MUHASEBE KURSU ÖĞRENCİ YORUMLARI

Şevval Özdemir Muhasebe Kursu Yorumu
Şevval Özdemir

Bilgisayarlı muhasebe kursunda hafta içi örgün eğitim aldım. Aldığım eğitim neticesinde şunları diyebilirim. Öncelikle çok kıymetli hocama şükranlarımı sunuyorum çok güzel, akıcı bir anlatım tarzı var sanki birebir özel ders alıyormuşçasına dersleri işledik. Dersle alakalı her konuda biz öğrencilerine hiç sıkılmadan yardımcı oldu. Kursun temizliğinden memnun kaldım. Çalışanları da çok samimi ve ilgililer. Kısaca aldığım eğitimden, hocamdan, çalışanlardan çok memnunum gelmeyi düşünen herkese tavsiye ederim.

Duygu Özen Muhasebe Kursu Yorumu
Duygu Özen

Kursa isteyerek ve severek geldim. İş hayatına, mesleğime giriş yapabilmek için geçmem gereken bir yoldu kurs. Muhasebe alanında buradan aldığım, edindiğim bilgiler ile güzel iyi bir konuma geleceğime inanıyorum. Hocamız, dersimiz, arkadaşlar, her şeyden fazlasıyla memnun bir halde ayrılıyorum. Kendinize iyi bakın.

Özge Korkmaz Muhasebe Kursu Yorumu
Özge Korkmaz

İlk başta gelip gelmemek arasında tereddüt etmiştim. Ama düşündüğümden daha iyi oldu her şey. Muhasebedeki görevli arkadaşların gerek güler yüzü gerek yardımcı olmaları benim açımdan pozitif oldu. Dersle ilgili olarak hocamız çok iyi ve elinden geldiğinin daha fazlasını vermek isteyen güzel yürekli bir insan. Onun için çok teşekkür ederim. Kurumun ileri de aldığımız eğitim ile ilgili bir sorun veya eksiklik hissetmemiz durumunda ücretsiz kurs tekrar hakkı vermesi ve öğrencisinin arkasında olması çok güzel bir detay. Gelmek isteyen herkese tavsiye edeceğim ilk kurum olacaktır. Her şey için teşekkür ederiz.

Sena ATEŞ Muhasebe Kursu Yorumu
Sena ATEŞ

Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezinde 2.5 aylık eğitimimiz sonunda ön muhasebe kursunu bitirmiş bulunuyoruz. Aldığım eğitimden gayet memnun kaldım. Birçok bilgi edindim ve bunu işimde uygulama fırsatım oldu. Hocama keyifli ders akışı için çok teşekkür ederim. Gayet net ve anlaşılır bir anlatımı var. Başka kurslar içinde kesinlikle önceliğim Bilgi Eğitim Kurumu olur, arkadaşlarıma da tavsiye ederim. Ayrıca böyle bir anket yaparak fikirlerimize değer verdiğiniz için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Gizem MERMER Muhasebe Kursu Yorumu
Gizem MERMER

Bilgi Eğitimin öncelikle kayıt esnasındaki ilgisi için teşekkür ederim. Kursu çevremin tavsiyesi ile tercih ettim. Kurumun ilgisi olsun, ön muhasebe hocamız olsun çok profesyoneller. Ders akışımız son derece verimli geçmektedir. Hocamızın donanımı sayesinde muhasebeye bakış açım değişti ve bu sayede genel muhasebe kursuna da kayıt oldum. Kesinlikle çevremdeki herkese tavsiye ettiğim bir kurum olan Bilgi Eğitim ile daha verimli günler…

Burak DEMİR Muhasebe Kursu Yorumu
Burak DEMİR

Kurs çok verimli geçti. Hocamızın anlatım biçimi çok iyi, güzel bir şekilde aktarım yapabiliyor. Ben normalde şirkette muhasebe bölümünde çalışmaktayım. Kursa gelme nedenim bilmediğim kısım varsa onu tamamlamaktı. Kursa başladığım andan itibaren her gün başka bir konu hakkında bilgi edindim. Tavsiye edeceğim çok iyi çok başarılı bir eğitim dönemi geçirdim.

Dilek KAYA TOKUL Muhasebe Kursu Yorumu
Dilek KAYA TOKUL

Uzun Bilgisayarlı Muhasebe kurs arayışımdan sonra internette tesadüfen kurumunuzla karşılaştım. Kursa Bahçeşehir’den katılım sağlıyorum. İlk başta tereddütlerim olmasına rağmen ilk dersinize katılım sağladığımda ve hocamızla tanıştıktan sonra bütün tereddütlerim ortadan kalktı. Kursa başlamadan muhasebe konusunda sadece üniversite bilgim mevcuttu. 5 hafta çok kısa bir süre olarak gözükebilir. Hocamız sayesinde muhasebe alanında gerekli bilgi birikim ve donanımı elde ettiğimi düşünüyorum. Bunca yıllık eğitim hayatımda hocamız kadar bilgiyi karşısındaki öğrenciye aktaran bir eğitmenle karşılaşmadım. İyi ki sizin kurumunuza geldim ve iyi ki eğitimi hocamızla tamamladım. Tanıştığıma çok memnun oldum. Belki tekrar başka kurslarda görüşmek ümidiyle. Hocama tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Sevgiler.

