LUCA MUHASEBE KURSU ÖĞRENCİ YORUMLARI

Sena ÖZ Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Sena ÖZ

Merhaba, Eylül-Ekim tarihleri arasında Serpil Öğretmenden online olarak Luca eğitimi aldım. Öncelikle bilgisine ve donanımına bayıldım. Öğretmek için çabalaması, programdaki her detaya değinmesi, gerektiği yerde sadece programla kalmayıp muhasebe kayıtlarına değinmesi çok kıymetliydi. Her zaman anlayışlı, sabırlı ve güler yüzlü olması derslerin hem daha verimli hem de keyifli geçmesinde en büyük etkendi. Kendisine ve kurumunuza çok teşekkür ederim.

Resul ÖZALP Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Resul ÖZALP

Ben de Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. Program için eğitim merkezine kaydolduğum ilk günden son güne kadar geçen sürede hocamızın defalarca tekrarı sayesinde, ilk kez uygulamasını yaptığımız Luca programında çok iyi mesafeler kaydederek, mesleki becerilerimi güncelledik ve ekstradan öğrendiğimiz çok şeyler oldu. Bilgilerimiz bize daha fazla özgüven kazandırdı. Eğitim merkezinize ve hocam ve meslektaşıma teşekkür ederim ve memnun kaldım. Sonraki meslek gruplarıma da tavsiye edeceğim.

Gökhan IŞIK Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Gökhan IŞIK

Yeni mali dönemde ilk defa kullanacağım Luca muhasebe programını öğrenmek için katıldığım bu kursta gerek hocamızın ayrıntılı ders anlatımları, özverisi, tüm sorularıma karşılık yanıt vermesi, anlamadığım bir yer kalmaması için çaba göstermesi gerekse kurum çalışanlarının ilgi, alaka ve güler yüzlülüğünden gayet memnun kaldım. Başarılarınız devamını dilerim.

Özge AYKIN Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Özge AYKIN

Luca Muhasebe programı eğitimini 30 saatlik bir sürede tamamladık. Hocamız hiç altyapısı olmayan birine gayet anlaşılır ve ilgili bir şekilde anlatmıştır. Ders saati program için yeterlidir, hocamız da gayet başarılı bir şekilde anlatımı gerçekleştirmiştir. Kurstaki çalışanlar hepsi ilgiyle yaklaştılar. Emeğinize sağlık.

Güler İNAL Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Güler İNAL

Bu kursa beni arkadaşım yönlendirdi. Kursa ilk geldiğim gün kurs çalışanları ve hocamız beni çok sıcak karşıladılar. Kursa başladığım ilk gün muhasebe ve program hakkında hiçbir bilgim yoktu. Hocamız bana hem muhasebe hem de programı öğretmek için elinden gelenin fazlasını yaptı. Her derse severek, isteyerek geldim. Program bana sıkıcı gelmiyordu öğrenmek istediğim için devamlı hocama sorular soruyordum. Hocamın sayesinde sıfırdan başlayarak birçok bilgiye sahip oldum. Genel muhasebe kursuna da geleceğim. Kendisinin emeği bende çoktur. Çok teşekkür ederim. Kursu arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Ben çok verimli bir eğitim aldım. Sevgiler..

Nur DEMİRALP Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Nur DEMİRALP

Programı baştan sona tüm detaylarıyla öğrenme ve kullanma şansım oldu. Hocamıza tüm emekleri için teşekkürlerimi sunarım. Hem keyifli hem de verimli bir eğitim süreci oldu.

Burak YERDEKALMAZ Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Burak YERDEKALMAZ

Hocamız kurs boyunca detaylı anlatım ve soruları eksiksiz cevaplandırdığından anlaşılabilirliği yüksek ve verimli dersler yapılmıştır. Bunun için hocamıza teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Gökhan ALTUNAY Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Gökhan ALTUNAY

Muhasebe ofisi çalışanıyım. Daha önceden çalıştığım yerlerde Luca kullanmadığım için Luca programı için eğitim almam gerekti. Bunun için Bilgi Eğitim kurs merkezini internette buldum. Hocamla tanıştım ve ders almaya başladım. Kursun içinde Leyla hanım ve tüm personel çok güler yüzlü çok içtendi. Çok yardımcı oldular. Kolaylıklar gösterdiler. Hocamız hem çok güler yüzlü hem de işinde çok ciddi bir öğretmen. Eğitim sırasında en küçük bir detayı atlamanıza asla izin vermiyor. Anlamaz ya da karıştırırsanız defalarca bıkmadan anlatıyor, notlar aldırıyor. Sorular sorarak anlayıp anlamadığınızı muhakkak kontrol ediyor. Ders süresi uzasa bile bunu hiç problem etmiyor. Aynı zamanda çok içten çok verimli ve çok iyi bir arkadaş. Tanımaktan çok büyük şeref duydum. Tüm personele sonsuz teşekkürler..

Ferhat İDİLKURT Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Ferhat İDİLKURT

Ocak ayında başladığım Luca kursumu bitirdim. Bütün eksiklerim bana ders veren hocamız tarafından giderildi. Şimdi işimi yapmak için gerçekten hazırım. Teşekkür ederim…

Sibel ESEN Luca Muhasebe Kursu Yorumu
Sibel ESEN

Luca Muhasebe Programı için çok faydalı olabilecek bir kurs. Daha detaylı gösterilen ve ileriki dönemlerde çok yardımcı olabilecek kısa yollar ve bilgiler verildi. Hocamız ve kurstaki çalışanların hepsi güler yüzlü. Teşekkürler….

Telefon
Whatsapp