GRAFİK TASARIM KURSU ÖĞRENCİ YORUMLARI

M.Mert Güzelgül Grafik Tasarım Kursu Yorumu
M.Mert Güzelgül

Neler yapabileceğinize şaşıracaksınız! İletişimin ve pazarlamanın önemi her geçen gün arttıkça, görsel hazırlarken fark yaratmanın da sizi aranan kişi yapabileceğini unutmamalısınız. Bu kurs bana bu noktada çok şey kattı. Sonsuz teşekkürler.

Beyzanur ERDEN Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Beyzanur ERDEN

Bizlere kattığınız bilgiler ve deneyimlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Dersler eğlenceli ve öğreticiydi. Eğlenerek öğrendik. Okuldan ya da hastalıklardan dolayı gelemediğimiz günlerde kendi sınıfımıza online olarak bağlanıp dersleri kaçırmamamız da bizlere çok katkı sağladı. Online Eğitim seçeneğiniz çok güzel olmuş. Bu kadar kısa sürede programları en kapsamlı şekilde öğrendiğim için mutluyum. Başta hocam olmak üzere tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

Fatih KORKUTMUŞ Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Fatih KORKUTMUŞ

Birçok kursu dolaştım, gezdim, gördüm en çok burayı beğendim. Eğitimleri iyi kaliteli hocamızı çok sevdim. Güzel anlatıyor. Burada öğrendiklerim bana çok şeyler kattı. Kurumdaki diğer hocaları da tanımadığım halde onlar da ilgili alakalı olduklarından onları da çok sevdim. Bir daha bana deseler gelir misin gelirim. Bütün çalışanlar hocalar iyi kalpli ve samimiler.

Mine TUNÇ Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Mine TUNÇ

Bilgi Eğitim Merkezinde Grafikerlik kursuna katıldım. Kurs çok içerikli ve yoğun olmasına rağmen çok verimli ve başarılı geçti. Hocamıza sabrından ve ayrıntılı bilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kursun ayrıca pratik ve yılların deneyimini kısa bir sürede aktarmış olması da büyük bir yetenek olduğunu düşünüyorum. Bazı insanların daha uzun sürelerde aldıkları eğitimi burada 3 ayda öğrenildiğini düşünüyorum. Yetkililere ve hocamıza tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Akın ALTINTAŞ Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Akın ALTINTAŞ

Artık programa daha hakim hissediyorum. Ayrıntılara daha çok dikkat eden bir eğitimciyle faydalı bir kurs süreci oldu. Bir çok çalışma yaptık ve hepsinin üstünde duruldu ayrı ayrı ilgilenildi öğrencilerle. Ben bu alanda eğitim aldım biraz belge için geldim ama farklı şeylerde öğrendim ve mutlu ayrılıyorum.

Fatih ERSÖNMEZ Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Fatih ERSÖNMEZ

Okuldaki derslerime faydası olması için katıldım kursa ama bu kurs emin olun ki daha fazlası… ders notları hazır, hocamız mail adresimize atıyor, tekrar videoları veriyor, çok faydalı oluyor derste yapılan örnekler kartvizit, poster, etiket, logo, sosyal medya ilanları, dergi, katalog, broşür, facebook kapaklarına kadar. Beni çok geliştirdi. Okuldaki öğretmenim bile gelişimime çok şaşırdı. Teşekkürler hocam..

Ramazan ÖKSÜZOĞLU  Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Ramazan ÖKSÜZOĞLU

Kursa başlamadan önce grafik tasarım ile alakalı hiçbir bilgim yoktu. Kursa katılım sağlamadan önce zaten kursu araştırmıştım internet yorumlarını falan okumuştum. Grafik tasarım bölümünde eğitmen Hocanın ders anlatımı konu işleyişi ve öğretiminden çok memnun kaldım. Keyifli ve eğlenceli bir ders anlatım stili var. Programların kullanımını işleyişini gayet iyi bir şekilde bizlere anlatımını yapıyor. Bilgi Teknolojileri Kursunuzdan memnun bir şekilde ayrıldım.

Muhammet DOĞAN Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Muhammet DOĞAN

Buraya gelmeden önce kendimi yetiştirmek amacı olarak görüyordum. Kendimi daha çok nasıl yetiştirebilirim diye düşünürken kurs aramaya başladım ve bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu kursa geldim. Ama iyi ki de gelmişim gerçek grafik tasarım olarak çok ama çok faydalı buluyorum. Gerçekten grafik bölümünde ilerlemek isteyenler kursa gitmeli o kursta bu kurs olmalı. Kendimi başlamadan önce çok farklı ve şuan gerçek çok farklı görüyorum. Kurs için puanlama yapılıyorsa eğer 10 üzerinden 9 verebilirim rahatlıkla ..

Ömer Can ŞAHİN Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Ömer Can ŞAHİN

Yaz boyunca geldiğim bu kurstan amacım logo tasarımını öğrenmekti ama beklediğimden daha fazlasıyla karşılaştım Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Coreldraw gibi profesyonel programları rahatlıkla kullanabilecek hale geldim. Grafik hocama çok teşekkür ederim. Kendisi iyi bir öğretmen..

Abdullah MERT Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Abdullah MERT

Başta hocamız olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim. Kurs sadece para kazanma yeri değil sizin öğrenmeniz için gereğinden fazlasını yapmaya hazır donanımlı hocalarımız ile doludur. İstanbuldaki tek tercih edeceğiniz Grafik Tasarım kursunun burası olması gerekir. Ben tüm okul arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum ve herkes beğeniyor.

