AUTOCAD KURSU ÖĞRENCİ YORUMLARI

Bilal Sarı Autocad Kursu Yorumu
Bilal Sarı

Buraya gelmeden önce başka kurs veren yerlerle de konuştuk ve öyle geldik. Buranın daha başlamadan önce verdiği güven emin olma durumunu kursa başladıktan sonra hocamız sayesinde ne kadar doğru karar verdiğimi anladık. Bu yüzden Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi ve tüm çalışanların sıcak kanlılığına ve en önemlisi başarısına referans yapacak kadar beğendiğimizi söyleyebilirim.

Yusuf YILMAZ Autocad Kursu Yorumu
Yusuf YILMAZ

Merhaba ben Autocad kursunu canlı online olarak aldım. Başlarda online olmasından dolayı kaygılansam da hocamın da katkılarıyla çok verimli bir eğitim süreci geçirdim. Online olmasının bir dezavantajını görmedim çünkü canlı ders olduğundan takıldığım yerleri hocaya rahatlıkla sorup cevabını alabildim. Dersin anlatışına gelecek olursak oradan da memnun kaldım çünkü hocamız her derste enerjisi yüksek, güler yüzlü bir şekilde, komutları detaylı ve sabırla anlattı. Zaten takıldığım noktada platform üzerinden ekran paylaşarak, hocanın yardımıyla problemi çözebildim. Hocamız öğrencilere karşı ilgili ve alakalıydı. Bu sayede dersleri sıkılmayarak ve gerçekten öğrenerek geçirdim. Neredeyse hiçbir şey bilmeyerek başladığım bu kursu Autocad üzerinde ciddi bir bilgi ve birikim edinerek bitirdim. Emeği geçen hocamıza teşekkür ederim. Bu kursu online olarak almayı düşünenlere tavsiye ederim.

Mehmet ÖZBAHAR Autocad Kursu Yorumu
Mehmet ÖZBAHAR

Merhabalar ben KONYA Beyşehir'den Uzaktan Canlı Online Autocad kursunuza katıldım. Öncelikle bu kursu uzaktan almamıza büyük katkı sağlayan BİLGİ EĞİTİM MERKEZİ yöneticilerine ve öğretmen üyelerine hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Burada eğitimimi veren hocama ayrı bir parantez açmak istiyorum.. Bizlere dersi sevdirmesi, üzerine düşün görevi layıkıyla yerine getirmesi, gerek ise ders sunumu o kadar mükemmeldi ki inanın kursun bitmesini ben dahil hiçbir arkadaşımız istemezdi. Ders içerisinde bir bütün ve aile gibiydik. Hocamızın sayesinde Autocad'i öğrendim ve sertifikayı kazandım. Yeni iş hayatımda umarım ki çok faydasını göreceğim. Başta Hocam olmak üzere kurs yöneticilerini ve öğretmenlerini saygıyla selamlıyorum. Kursunuzu tercih eden ve yeni eğitim alacak arkadaşlara da gerek kursta ve gerekse iş hayatlarında başarılar diliyorum.