Fatma Merve YİĞİT Muhasebe Kursu Yorumu
Fatma Merve YİĞİT

Ben normalde muhasebe bölümünde okuyorum. Online eğitimlerle aldığım eğitimden memnun değildim ve hiç bir şey bilmiyordum. Ama bu kursa geldiğimde daha ilk günden bir sürü yeni şey öğrendim. Öğretmenler çok güler yüzlü, anlayışlı ve çok açıklayıcı bir anlatım şekilleri var. Sadece öğretmenler değil diğer personeller de aynı şekilde bize yardımcı oluyorlar. Özellikle kurs ücretini ödeme planında her türlü seçeneği sunuyorlar ve yardımcı oluyorlar. Bu 5 haftalık eğitimden aldığım bilgileri ben 2 yıllık üniversite öğrenimimde alamazdım açıkçası. İyi ki buraya gelmişim. Asla pişman değilim. Hem bu kursa gelmek için üniversite öğrencisi olmaya gerek yok. Her yaştan insanın katılabileceği bir kurs. Herkesin rahatlıkla gelebileceği bir kurs herkese tavsiye ederim. Öğretmenlere ve diğer personellere çok teşekkür ederim.

Aleyna SEYDİOĞLU Muhasebe Kursu Yorumu
Aleyna SEYDİOĞLU

Başladığımız 2,5 aylık Ön Muhasebe eğitiminde hocamızdan detaylı bir şekilde Eta ve Logo programlarını öğrendik. Hocamız sayesinde bu kursu hem eğlenceli hem de bilgili bir şekilde bugün sonlandırdık. Hocamıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel bir eğitimin sonuna geldik ilgi ve alakaları için Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezine de ayriyeten teşekkürler.

Beyza DURDU Muhasebe Kursu Yorumu
Beyza DURDU

Kursa kayıt yaptırmadan önce çok tereddütlüydüm ta ki kursa başlayıp hocamızın ve oradaki çalışanların güler yüzünü, en içten samimiyetini görene kadar. Derslerde hocamıza 100 kerede aynı soruyu sorsak güler yüzle tekrar tekrar anlatması beni bu kursa çok bağladı gayet verimli ve öğretici yaklaşması daha sağlam ve özverili ön muhasebe öğrenmemize yardımcı oldu tekrardan en büyük teşekkürüm bilgi eğitim kursuna iyi ki varsınız.

Nihal AVCI Muhasebe Kursu Yorumu
Nihal AVCI

Ön muhasebe eta ve logo programlarının hafta içi kursuna katıldım. Aldığım eğitimden memnun kaldım. Hocamıza teşekkür ediyorum. Eğitim konusunda, anlamadığımız yerde, gerekse kafamıza takılan sorularda her zaman yardımcı oldu. Kurs merkezinde de hijyen kurallarına dikkat ediliyor. Mesela kursa girerken ateş ölçümü yapılıyor. Pandemide gerekli özen gösteriliyor. Kursa başlarken leyla hanımın verdiği bilgilerden dolayı da teşekkür ederim.

Beyza DEMİR Muhasebe Kursu Yorumu
Beyza DEMİR

Bilgi teknolojileri eğitim kursuna işyerimde kullandığım logo muhasebe programını pekiştirmek için geldim. Önceliğim logo programıydı ancak genel muhasebe bilgileri ve farklı bir ticari program olan eta’yı da öğrendim. Muhasebe ile iş hayatında tanıştım. Bilgi yetersizliğim kurstan aldığım eğitim ile ortadan kalkmış oldu. Hocanın gerek ders ile gerek ders dışı sohbetinden son derece memnunum. Kursun ve hocanın öğrencileri ile ilgisi takibi beklediğimden çok iyi. Derse gelmediğim zaman aranıyorum ve bu öğrencinin önemsendiğini gösteriyor. İş yerimde yanlış yaptığım bir durum olmuştu hemen kursu aradım ve hoca hemen yardımcı oldu. Kursu internetten rastgele bulmuştum ama bu kadar ilgili ve bilgilendirici olması benim memnuniyetimi arttırdı ve kesinlikle başkalarına tavsiye edeceğim bir kurum. Sınıflarında sosyal mesafe ayarlanmış, kurs içerisinde maske ve diğer hijyen kurallarına herkes uymakta. Tüm personeller güler yüzlü ve ilgili. Öğrencilerini memnun etmesini bilen, kaliteli bu kursla yolum kesiştiği için şanslıyım..

Ecem AKAL Muhasebe Kursu Yorumu
Ecem AKAL

Kurumunuza tavsiye üzerine başvurdum. Hocamız yeterince ilgiliydi ve öğretici bir şekilde yaklaştı. Eksiklerimizi kapatmak için detaylı bir biçimde eksiklerimin üzerinde durdu. Mevcut pandemi süreci içinde kurum içi hijyen ve diğer çalışan ilgisi memnun ediciydi.Sınıf içi dağılıma ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmişti. Çevreme bilgi teknolojileri eğitim merkezini tavsiye edeceğim. Başta hocamız olmak üzere bilgi teknolojileri eğitim merkezine teşekkür ederim.