Burak ÖNBAŞLICA Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Burak ÖNBAŞLICA

Grafik tasarım kursuna yaz boyunca katıldım.Mesleki ilerleme için geldiğim bu kursda bir çok program öğrenme imkanı buldum.Yeni başlamayı düşünen arkadaşlara hem mesleki hem kendine iş hayatında birşeyler katmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.Hocama ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

Rabi̇a KOÇHAN Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Rabi̇a KOÇHAN

Merhaba, Bilgi Eğitim Kursunu çok fazla araştırmadan sadece yorumlara inanarak geldim. Sonradan, daha evvel eşimin de buraya başka program öğrenmek için geldiğini öğrendiğimde doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım. Hocamızın proje uygulamalı anlatımı sayesinde tüm programların anlaşılması kolaylaşıyor. Daha evvel öğrenebilir miyim acaba diye geldiğim derslerde her şey çok kolay gelmeye başlıyor. Çünkü öğretmen tüm öğrencileriyle ilgileniyor. Kısacası Bilgi Eğitimi kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelin ve eğitiminizi gönül rahatlığıyla alın. Sevgiler…

Derya ALTUN Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Derya ALTUN

Grafik programları kursuna başladığım ilk günden beri birçok şey öğrendim. Sıfır bilgi ile başladığım kurstan donanımlı bir şekilde ayrılacağımdan eminim. Bundaki en büyük etken kurumun ortamı ve hocamızın dersi anlatmasının yanı sıra ders notlarının aynı gün içerisinde elimize ulaşılıyor olması. Kurumdan ve hocamızdan çok memnunum.

M.çağatay MESTAV Grafik Tasarım Kursu Yorumu
M.çağatay MESTAV

Merhabalar ben Mustafa Çağatay Mestav. İstanbul Ticaret Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Masaüstü Yayıncılık ve Bilgisayar Destekli Tasarım bölümünden 2008 yılında mezun olmuştum. Orada almış olduğum 3 yıllık eğitimimde Grafik Tasarım mesleğinin önemini pek anlayamamıştım. Kendimi başka alanlara yönlendirdim. Ancak yıllar sonra Bilgi Eğitim Merkezi Şişli şubesinde Grafikerlik kursu eğitimi almaya karar verdim. Kendimdeki eksiği görmüştüm. Kursa başlamamla birlikte gerek aldığım eğitimin, gerek mesleğin de önemini yıllar sonra anlayabildim. Kurstan çok memnun kaldım. Kurs öğretmenimin anlatımı mükemmel. Dahası evde mail adreslerimize işlediğimiz derslerimizin ve konularımızın programlarımızın tekrarları gelmekte, hem derste hem evdeki tekrarlarla birleşince çalışmalarımı ve alıştırmalarımı hem kursta hem eve çoğalttım. Kendime güvenim geldi. Artık pek çok alanda iş sahasında kendimi yardımcı grafiker olmak konusunda epeyce yeterli hissetmekteyim Tavsiyem bire bir eğitimin az kişilik sınıflarda öğretme garantisiyle en iyi anlatıldığı kurs burasıdır. Kursiyer desteğinden tutun da en iyi görsel anlatıma dek her şey buradadır. Bilgi Eğitim merkezine ve Hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

Büşra ÇOLAK Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Büşra ÇOLAK

Grafik Tasarım alanında bir şeyler öğrenmek ve bu alanda kendimi geliştirmek istediğim için kursu internetten buldum. Kursun verimli olup olmayacağı konusunda tereddütlüydüm. Ama Grafikerlik hocamın dersleri anlatmasından çok memnun kaldım. Artık logo, kartvizit, dergi vb. istediğim her şeyi kolaylıkla yapabiliyorum.

İsmail Tahsin YILDIRIM Grafik Tasarım Kursu Yorumu
İsmail Tahsin YILDIRIM

Kursu internetten buldum.Daha kurs bitmeden işe başladım ve işimde çok başarılı olmaya başladım. İnşallah diğer kurslara da katılıp kendimi geliştiricem.Eğitmenime ve tüm kursa teşekkür ederim.

Ecenur MARANGOZ Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Ecenur MARANGOZ

Kursa genelde okul derslerimde daha iyi olmak için katıldım.Daha öncede bu kursun başka bölümünede gelmiştim.En memnun olduğum yönü işlediğimiz derslerin notlarının sürekli aklımızda kalması için mailimize atılması. Sırf kurstaki dersler değil,okul derslerimde de destek olunuyor.

Cengiz TUĞSUZ Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Cengiz TUĞSUZ

Grafikerlik Kursuna Ajans olarak katıldık. Öncelikli düşüncemiz personelimle uyum içinde çalışmak onları anlayıp aynı dili konuşmaktı. Sonrasında kursumuzda daha fazlasının verildiğini görünce farklı düşünceler oluştu .Kendimizde özel ve kurumsal çalışmaları yapmaya karar verdik. Beklediğimizin üzerinde eğitim gördük..

İlker TEKİN Grafik Tasarım Kursu Yorumu
İlker TEKİN

Web tasarım Kursu ve Programlama Kursu almış olduğum Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursundan son olarak Grafik eğitimini de aldım. Şu an tasarımlarımda daha başarılı olduğumu fark ettim. Photoshop programını daha iyi kullanma becerim gelişmiş oldu. Renklere daha çok vakıf oldum. Ayrıca firmalarımıza kurumsal kimlik çalışmalarını daha rahat yapabilmekteyim. Bu eğitimle bir adım ileriye gittim. Kendime güvenim artmış oldu.

Gül HAVVA Grafik Tasarım Kursu Yorumu
Gül HAVVA

Grafik Kursuna gelme amacım katalog, kartvizit, broşür tasarımlarını öğrenip daha iyi bir yerlere gelmekti. Grafik Tasarım kursu sayesinde güzel başarı sağlayabildim. Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursunda çalışan personel ve hocalarımızın güzel pratik hizmet vermelerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Telefon
Whatsapp