Bahar Sema ERYÜREK Autocad Kursu Yorumu
Bahar Sema ERYÜREK

Dünyamızın ve Ülkemizin geçmekte olduğu bu zor dönemde hayatlarımıza bir süre ara vermiş olsak da öncelikle Hocamıza ve bize online ders almamıza, çok değerli Hocamızla tanışmamıza olanak sağlayan Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi'ne göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Ben daha önce başka eğitim kurumlarından iki defa yüz yüze Autocad dersi almıştım ama her seferinde komutlar, bilgiler birbirine karışıyordu bir türlü Projemi Autocad Programıyla çizemiyordum. Sürekli elle çizim yapmak zorunda kalıyordum ve ben de önyargı oluşmuştu. Daha sonra tesadüf eseri internet ortamında Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezinin uzaktan Autocad kursu olduğunu gördüm. Yorumları okudum. Osmaniye'den uzaktan canlı online eğitim ile son bir kez daha Autocad kursuna katılmaya karar verdim. Ama uzaktan çizim programı eğitim almak nasıl olacak acaba dersi anlayabilecek miyim, komutları ayn anda nasıl uygulayacaktım kafamda bir çok soru ve önyargı vardı. İlk ders başlayıp Hocamızla tanıştıktan sonra çok doğru bir karar verdiğimi anladım. Hocamızın ilgisi, alakası, bilgisi, güler yüzlülüğü, içtenliği, samimiyeti, kalbinin güzelliği, enerjisi, kültürü, donanımı, sorumluluk bilinci, mesleki bilgisi, öğrenciye yaklaşımı, bilgisini öğrenciye aktarımı ve motivasyonu olağanüstüydü. Her komutu en ince detayına, mesleki olarak nerede nasıl kullanacağımıza kadar anlatıyordu. Kurs sürecinde beklentilerimin üzerinde verimli bir eğitim aldım. Kendime güvenim geldi. Hocamız sayesinde artık Projelerimi kendi kendime hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu çizebiliyorum. İyi ki dersinize katılmışım. Çok şanslıyım. Emeğinize Yüreğinize Sağlık ...

Burcu KÖSE Autocad Kursu Yorumu
Burcu KÖSE

Kep atma töreninin olmaması dışında her şey çok keyifliydi. Özellikle hocamızdan ders aldığım için kendimi çok şanslı hissettiğimi de belirtmek isterim. Bu güne kadar gittiğim kurslar arasında en verim aldığım, kurs oldu. Herşey için teşekkür ederim..

Muhammed Raşit KÖMÜRCÜ Autocad Kursu Yorumu
Muhammed Raşit KÖMÜRCÜ

Hocam merhaba, Kursun başında kurs görevlilerinden biri bana Hocamız öğretmeden bırakmaz demişti, biz bunu yaşayarak öğrendik, gerçekten çok ilgilisiniz, ben göstereyim öğrenen öğrenir gibi bir mantığınız yok kesinlikle, internet üzerinden canlı derslerle ilgili de kafamda soru işaretleri vardı ama bence canlı dersler daha verimli geçti :) Çok teşekkür ediyorum, ben öğrendiğimi düşünüyorum, hakkınızı helal edin tekrar.

 Binnur KARADAĞ Autocad Kursu Yorumu
Binnur KARADAĞ

Kuzenim sayesinde bu kursla tanıştım. Tabi gitmeden önce epey bir araştırdım. Oldukça memnun kaldım beklentilerimin çok üstündeydi. Çalışanlar ve eğitmenimiz oldukça güler yüzlü, donanımlı ve işini severek yapan insanlar. Kurs tavsiyesi isteyen çevreme direk burayı önereceğim.

Fatma YALÇIN Autocad Kursu Yorumu
Fatma YALÇIN

Bilgi teknolojileri eğitim merkezi, Autocad eğitimi bugün itibariye tamamlanacak olup, eğitim süresince değerli hocamıza hem dershane ortamı hem de online eğitim sırasında göstermiş olduğu öğretme çabası ve özverisi ile bizlere bu süreçte keyifli bir eğitim süreci yaratmış olup, kendisine gönülden teşekkür ediyorum. Kurum olarak, sizleri seçmiş olduğum içinde ayrıca kendimi şanslı hissediyorum. Tüm dershane ekibine sevgilerimle, şimdiden iyi bayramlar.

Barış DEMİROK Autocad Kursu Yorumu
Barış DEMİROK

Öncelikle şunu belirtmek isterim kurs benim için çok faydalı oldu. İyi ki bu kurumdan almışım Autocad kursunu. Kursun bu kadar faydalı geçmesinin en büyük etkeni ise hocamızın ilgi ve alakası ve bize bir şeyleri katma çabasıdır. Benim için büyük şanstır Autocad kursunu bu kadar deneyimli ve öğretmesini gerçekten çok iyi bilen bir eğitimciden almak. Her şey için teşekkürler.