Çiğdem BERRAK Muhasebe Kursu Yorumu
Çiğdem BERRAK

Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkeziyle tanışmam internet vasıtasıyla oldu. Muhasebe kursu ararken karşıma burası denk geldi iyi ki de denk geldi. Ben bir kursta bu kadar keyifli bir vakit geçeceğini düşünmemiştim. Çalışanların güler yüzü, ilgileri, temizlik bakımından (şu virüs sürecinde) benim içimi rahatlatan güven veren görünümü beni çok memnun etti. Özellikle hocam bize dersi anlatma biçiminden dolayı ve esprilerle bizi derse daha da katma çabanızdan dolayı sizlere ayrıca teşekkür ederim. Kursumuz maalesef bitiyor ve ben gerçekten bu 5 hafta nasıl geçti sayenizde anlamadım bile. Hepinize çok ama çok teşekkür ederim.

Ci̇han MİLLİ Muhasebe Kursu Yorumu
Ci̇han MİLLİ

Daha önceden de bu kurumdan eğitim aldığımdan ve memnun olduğumdan dolayı tekrardan muhasebe kursuna kayıt olmaya karar verdim. Kurumun ilgisi ve hocaların sıcakkanlı olmasından ve çok iyi eğitim verilmesinden dolayı çok memnun kaldım. Muhasebe eğitimi süresince Hocamızın muhasebe konularında ve programlarında bize aktardığı bilgilerden dolayı hocamızı kutlar teşekkürlerimi sunarım. Bilgi Teknolojileri eğitim konusunda yıllardır önde gelen ve eğitim veren bir kurum olduğundan belki yıllar sonra farklı alanlarda alacağım sertifikalarda her zaman tercih edeceğim kurum adını taşımaktadır. Kurumun iç dizaynı ve temizliği olsun her konuda dört dörtlük kurum özelliğini kazanmış ve bu kazanımlarında bizden sonra gelecek her insan içinde yarar sağlayacağını düşünmekteyim. Bütün çalışanlarımızı canı gönülden kutlar ve başarılarınızın her daim devam etmesini dilerim.

Süreyya  ALEMDAROĞLU  Muhasebe Kursu Yorumu
Süreyya ALEMDAROĞLU

Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi Kursunu internet aracılığıyla buldum. Beş hafta öncesinde başladığım Bilgisayarlı Muhasebe eğitimine Hocamızın eşliğinde uzaktan online olarak katıldım. Hocamızın anlatımı ve ilgisiyle çok güzel bir eğitim oldu benim için. Eğitimi uzaktan almama rağmen hiç sınıftan ayrı kendimi hissetmedim. Bu anlamda kendilerine teşekkür ediyorum. Aldığım eğitimin bana kattıkları bilgilerin farkındayım. Bu yolda ilerlediğimde güzel işler yapacağıma inanıyorum. Emeklerinizden dolayı eğitim kurumu çalışanlarının hepsine minnettarım. Sevgi ve Saygılarımı sunarım.

Bi̇rsel KAÇUK Muhasebe Kursu Yorumu
Bi̇rsel KAÇUK

Bilgi Teknolojileri ailesi ile olmaktan mutluluk duydum. Kurs ortamından ve hocalarımızdan çok memnun kaldım. Kurs yönetimine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Hocama sabır ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Vermiş olduğu bilgiler günlük hayattan verdiği örneklemeler ile akılda kalıcı veriler ile süper eğitmen. Leyla Hanım – Saadet Hanım sizleri çok seviyorum.

Ni̇lay BALABAN Muhasebe Kursu Yorumu
Ni̇lay BALABAN

Bilgisayarlı Muhasebe kursuna yazıldığım günden itibaren derslerimizden ve hocamızdan çok memnun kaldım. Ders anlatımı kolay ve akılda kalıcıydı. Pandemi döneminde uzaktan canlı online eğitimde de anlatımı, ilgi ve alakası çok iyiydi. Çalışma ortamımız çok rahat ve hijyen koşullarına uygundu. Ortam çok samimiydi. Herkese buradan eğitim alınması konusunda tavsiyede bulunabilirim.

Çi̇ğdem ÖNDER Muhasebe Kursu Yorumu
Çi̇ğdem ÖNDER

Ön muhasebe kursuna geldim ve çok memnun kaldım. Kurs merkezi de gayet temiz ve ferah. Hocamızın anlatımı çok başarılı baştaki “acaba zorlanır mıyım?” düşüncesini daha ilk günden sildi. Herkese tavsiye ediyorum kesinlikle.

