GOOGLE ADS EĞİTİMİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

Çeti̇n YILMAZ Google Ads Eğitimi Yorumu
Çeti̇n YILMAZ

Maximum 4 kişi olacak denilen Adwords reklam kursunda benim şansıma sadece ben vardım. Hakkı hocamla beraber birebir ders fırsatım oldu tüm sorularımın cevabını detaylı bir şekilde almış oldum. Benim için genel bir öğrenimden de öte tam bana göre bir eğitim oldu. Hakkı hocama ve tüm emeği geçen arkadaşlara katkı ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Mehmet AYDIN Google Ads Eğitimi Yorumu
Mehmet AYDIN

Hakkı hocadan aldığım Google Adwords Eğitimi sayesinde hiç bilmediğim bir alanda yeterince bilgi sahibi oldum gerek tecrübesi gerek yaklaşımı sayesinde bu işi öğrenmiş oldum ayrıca kurstan eğitim almamda büyük rol alan Saadet hanıma da teşekkürlerimi bir borç bilirim, sağlıcakla kalın, bilgiyle kalın..

Tunç ÖZKAN Google Ads Eğitimi Yorumu
Tunç ÖZKAN

Eğitim oldukça yararlıydı. Hocamız konusuna hakim ve anlatmaktan keyif alan birisi. Dersler verimli ve eğlenceli geçiyor.

Ni̇danur ÇALIŞIR Google Ads Eğitimi Yorumu
Ni̇danur ÇALIŞIR

Gayet etkili ve dolu dolu bir kurstu. Hakkı hoca bizimle çok ilgilendi. Hakkı hoca bizimle çok ilgilendi. İşin inceliklerini öğrenip bolca pratik yapma imkanı bulduk.

Banu ÇAĞDAŞ Google Ads Eğitimi Yorumu
Banu ÇAĞDAŞ

Adwords kursuna geldiğim bu kurumda, Hakkı bey sayesinde hiç bilmediğim bir programı gayet iyi anlaşılır ifadelerle bize anlattığı için çok iyi anladığımı düşünüyorum. İlgi, alakadan son derece memnun kaldım iyi çalışmalar.

Ali̇ AKVERDİ Google Ads Eğitimi Yorumu
Ali̇ AKVERDİ

Dersler özel ders niteliğinde ve kaliteli geçti. Hocamıza özel ilgisi ve verdiği bilgiler için teşekkür ederim..

Volkan KOCABEY Google Ads Eğitimi Yorumu
Volkan KOCABEY

Adwords Eğitimi almadan önce çok araştırdım. Gerçekten tedirgin ola ola kayıt yaptırdım. Ama endişem boşa çıktı. Hocama çok teşekkür ederim. Sorulu-Cevaplı, Uygulamalı mükemmel bir eğitim oldu. Adwords de en çok merak ettiğim istatistik ve kampanya kurgularıydı. Kendisiyle farklı sektörlerden istatistiklerin analizi ve kampanya kurguları üzerine proje tabanlı çok verimli bir kurs dönemi geçirdim.

Sedat KORKMAZ Google Ads Eğitimi Yorumu
Sedat KORKMAZ

Bilgi eğitim merkezi ne gelmeden önce, saadet hanımla görüştüm. Eğitmen hakkı hocayla tanıştırdı, İlk önceleri tedirgindim, hakkı hocanın açık ve net bilgileri beni ikna etti. Google Adwords eğitimi almaya başladım çok memmun kaldım ve artık adwords de hesabımı kendim yönetebiliyorum tavsiye ederim ve çok şey öğrendim çok teşekkür ederim. Korkmazlar mühendislik

Telefon
Whatsapp