WORDPRESS KURSU ÖĞRENCİ YORUMLARI

Filiz DEMİRCİ WordPress Kursu Yorumu
Filiz DEMİRCİ

Bilgi Eğitime ilk olarak Indesign öğrenmek için geldim. Kurumu tercih etmemin nedeni aylarca süren bir eğitim'den ziyade benim öğrenmek istediklerimi bana öğretecek bir yerdi. Bunu da bana bilgi eğitim verdi. Başka bir yerde üç aylardan bir yıllardan bahsediyorlardı. Bilgi eğitimde 10 saatte dergi tasarımı yapacağımı söylemeleri dikkatimi çekti ve artık bir şeye ihtiyaç duyduğumda aradığım yer oldu. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim 20 yıllık bir firmayız ve bunun 15 yılını web sitesi çilesi çekerek geçirdik. Web sitesi için bilgi eğitime danıştım ve Hasan Bey ile irtibata girdik çok kısa bir sürede kısacası bir hafta içinde Web sitesi kurmuş olduk bu süreçten çok memnun kaldım. Açıkçası bir de hizmetin maddiyattan önce gelmesi benim için çok önemli ve saygınlık uyandırması gereken bir şeydi bana göre ve Beni çok şaşırtmıştı açıkçası. Şu anda sitemiz bitmiş olmasına rağmen bir sorun yaşadığımda ve ulaşmam gerektiğinde Hasan hocayı arayıp hemen ulaşabiliyorum. Bu benim için çok büyük bir mucizeydi. Sitemiz bitti ama irtibatımız bitmedi. Bana sorulduğunda rahatlıkla gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir kurum Teşekkürler Hasan hoca.

Ümmühan ERKOÇ WordPress Kursu Yorumu
Ümmühan ERKOÇ

Hasan hocamla tanıştığım için çok mutluyum. Kendisine çok çok müteşekkirim. Bir şirket sahibiyim. Malesef piyasada web tasarım uzmanıyım diye ortada gezen dolandırıcılar çok. Bunlardan uzak durmak için tanınan bir şirkete büyük para ödedim fakat malesef onlar da yapmadı. Avukata verdim onları. Canıma tak etti ve bu işi kendim öğreneceğim dedim. Bir de yardımcı arkadaşla katıldık kursa. Bir kelimeyi dahi değiştirmek için 150-200 TL alan web tasarım uzmanı adı altında insanları kandıran fırsatçılardan kurtuldum. Sitemdeki bazı SEO işleri dahil birçok işi kendim halledebiliyorum. Hasan hocama tekrar teşekkür ediyorum. Böyle hocaların değeri bilinmeli.

Yavuz YARDIMCI WordPress Kursu Yorumu
Yavuz YARDIMCI

Bilgi Eğitim Kurumunu internetten Wordpress eğitimi veren kişi ve kurumları araştırırken buldum. Bilgi formu doldurarak kendilerine ulaştım. Çok geçmeden geri dönüş yaptılar. Aslında ben birkaç yere başvurmuştum fakat kendileri işlerine çok bağlı olduklarından anında dönüş yaptılar. Gidip yerlerini ziyaret ettim ve memnun kaldım. Bu sebeple ben de bu eğitim kurumunda bir öğrenci oldum, çok değerli ve bilgili olan Hasan hocadan Wordpress'i A'dan Z'ye öğrenme fırsatım oldu. Bu sebeple bu eğitim kurumunu herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca bütün çalışanlara ve Hasan hocaya çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla..

İsmai̇l KÜÇÜK WordPress Kursu Yorumu
İsmai̇l KÜÇÜK

Bilgi Eğitim’in her kursu gibi Wordpress eğitimini de gayet tatmin edici ve başarılı buldum. Hocalarıma verdikleri değerli bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Tüm tanıdıklarıma tavsiye edeceğim..

Tuğberk BENLİ WordPress Kursu Yorumu
Tuğberk BENLİ

Wordpress’in işleyişini anlamak açısından oldukça yararlı geçtiğini belirtirim.Hocamız çok kısa bir süre içerisinde Wordpress kurmayı, yönetmeyi ve bir sürü Wordpress eklentisini detaylı bir şekilde öğretti.

Mustafa ÇETİNER WordPress Kursu Yorumu
Mustafa ÇETİNER

Wordpressle ilgili alınacak en profesyonelce en pratik ve uygulanabilir bir kurstu. Hocamız alanında son derece yetkin ve tecrübeli birisi. Uygulamalı olarak her alana uygun temaları kurulumdan server bilgilerine, eklentilerine ve gerçek iş dünyası için sade ve anlaşılır bir dille anlatıldı. Tüm emeği geçenlere başta hocamıza, kurs yöneticimiz ve çalışanlarına teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim

Orkut ATALAY WordPress Kursu Yorumu
Orkut ATALAY

Wordpress kursu gayet güzeldi. Hem hızlı, hem de kolay bir şekilde site nasıl yapılır öğrendik. Hocamız önemli noktaları çok iyi bir şekilde altını çizerek anlattı. Sorduğumuz sorulara ayrıntılı bir şekilde cevap verdi. Kendisine teşekkür ederim.

Telefon
Whatsapp