimin son dersine kadar gösterdiği alaka ve destek için teşekkür ediyorum. 3D Max almak isteyen arkadaşlarıma mutlaka max hocamı tavsiye edicem ve Bilgi Eğitimi önericem. Son derece memnun kaldım hocadan ve kurstan. Ayrıca diğer çalışan personelinizin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Arzu Şeyma YILGÖR 3D Max Kursu Yorumu
Arzu Şeyma YILGÖR

İnternetten az bir araştırma ile sadece bilgi almak için geldiğim kursa o dakika kayıt oldum. Gerek hocamız gerekse ortam olarak hiç pişman olamadığım bir kurs dönemi geçirdim. Öncellikle hocamıza sonrada tüm kurs ekibine her şey için teşekkürler.

Gülsün KILIÇ 3D Max Kursu Yorumu
Gülsün KILIÇ

Beşbuçuk haftalık 3D Max kursunun son gününe gelmiş bulunmaktayız. Kursa başlamadan önce 3D Max'in hiçbir komutu hakkında bilgi sahibi değildim. Ayrıca kursa kaydımı yaptırırken beşbuçuk haftada 3Dmax'i öğrenebilirmiyim endişesi vardı. Fakat Hocanın ayrıntılı ve eğlenceli anlatımı sayesinde 3D Max'i öğrendim. Hocama güzel anlatımı için teşekkür ederim..

Büşra SOYDAŞ 3D Max Kursu Yorumu
Büşra SOYDAŞ

3D Max kursuna 2. kez gidiyorum. Daha önce farklı bir yere gitmiştim. O kurstan bu kadar memnun kalmamıştım. Bilgi Eğitim Kursundan çok memnun kaldım. Özellikle eğitmenimden. Sayesinde 3Dmax konusunda kendime daha çok güveniyorum. hocamız bize karşı çok ilgili ve sabırlıydı. Emeklerinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim..

Hümeyra ŞENTÜRK 3D Max Kursu Yorumu
Hümeyra ŞENTÜRK

Kursa başladıktan sonra Max'e olan ön yargım 3dmax hocam sayesinde neredeyse yok oldu. Artık dış veya iç mekan için profesyonel olarak çizimler yapabileceğim. Biraz pratikle kendimi daha da ilerletebileceğimi düşünüyorum..

Doğan SAVAŞ 3D Max Kursu Yorumu
Doğan SAVAŞ

3Dmax kursunda eğitim veren Bilgi Eğitim Teknolojileri Merkezinde hocamızın anlatımıyla gayet güzel bir kurs süresi geçirdik. Detaylı ve uygulamalı anlatımıyla 3Dmax?i öğrendim.3Dmax kursu almak isteyen herkeze tavsiye ederim..

Kübra TAŞAN 3D Max Kursu Yorumu
Kübra TAŞAN

Kursun içeriği ve Hocamızın öğretmenliği sayesinde oldukça verimli bir kurs süreci geçirdim. 3D Max konusundaki tecrübelerinin çoğunu bize yansıttığı için hocama teşekkürler..

Telefon
Whatsapp