Barış YAMAN Autocad Kursu Yorumu
Barış YAMAN

Kursun yerini (Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi) çok beğendim. Kolay ulaşılabilir merkezi bir yerde. Sınıf mevcudu çok iyi. Sınıf ortamı da (alanı, genişliği) çok iyi. Hocamız Autocad’te mükemmel bir bilgiye sahip, çok kibar işini iyi yapan bir insan. Çalışanlarla fazla birebir muhabbetim olmasa da onların da iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Çalışanların çok güler yüzlü insanlar olduğunu belirtmek isterim. Kurstan çok keyif aldım.

Tugay BERK Autocad Kursu Yorumu
Tugay BERK

Kursa başlarken sıfır bilgiyle gelmiştim ve kendi kendime yapabilir miyim diye sorular sorardım ta ki hocamla ilk ders işlediğimizde kafama dank etti bu hocayla ben yapamayacağım da kim yapacak diye ve öyle oldu. Müthiş verimli eğitim aldık ve beklentilerimin üzerinde bilgi beceri ve özgüven kazandım. Tek kelimeyle verdiğimiz paranın karşılığını fazlasıyla aldık.

Başar KIRLANGIÇLAR Autocad Kursu Yorumu
Başar KIRLANGIÇLAR

Mayıs ayında Bilgi Teknolojileri Eğitim kursunda almış olduğum Autocad kursu ile güzel bir deneyim ve bilgi sahibi oldum. Personelinizin ve tüm ekibin güler yüzlü olması eğitim kalitesini oldukça yüksek tuttuğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin ilgi ve alakası için ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Yunus Emre EROL Autocad Kursu Yorumu
Yunus Emre EROL

Eğitmenimiz ile gerçekten verimli 4 hafta ile temelini aldığım Autocad programını daha da ilerlettim ve referansımı zenginleştirdim. Kurs merkezi her zaman sorularımla ve gerekli konularda bana yardımcı oldu ve her şey bakımından oldukça memnun kaldım. Autocad öğrenimi için tavsiye edebileceğim oldukça verimli ve destek verici bir kurstu.

Mehmet ÜLKÜ Autocad Kursu Yorumu
Mehmet ÜLKÜ

Hocamızın verdiği eğitimle Autocad programında bilgi sahibi olmuş bulunuyorum. Hocamızın güzel anlatımı tekrar tekrar sormamıza rağmen güler yüzle tekrar etmesi bizler için çok faydalı oldu. Kurstaki herkesin güler yüzlü olmasından dolayı teşekkür ederim. Hocamızla gördüğümüz derslerin bizlere çok şey kattığını bilgilendiğimizi güvenle söyleyebilirim. Herşey için teşekkürler..

İbrahi̇m GÖVLER Autocad Kursu Yorumu
İbrahi̇m GÖVLER

Benim öncesinde herhangi bir kurs deneyimim olmamıştı. Autocad kursu ilk deneyimim oluyor, çok önyargılıydım kurslara karşı ama hocamız ve bilgi teknolojileri kursu sayesinde önyargım kalmadı. Sizin sayenizde istediğim herhangi bir kursa önyargım olmadan gidebileceğim bu benim için çok iyi bir şey. Autocad kursuna gelirsek kurs ne olursa olsun öğreten kişinin sevimli ve güler yüzle öğrencilere yaklaşarak ders işlemesi gerekir. Böyle olması hem öğrenci hem de öğretmen açısından iyi olabilir. Üniversiteden Autocad deneyimim vardı ama öğreten kişi sayesinde sevdiğim programdan nefret etmeye başlamıştım ta ki hocamla tanışana kadar. Birçok öğretmenim oldu ama Autocad hocam gibisini daha önce hiç görmedim. İçindeki tüm saflığı temizliği ve güzelliği yüzüne vurmuş bir insan benim için örnek öğretmen olarak gösterebileceğim sayılı insanlar arasındadır. Bu kursun bitiyor olması öğretmenim ile bağımızı koparmayacaktır. Bilgi teknolojileri ailesine ve eğitmenime çok teşekkür ederim Autocad konusunda kendimi geliştirmemde büyük etkensiniz. Autocad ve hayat tecrübesiyle bize elinden gelen bildiği her şeyi öğreten ve öğretmeye çalışan hocamıza ve buna vesile olan Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezine minnettarım.