Ni̇hal AVCI Muhasebe Kursu Yorumu
Ni̇hal AVCI

Ön muhasebe kursuna eta ve logo programlarına katıldım. Hafta içi kursuna katıldığım için benim açımdan çok faydalı oldu. Gerek sınıf gerekse kurs içinde hijyen yönünden gerekli özen gösterilliyor. Hergün sınıfa girmeden ateş ölçümü yapılıyor. Ders anlatımında hocamız bize her konuda yardımcı oldu. Anlamadığım yerlerde sorduğumuzda detaylı bir şekilde anlattı. İleride Mikro kursuna katılmayıda düşünüyorum. Bilgi teknolojileri kursu ve hocamıza verdiği eğitimlerden dolayı teşekkür ederim. Kurs için ilk bilgi aldığımda Leyla hanımda yardımcı oldu. Teşekkürler.

Melek IŞIK Muhasebe Kursu Yorumu
Melek IŞIK

Bilgisayar Muhasebe Eğitiminiz Uzaktan Canlı Online yayın olacak dediğinizde çok korkmuştum anlamayacağım diye ama gerçekten eğitimler sizinle o kadar güzel ve eğlenceli geçti ki bittiğine çok üzüldüm. İyi ki bu kursu seçmişim. Çok teşekkür ederim.

Çağla GŪVENEL Muhasebe Kursu Yorumu
Çağla GŪVENEL

Merhaba, bilgisayarlı muhasebe kursundan Çağla ben. Malum Corona virüs salgınından dolayı eğitimimizi uzaktan canlı eğitim olarak yaptık ve çok memnun kaldım. Tamamen sınıf ortamından farksızdı. Özellikle Hocama çok teşekkür ediyorum emeği çok. Muhasebe hakkında hiçbir bilgim olmamasına rağmen çok iyi kavradım ve ön muhasebeyi öğrendim. Hepsi Hocam sayesinde, anlatımı, ilgisi son derece iyiydi. Tekrar çok teşekkür ederim.

Eren YILDIZELİ Muhasebe Kursu Yorumu
Eren YILDIZELİ

Yalnızca Muhasebeyi bilgisayar ortamına nasıl aktaracağımızı değil, muhasebenin temelini de öğreterek daha önce muhasebe eğitimi almamış bir öğrenci için dersi daha anlaşılır hale getiriyor. Her öğrenci ile tek tek yakından ilgileniyor, soruları içtenlikle cevaplıyor. Oluşturduğu samimi ve verimli ders ortamı ile zor görünen konuları herkes için kolaylaştırıyor. Tüm emekleri için kendisine şimdiden teşekkürlerimi iletmek isterim.

Feyza KARATAŞ Muhasebe Kursu Yorumu
Feyza KARATAŞ

Uzun araştırmalarım sonucunda kaydımı buraya yaptırdığım için kendimi şanslı hissediyorum. İnternet sitelerinde diğer kurumlar ile ilgili şikayetleri gördüğümde aynı sorunları burada da yaşayacağımı sandım fakat güler yüzünüzle karşılaştığım için çok mutluyum. Kursa ara verdiğim sırada tekrar dersleri alabilmem bana kurs tekrar hakkı vermeniz benim için büyük avantaj oldu. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Benimle aynı deneyimi kazanmak isteyen bütün hocalarıma ve arkadaşlarıma burayı tavsiye edeceğim.

Mehmet TAŞÇAKIR Muhasebe Kursu Yorumu
Mehmet TAŞÇAKIR

İstanbul üniversitesi işletme mezunuyum. Kursa geldiğimde muhasebe bilgim vardı. Eta ve Logo kurslarını almak için geldim ve ilk geldiğimde tereddütlerim vardı. Ama hocamız işini o kadar iyi biliyor ki hiç muhasebe bilmeyen bile buradan bir ön muhasebeci olarak çıkabilir. Benim için faydalı bir kurs oldu. Tavsiye edebileceğim kurslardan biri.

Tuğçe PARLAKYILDIZ Muhasebe Kursu Yorumu
Tuğçe PARLAKYILDIZ

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle kursa kaydoldum. Şimdi iyi ki onun tavsiyesine uymuşum diyorum. Tüm çalışanlar çok içten ve insan canlısı. Hocamız çok donanımlı ve çok eğlenceli. Onun dersini anlamama gibi bir durum asla olamaz. Ders işleyişi ve anlatışı çok açıklayıcı, sohbetleri de harika. Tüm kurs çalışanlarına ve emeğinden dolayı hocamıza teşekkürler.

Si̇bel YEŞİLDERE Muhasebe Kursu Yorumu
Si̇bel YEŞİLDERE

Başta kurum yöneticilerine, hocalarıma çok teşekkür ederim. Burada bulunduğum süre içerisinde hocalarımız adınıza yakışır bir şekilde bütün bilgi birikimlerini ve tecrübelerini aktardılar. Hocalarımız son derece özverili bir şekilde ders işliyorlar. Ders saatleri içerisinde müfredat çok iyi paylaştırılmış. Beklentimin çok üzerinde bir bilgi seviyesiyle buradan ayrılıyorum. Sonsuz teşekkürler...

