SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

Burak  TUNCALP Sosyal Medya Eğitimi Yorumu
Burak TUNCALP

Günümüzün şartlarından dolayı her sektörde sosyal medyanın önemi ortada, Ticari anlamda şirketlerin sosyal medya yönetiminde harcadıkları enerji herkes tarafından biliniyor. O yüzden şahsım gibi sosyal medya ile arası pek iyi olmayanlar adına sağolsun hocamızın ilgisi ve alakası olsun her sorunuza sabırla cevaplaması dersi işleyişi ve ayrıca çok önemli noktalara değinmesi çok iyi. Eğer sizde kendi işiniz için veya çalıştığınız firma adına bu sosyal medya yönetimi ve reklamcılığını öğrenmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Pandemiden dolayı aklınızda soru işareti de varsa hiç merak etmeyin örgün de olsa uzaktan da olsa size her türlü yeterli olacaktır.

Oğuzhan ÇİFTÇİ Sosyal Medya Eğitimi Yorumu
Oğuzhan ÇİFTÇİ

Öncelikle Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi’ne göstermiş oldukları ilgi alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Sosyal medya kursunda çok değerli hocamızın vermiş olduğu eğitim çok başarılıydı çok teşekkür ederim.

Hakan KIZILDEMİR Sosyal Medya Eğitimi Yorumu
Hakan KIZILDEMİR

Bilgi Eğitim sosyal medya eğitim kursunda aldığım bilgi ve eğitimler doğrultusunda mevcut internet sitemin ve çevremde, yakınımda olan firmalarında sosyal ağlarda gerekli tanıtım ve reklam çalışmalarını bilinçli yapabilecek ve hizmet verebilecek düzeyde bir eğitim verdiği için hocamıza çok teşekkür ederim..

Ni̇lgün KUŞ Sosyal Medya Eğitimi Yorumu
Ni̇lgün KUŞ

Sosyal medya uzmanlığı kursuna devam eden bir kursiyer olarak çok memnun kaldım. Hocamızın son derece ayrıntılı bir şekilde anlatımıyla çok yabancısı olduğum sosyal medya konusunu güzel bir şekilde öğrenme şansı buldum. Teşekkür ediyorum hocamıza..

Hülya Hanife ŞAHİN Sosyal Medya Eğitimi Yorumu
Hülya Hanife ŞAHİN

Bilgi Teknolojileri kursuna geldiğimde acaba öğrenebilir miyim diye kaygım vardı. Sosyal medya hocamız o kadar güzel ilgilendi ki kursun nasıl geçtiğini anlamadım. Öğrettiği bilgiler için kendisine ve Bilgi Teknolojileri Kursuna teşekkürler.

Telefon
Whatsapp