İlker KURT Autocad Kursu Yorumu
İlker KURT

İnternetten araştırmam sonucu ulaştığım dersanenizin iyi bir tercih olduğunu gördüm. Eğitim sürecinde görüştüğüm dersane dışındaki arkadaşlar tarafından da eğitim olarak iyi bir tercih yaptığımın söylenmesi de bu düşüncelerimi pekiştirdi. Hocamızın eğitimi ve öğretim sistemi de benim için güzel, istediğim eğitimi ve beklentilerimi karşılamış oldu. İlgi ve alakanıza için çok çok teşekkürler. Çalışmalarınızda ve eğitim öğretim sisteminizde nice başarılar ve kazançlar dilerim..

Durmuş Soner ÜNAL Autocad Kursu Yorumu
Durmuş Soner ÜNAL

Kursunuzu internetten bulduk ve çok memnun kaldık. Tüm eş ve dostumuza rahatlıkla tavsiye edeceğim bir yer ve ayrıca bahsetmeden geçemeyeceğim şey hocamızdır. İşini seven ve her detayına kadar öğretmek isteyen telefonda bile bizlerin sorularını sıkılmadan cevaplayan ilgilenen bir öğretici. Bizlerin şanslı olduğu kesin ama bence en büyük şans işletme sahibinin. Her şey için teşekkür ederim. Artık kendi işimi Autocad de yapabiliyorum. Emeği geçen hocama sonsuz teşekkürler..

Ali̇han İNCİ Autocad Kursu Yorumu
Ali̇han İNCİ

Bilgi Teknolojileri kursunda aldığım eğitimin güncel hayatıma hem de okul hayatımda büyük katkısı oldu. Özellikle sınıf mevcudunun azlığı hocanın bize karşı ilgi ve alakası ve kurs çalışanlarının güler yüzü kursu sevmem ve ders performansı açısından büyük katkı sağladı. Tüm kurs çalışanlarına ve hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

Serap ARSLAN Autocad Kursu Yorumu
Serap ARSLAN

Kurumunuzun değerli hocasından almış olduğum 3dmax eğitiminden son derece memnun kaldım. Hocamızın gerek eğitim bilgi gerekse bize karşı göstermiş olduğu ilgi ve alaka tek kelime ile mükemmeldi. Kurumunuzdan daha önce almış olduğum Autocad kursunu referans alarak Max için tekrar gelmeye karar verdim ve oldukça da memnun ayrılıyorum. Tekrar başka bir ders almaya ihtiyaç hissedersem kesinlikle tercihim hocamız olacaktır. Ayrıca diğer çalışan personelinizin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Rabi̇a ALTUNTAŞ Autocad Kursu Yorumu
Rabi̇a ALTUNTAŞ

Bilgi eğitimden, çalışanlarından, kurs öğretmenimizden hepsinden çok memnun kaldım. İlk başlarda öğrenme konusunda biraz tedirgindim. Ama zamanla bu kaygılarım da gitti. Autocad programını öğrenebilmemiz için kurs hocamız elinden geleni yaptı sağolsun. Gelemediğimiz günler için bile özel ders verdi. Sorumluluk sahibi hocama ve bütün çalışanlara teşekkür ediyorum. Bu kursun bana çok yararı oldu herkese tavsiye ediyorum. Sevgilerle..

Mehmet İLHAN Autocad Kursu Yorumu
Mehmet İLHAN

Tesadüf eseri internet ortamında Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumuna rast geldiğimde başta biraz tedirginlik yaşadım faydasını göremem diye. Fakat kurs kaydımı yaptırdıktan sonra kısa bir zaman diliminde beklemediğim bir hızla autocad programını kavramaya başladım. Halbuki başlamadan önce Autocad kursuna o kadar önyargılıydım ki. Başladıktan kısa bir süre içinde hocamızın yakından ilgilenmesi çabucak öğrenmemize neden oldu. Autocad kursu sonunda gerçekten faydasını gördüm. Ayrıca eğitmenime de çok çok teşekkür ediyorum

Edanur KURNAZ Autocad Kursu Yorumu
Edanur KURNAZ

Kurstan çok memnunum yapamadığım ne varsa öğretmenimiz sayesinde öğrendim çok iyi bir eğitmen ona çok minnettarım Saadet ablayı da çok seviyorum buradaki herkes birbirinden iyi kısacası çok memnunum..