Elif CANDEMİR Muhasebe Kursu Yorumu
Elif CANDEMİR

5 Hafta önce başladığım Bilgi Eğitim kursunda öncelikle idarenin ilgi alakası başta olmakla birlikte hocamızın ders anlatımı, diksiyonu ve hitabı oldukça açık anlaşılır ve düzgündür. Kısa sürede oldukça verimli bir ders düzeni olduğunu araç, gereçlerin fazlasıyla yeterli olduğunu deneyim edinmek ya da kendini geliştirmek için güzel bir kurs olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle düşünenler için tavsiye ediyorum. Atladığım bir hususa da değinmek istiyorum bütün anlatılan dersler resmi bir şirket gibi uygulanıyor ve görsele önem veriliyor daha çok akılda kalıcı ve verimli oluyor.

Derya YILDIZ Muhasebe Kursu Yorumu
Derya YILDIZ

Başlamış olduğum ön muhasebe kursundan eğitim süresince sunulan tüm hizmetlerden çok memnun kaldım. Özellikle örneklerin gerçeğe uygun şekilde görselliklerle tamamlanmış olması beni çok mutlu etti. Hocamız kesinlikle tavsiye edeceğim eğitimcilerden biridir. Kendisine emeklerinden ve yönetime de sundukları hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Behi̇ye SAĞLAM Muhasebe Kursu Yorumu
Behi̇ye SAĞLAM

Cuma günü kayıt yaptırıp Pazartesi günü derse başlayan biri olarak iyi ki kapılarını çalmışım. Ön muhasebe konusunda hiçbir bilgiye sahip almamama rağmen 5 hafta sonunda gerekli olan tam bilgileri keyifle öğrendiğim yer. Hocama ve tüm çalışanlarına güler yüzleri ve profesyonellikleri için teşekkürler.

Gamze UDUM Muhasebe Kursu Yorumu
Gamze UDUM

Verilen eğitim için öncelikle hem kuruma hem de eğitmenimize teşekkürlerimi iletmek isterim. Bir hafta gecikme ile de gelmiş olsam da, kurumunuzun ilgisi ve telafi dersi ile aradaki farkı kapatabildim. Artık firmamda ön muhasebeyi sorunsuz halledebilecek duruma gelmiş durumdayım. Bir dahaki tüm eğitimlerde kurumunuzda bulunmaktan büyük keyif alacağım. Teşekkür ederim..

Seher LALE Muhasebe Kursu Yorumu
Seher LALE

Muhasebe bölümü mezunuyum ve 5 yıllık bir çalışma hayatım oldu. Fakat bilgilerimin bir sonraki çalışma hayatıma yeterli gelmeyeceğini düşünerek araştırmalarım sonucu bu kursu bulduk. Amacım daha çok bilgisayar programlarını öğrenmekti. Kurs süresince muhasebe ile ilgili eksik bilgilerimi tamamladım ve bildiklerimi de tekrar ettim. Eğitmenimizin her birimizle ilgi ve alakası son derece iyiydi. Konuyu veya konuları anlamamız için elinden gelen her şeyi yaptı. Tekrar bir kursa gitmek istersem tekrar burayı tercih ederim. Sınıfların sayısı 8 kişilik ve tek bilgisayarda yani kişiye özel bilgisayar olması son derece önemli bir konuydu benim için ve çalışmalarımızı daha rahat yapmamızı sağladı. Bugün kursun son günü ve benim için çok keyifli bir 5 hafta geçti. Emeklerinizden, güler yüzünüzden ve samimiyetinizden dolayı çok teşekkürler.

Aleyna POLAT Muhasebe Kursu Yorumu
Aleyna POLAT

Kursa başlamadan önce muhasebe hakkında hiçbir bilgim yoktu aksine korkularım ve tereddütlerim vardı. Yapabilirmiyim veya yapamaz mıyım diye çok fazla düşüncelerim vardı. Ama kursa başladıktan ve sevgili hocamızın güzel ve açıklayıcı hiç zorlamadan anlatımları sayesinde tüm korku ve tereddütlerimi bir kenara bırakıp ben bu işi yapabilirim diyebildim. Umarım bu kursa başlayan hangi alanda olursa olsun herkes hangi düşünce ile geliyorsa tüm korkularını yıkıp güzel ve bilgi dolu ayrılabilir. Anlayış ve ilgilerinizden özellikle bilgilerinizden dolayı teşekkür ederim..

Duygu BEDİROĞLU Muhasebe Kursu Yorumu
Duygu BEDİROĞLU

Bilgisayarlı Muhasebe kursuna başlamadan önce tereddütlerim vardı. Kursa ilk görüşmeye geldiğim zaman kafamdaki soru işaretlerini ortadan kaldırdılar. Muhasebeyi öğrenememe gibi korkum vardı. Ama hocamız sayesinde her şeyi çok iyi öğrendiğime inanıyorum. Hocamızın bize göstermiş olduğu ilgi ve güzel eğitmenliği sayesinde bize aktardığı bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca kursun bütün çalışanları da bize her konuda yol gösterdiler. Kurs ortamı çok güzel sınıflar çok temiz derslerimiz çok keyifli ve verimli geçti. Herkese bu kursa gelmelerini tavsiye ediyorum. Ben çok memnun kaldım.

