"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
MİLLİ EĞİTİM SERTİFİKASI

MİLLİ EĞİTİM SERTİFİKASI

Milli Eğitim Sertifikası MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI BİLGİSAYAR SERTİFİKASI

MEB Bilgisayar Sertifikası; Bilgisayar İşletmenliği dalındaki bilgilerinizi Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası ile de belgeleyebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasının kamu düzeyinde geçerliliği olup özellikle KPSS ile  memur olmayı düşünenler ve resmi kurumlarda çalışmak isteyenler için Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar Kursu Sertifikası gereklidir. Bilgisayar Kurs içeriğini görmek için tıklayınız.

SINAV İÇİN GEREKLİ BELGELER

- Diploma Fotokopisi
- 5 Adet vesikalık Fotoğraf
- İkametgah
- Nüfus Cüzdan Fotokopisi

SINAV İÇERİĞİ

- Windows işletim Sistemi (25 Soru)
- Word (40 Soru)
- Excel (40 Soru)
- İnternet (15 Soru)

konularındaki bilgilerinizi ölçmek için yapılan bir sınavdır. İki aşamadan oluşan sınavda önce katılımcılar yazılı bir teste katılırlar. Burada 50 puanlık barajı geçenler uygulama sınavına katılır. Uygulamadan da 50 ve üzeri puan alanlar sertifikayı almaya hak kazanırlar.

MEB MUHASEBE SERTİFİKASI

MEB Muhasebe Sertifikası; Muhasebe kursu sonunda bilgilerinizi Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Muhasebe Sertifikası ile de belgeleyebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı Muhasebe sertifikasının kamu düzeyinde ve resmi kurumlarda geçerliliği vardır.  Muhasebe Kurs içeriğini görmek için tıklayınız.