Süleyman GÜNEY Autocad Kursu Yorumu
Süleyman GÜNEY

Benim Autocad programına olan ilgim yaptığım meslekten ötürü gelişti. Daha önce sürekli böyle bir kursa gitmem gerektiğini düşünüyordum. Bilgi Eğitim Bilgi Teknolojileri kursuyla tanışmam kuzenimin daha önce burada kurs görmüş olup ve çok memnun kalması beni cezbetti. Kendisi hocamızın sınıfında ders görmüştü ve hocamızdan bahsetti konuştuk ettik neyse.. ve karar vermiştim Autocad kursuna başlayacaktım ve bu kesinlikle Bilgi Eğitim ve kurs hocamın sınıfı olacaktı. Daha sonra geldim burada çok iyi güleryüzlü insanların olduğunu gördüm. Kayıt olduktan sonra ilk derse başlayacaktım ve heyecanda vardı. İlk defa böyle bir kurs öğrenebilecek miyim tereddüdü varken. Derse başladık her şey çok iyiydi. Hocamızın bu kadar enerjili bu kadar anlaşılabilir şekilde anlatımı olsun ilgilenmesi olsun tahmin etmemiştim. Dersi o kadar çok sevdim ki Sevgililer gününde bile kursa gitmeyi tercih ettim siz düşünün. Uzun lafın kısası kursumdan ve burdaki hocam ve arkadaşlarımdan çok memnun kaldım

Doğan SAVAŞ Autocad Kursu Yorumu
Doğan SAVAŞ

2015-2016 yaz döneminde Bilgi Teknolojileri eğitim Merkezinden Autocad dersi aldım. Kursa başlarken hiçbir bilgiye sahip değildim. Hocamızın anlatımıyla şuan kendi projelerimi çizebiliyor, 3D modelleme yapabiliyorum. Ayrıca çalışanların güleryüzü ve samimi davranışları insanın kendi evindeymiş gibi hissetmesini sağlıyor. Aklında Autocad öğrenme düşüncesi olan herkes hiç düşünmeden buraya gelip kayıt yaptırmalı..

Aleyna Beste BEŞEVLİ Autocad Kursu Yorumu
Aleyna Beste BEŞEVLİ

Almış olduğumuz autocad kursunda, programın komutlarını ayrıntılı ve tek tek inceleyerek programı güzel bir biçimde öğrenerek bitirdik.Ayrıca ders saatlerinin ayarlanması ve süreside bu öğrenme sürecinde bizlere rahatlık verdi,sıkılmadan günleri devirdik.Ve de hocamın ilgili ve eğlenceli ders anlatımlarıyla kursun nasıl geçtiğini hiç anlamadım.Son olarakta çalışanların güleryüz ve samimiyetinide çok beğendim..

Caner Cemal İZLİER Autocad Kursu Yorumu
Caner Cemal İZLİER

2016-2017 Autocad programına başladım. Öncelikle kurs için çok araştırma yaptım. Araştırmalar sonucunda Bilgi Eğitim Autocad Kursuna kayıt oldum. Tavsiyelerin ve önerilerin çok yerinde olduğunu dersler sırasında fark ettim. Almış olduğum kurstan öncelikle hocama teşekkür ederim. An itibariye kursu almış bir öğrenci olarak etrafımdaki yakın arkadaşlarıma önerim olacaktır. Not: Hocamızın vermiş olduğu çizimleri çizin ilerledikçe farkı anlayacaksınız.

Nazım CANSEVER Autocad Kursu Yorumu
Nazım CANSEVER

Autocad eğitiminde yaklaşık 1990 yılından beri aktif olarak işin içindeyim. Bu kurs döneminde 40 günlük süre içinde Autocad hocamın bilgileri ile birkaç basamak daha yukarı çıktım. Demek ki öğrenmenin sonu ve de yaşı yokmuş. Kendisine ve kurumuna şahsım adına saygılarımı arz ederim.

Telefon
Whatsapp