Si̇bel GÜLER Muhasebe Kursu Yorumu
Si̇bel GÜLER

Kurs ve bilgisayarlı muhasebe öğretmenimiz gayet verimli ve eğitici bir süreç geçirmemde çok yardımcı oldu. Kurs bitiminde herhangi bir firmada çok rahat bir şekilde Muhasebe görevini yerine getirebilecek donanıma sahip olarak ayrılmak gayet güzel. Hocamıza yardımları için teşekkürler.

Cansu ÇELİK Muhasebe Kursu Yorumu
Cansu ÇELİK

Muhasebeyle ilgili hiçbir bilgim olmadan sıfırdan başladım bu kursa ve 5 haftada düşündüğümden daha çok ilerlediğimi hissediyorum. Kurs ortamı gayet sıcak ve samimi ve bu yüzden kendimi rahat hissediyorum. Hocamızın ders işleyişi ve takıldığımız yerlerde tekrar yapması, içten ve samimi davranması ile her şey daha da keyifli oldu.

Hacı KARTAL Muhasebe Kursu Yorumu
Hacı KARTAL

Kurs umduğumdan faydalı geçti. Kursu internetten bulmuştum ve gelip fiyat ve ortam ile ilgili sorular sorduğumda gayet olumlu cevaplar aldım. Kurs hocamıza ise 10 üzerinden 10 veriyorum. Kendileri anlatım tarzı olsun, herhangi bir sorun karşısında yaklaşımı olsun çok yardımsever. Kurs ile ilgili ise sınıflar ve ortam çok temiz, memnun kaldım. Ön muhasebe soran olursa tavsiye edeceğim kurum Bilgi Eğitim merkezidir.

Mari̇a TIMCHENKO Muhasebe Kursu Yorumu
Mari̇a TIMCHENKO

Hocamız çok bilgili ve sorumluluk sahibi birisi. Birkaç kere dersten sonra kalıp anlamadığım konuları anlattı. Dersler çok dolu geçti, hep baştan sona kadar bize bilgi ve egzersizler verdi. Sınıfta atmosfer çok rahattı. İlerde burada başka kurslara da katılmayı düşünüyorum

Ela YILMAZ Muhasebe Kursu Yorumu
Ela YILMAZ

Kursa başvuru yapmamda etkili olan öncelikle merkezinin lokasyonunun merkezde olması ve yapılan yorumların (forum sitelerinde) olumlu olması etkili oldu. Dersimize giren hocamızın bilgi birikimi ve donanımının tam olması ayrıca bize bunu aktarması benim için çok önemliydi. Aynı zamanda ilgili ve alakası da takdiri hak eder niteliktedir. Eğitim merkezinde çalışan diğer personellerinde ilgisi ve güler yüzlü olması bu eğitim merkezinin tercih edilmesindeki en etkili faktörlerden biridir. Kursta aldığım bilgi sayesinde iş yerimde sıkıntı çekmeyeceğim düşüncesindeyim. Diğer bir olumlu yönü de öğrenmekte sıkıntı yaşarsak başka bir grupla gelebilmemize fırsat verilmesidir. Bütün plan ve programların kursiyerlere göre düzenlenmesidir. Gelecek olan bütün kursiyerlere tavsiye edebilirim. Hiçbir şekilde zaman ve para kaybı yaşamazlar. Kurs başlamadan önce vaat edilen her şeyin kurs bitiminde yerine getirildiğini görecekler.

Gamze TAŞPINAR Muhasebe Kursu Yorumu
Gamze TAŞPINAR

Kursa ilk başladığımda muhasebe hakkında hiçbirşey bilmiyordum,temelim sıfırdı.Öğrenmeye başladıkça kafamda yavaş yavaş bilgiler oluşmaya zamanla bayağı öğrenmeye başladım.Bunun en büyük kaynağı hocamız. O kadar basit anlaşılır güzel bir dille anlatıyor ki onun anlatımı karşısında kimsenin anlamayacağını sanmıyorum.Sıfır muhasebe bilgisiyle buralara kadar geldim kendisinden çok şey öğrendim. Herşey için kendisine ve kurs merkezine teşekkür ederim.

Büşra ÇINAR TOPTAŞ Muhasebe Kursu Yorumu
Büşra ÇINAR TOPTAŞ

Bilgi Eğitim kurumundan ve özellikle hocamdan çok memnun kaldım. Branşım olmamasına rağmen muhasebeyi sevdirip muhasebe dilini kavramamı çok kısa bir sürede sağladı. Sabrı, anlayışı ve bir aylık süreci oldukça verimli geçirmemizi sağladı. Tavsiye olarak çevreme mutlaka önereceğim bir kurum. Ön Muhasebe hocamızı çok sevdiğimi özellikle belirtmek istiyorum. Gerçekten kursu çok özleyeceğim. Bilgi Eğitim kurumunuza kaliteli bir kuruluş olmasından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

Özge ŞEKERCİ Muhasebe Kursu Yorumu
Özge ŞEKERCİ

Kurumu internetten buldum. Başlarken de aklımda acabalar vardı. Ama başladıktan sonra doğru bir seçim yaptığımın farkına vardım. Dersler başladığından itibaren hem hocamız hem de diğer çalışan arkadaşlardan çok çok memnunum. Gelemediğimiz günlerde bile özellikle arayıp sormaları ayrıca çok güzel. Muhasebeyi anlayabileceğimi düşünmemiştim. Hoca dersleri çok akılda kalıcı ve herkesle tek tek ilgilenerek anlatıyor. Çok memnun kaldım. Başkalarına da tavsiye ederim.

Seli̇m KÖKSAL Muhasebe Kursu Yorumu
Seli̇m KÖKSAL

Bu kursu ilk kez internet üzerinden araştırma yaparken gördüm. İlk izlenimim web sayfasının içerikleri yeteri kadar aydınlatıcı olduğunu gördüm ve aynı günde kursun bulunduğu binaya görüşmeye geldim. Beni karşılayan bayan her şeyi detaylı bir şekilde anlattıktan sonra ertesi hafta kursa başlamaya karar verdim. Uygun bir sınıf bulmakta sıkıntı çekmedik, sınıflar kesinlikle kalabalık değil ve gayet güzel ve ferah bir ortam. Hocamızda tam olarak internette namı gibi bir kişi, çok iyi bir eğitimci ayrıca dakik bir kişi, öğrencilerine her şeyi püf noktalarına kadar açıklayıp gösterdi. Açıkçası eleştirebileceğim en ufak bir açıklık bile verilmedi. Bütün ekip olarak başarılarınızın ve gayretlerinizin devamı dileğiyle.

Sevi̇l KAMAŞ Muhasebe Kursu Yorumu
Sevi̇l KAMAŞ

Açıkçası kursa başlamadan önce tereddütlüydüm. Muhasebenin sadece sürekli yaparak öğrenebileceğimi düşünüyordum. Kursun sonlarındayken, tekrar örnek yapıp başa döndüğümde eğitimi gerçekten almış olduğumu anladım. Kurs hocam sayesinde tekrar muhasebeyi anlamış ve severek yapmayı öğrendim. Eğitime giriş, işleyiş, örneklemeler gayet yeterli, ve açıkçası bu kurstan umduğumdan fazlasını kazandım. Hocamıza desteğinden dolayı çok teşekkür ederim. Anlatımında çok memnun kaldım. Tereddüt edenler için gelmelerini tavsiye ederim.

Burcu KOCAKAFA Muhasebe Kursu Yorumu
Burcu KOCAKAFA

Kursa ilk geldiğim gün muhasebe ile ilgili bilgi sahibi değildim. Kursun ilk günlerinden itibaren bana bir şeyler kazandırdığımı farkettim. Eğitmenimizin anlatım biçimi ve takıldığımız sorularda yardımcı olması çok iyiydi. Eta ve logo programında örneklerle ilerlemek çok faydalı oldu. Ayrıca hocamızın bizlere notlar vermesi çok faydalı oldu. Gerçekten bu kursun bana güzel ve faydalı kazanımı oldu. Muhasebe konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlere tavsiye ederim.

Seda SÜZEN Muhasebe Kursu Yorumu
Seda SÜZEN

Kurs araştırırken muhasebe alanında kendimi geliştirmek ve kariyerim için endişelerim vardı. Ama Bilgi Teknolojileri kursu benim doğru tercihim oldu .Muhasebe hocamızın açıklayıcı anlaşılır doğru bilgilerle örnekleyici anlatımıyla Muhasebe mesleğini daha bir sevdim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hatta ileriki dönemde Genel Muhasebe eğitimi alacağım..

Haluk GÜL Muhasebe Kursu Yorumu
Haluk GÜL

Amacım az olan Muhasebe bilgimi kursa gelerek tazelemek ve program öğrenmekti.Şu an hem bilgilerimi tazelemiş hem de iki program öğrenmiş oldum. Bunda emeği olan hocamıza teşekkür ederim. İnternet sayfanızın çok bilgilendirici olduğunu belirtmek isterim programlar hakkında bilgileri rahatça bulabildiğim bir sayfa. Kurum çalışanlarının güler yüzlü olmasına da ayrıca teşekkür ederim.

Melike ARSLAN Muhasebe Kursu Yorumu
Melike ARSLAN

Muhasebe Kursuna İlk geldiğimde muhasebe bilgim çok azdı. Her şey ezberdi. Şuanda mantığını anladım. Bilgisayarlı Muhasebe kursu bana Muhasebe mantığını öğretti. Tabi ki öğretmenim örnekler ile anlatınca daha da verimli oldu. Bilgiegitim Bilgi Teknolojileri Kursunu herkeze tavsiye ederim. Genel Muhasebe kursuna da gelmeyi düşünüyorum.

Hanım TOPBAŞ Muhasebe Kursu Yorumu
Hanım TOPBAŞ

Kursa başlamadan önce bu iş ile ilgili hiçbir bilgim yoktu. Karar verdim ve Muhasebe kursu aldım.Benim için çok da iyi oldu. İyi ki gelmişim. Şu an yeni bir işe hazırım. Kursta aldığım bilgiler çok iyi. Kendimi geliştirdim. Artık bende yeni bir işe başlayacağım. Kursta bize dersleri çok iyi derecede anlatan hocama teşekkür ederim.

Yadigar TURGUT Muhasebe Kursu Yorumu
Yadigar TURGUT

Bilgisayarlı Muhasebe kursuna katıldım. Eta programını öğrenmek istiyordum. Amacıma ulaştım. Dersin akışı çok güzeldi Hoca güzel kolay anlaşılır bir şekilde anlattı. Uygulamalı ders işlediğimiz için gayet iyi anladım. Ders güzel işlendiği için dersi hiç sıkılmadan dinledim. Gelmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Berkay TERZİ Muhasebe Kursu Yorumu
Berkay TERZİ

Öncelikle bu eğitim kursunun açılmasında yardımcı olan ve yürütülmesinde görevli olan insanları tebrik ediyor ve en içten dileklerimle sevgilerimi iletiyorum.Çok başarılı bir eğitim kursu hocaları ile olsun herşey mükemmel .Bunun dışında ortamı olsun sohbeti olsun herşey güzel.Bu kurs sayesinde Bilgisayarlı Muhasebeyi gayet iyi şekilde öğrendim.Nice öğrenciler yetiştirmeye.

Yıldız ŞEKER Muhasebe Kursu Yorumu
Yıldız ŞEKER

Muhasebe ile ilgili bilgilerimi tekrar pekiştirmek mevcut muhasebe programlarını, Eta V8 SQL ve Logo Go Plus programlarını öğrenmek için bu kursu internetten araştırıp buldum.Muhasebe kapsamlı bir dal olduğu için kısa sürede programların ana hatlarını öğrenmek yeterli geldi.Kurs hocamızın derse giriş ve çıkışlardaki zamanlamasıda hoşuma gitti.Umarım buradan aldığım bilgiler iş hayatında da bana yardımcı olur.

Selin ÇALIŞKAN Muhasebe Kursu Yorumu
Selin ÇALIŞKAN

Bilgi Teknolojileri Kursunda Muhasebe eğitimine başladım. Aldığım muhasebe eğitim olanakları gayet iyiydi. İş hayatıma çok şey kattığını düşünüyorum. Hocamızın bize sağladığı kaliteli eğitim sayesinde bilgilerimi pekiştirdim. İyi ki katılmışım dediğim eğitimlerden biri arasında artık muhasebe kursu da eklendi.

İrem GÜREL Muhasebe Kursu Yorumu
İrem GÜREL

Muhasebe Kursuna başlamadan önce, bu kursun beklentilerimi karşılayıp karşılayamayacağı konusunda endişelerim vardı. Ama dersin ilk gününden itibaren bu endişem tamamen bitti. Hocanın bu kadar iyi, anlayışlı, bilgili ve aynı zamanda bizlere bilgileri aktarmadaki başarısı, bu kursu benim için maksimum derecede verimli hale getirdi. Ben daha önce hiç muhasebe dersi almamış olmama rağmen, o kadar güzel ve de örneklerle akılda kalıcı şekilde ders işledik ki, genel muhasebe bilgim bile oldu. Zaten bilgisayarlı muhasebe kısmı aşırı verimli geçti. Kursun başarısı bence muhasebe hocamın bilgisi ve eğitmenliğindeki başarısıyla her geçen gün daha da bilinir hale gelecek. Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursunu bu sebepten başka arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Her şey için çok teşekkürler.

Yılmaz DİNÇ Muhasebe Kursu Yorumu
Yılmaz DİNÇ

Ülkemizde eğitimin yetersizliği sebebiyle üniversite sınavlarına hazırlanmak veya daha başarılı şeyler yapmak için böyle yerlere gerçekten ihtiyaç var. Dolayısı ile tesadüfen bulduğum eğitim yerinizde bulunmaktan memnunum. Hocalarımızın da elinden gelen gayretin fazlasını göstermesi ayrıca bir memnuniyettir. Muhasebe kursu sayesinde sizlerin bizlere bilgi olarak çok şey kattığınıza inanıyorum. Saygılar.

Semra SOLMAZ Muhasebe Kursu Yorumu
Semra SOLMAZ

Benim Muhasebe Kursuna gelmemdeki amacım; Muhasebe bilgilerimin Eta ve Logo paket programlarının üzerinde daha da ileri seviyeye taşımaktı. Başlangıçta ön muhasebe olarak başladığımız kursta bir baktık ki, muhasebe üzerine baya bi deneyimimiz oldu. Bu da hocamız sayesinde oldu.Genel muhasebe ve Ön Muhasebede bir hayli yol katettik. Bilgi Eğitim Muhasebe kursu tüm beklentilerimi karşıladı. Şimdi de ikinci bir kurs olarak İleri Excel kursuna gelmeyi düşünüyorum. Başta hocamıza tüm emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Sonra siz Bilgisayar Kursunun tüm çalışanlarına davranışlarınızdan ve eğitiminizden dolayı teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Telefon
Whatsapp