"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

3D Max Kursu Öğrenci Yorumları (14)

ARZU ŞEYMA YILGÖR

3D Max Kursuİnternetten az bir araştırma ile sadece bilgi almak için geldiğim kursa o dakika kayıt oldum. Gerek hocamız gerekse ortam olarak hiç pişman olamadığım bir kurs dönemi geçirdim. Öncellikle hocamıza sonrada tüm kurs ekibine her şey için teşekkürler.

Doğan SAVAŞ

3D Max Kursu3Dmax kursunda eğitim veren Bilgi Eğitim Teknolojileri Merkezinde hocamızın anlatımıyla gayet güzel bir kurs süresi geçirdik. Detaylı ve uygulamalı anlatımıyla 3Dmax?i öğrendim.3Dmax kursu almak isteyen herkeze tavsiye ederim..

LEYLİ ATAYEVA

3D Max KursuKurumunuzun değerli hocasından almış olduğum 3DMax eğitiminden son derece memnun kaldım. Hocamız bu eğitimin son dersine kadar gösterdiği alaka ve destek için teşekkür ediyorum. 3D Max almak isteyen arkadaşlarıma mutlaka max hocamı tavsiye edicem ve Bilgi Eğitimi önericem. Son derece memnun kaldım hocadan ve kurstan. Ayrıca diğer çalışan personelinizin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.
Gülsün KILIÇ
3D Max KursuBeşbuçuk haftalık 3D Max kursunun son gününe gelmiş bulunmaktayız. Kursa başlamadan önce 3D Max'in hiçbir komutu hakkında bilgi sahibi değildim. Ayrıca kursa kaydımı yaptırırken beşbuçuk haftada 3Dmax'i öğrenebilirmiyim endişesi vardı. Fakat Hocanın ayrıntılı ve eğlenceli anlatımı sayesinde 3D Max'i öğrendim. Hocama güzel anlatımı için teşekkür ederim..
NESLİHAN YILMAZ
3D Max KursuHocamızdan çok memnunuz. 3D Max Eğitimini bugüne kadar gittiğim diğer kurslara göre çok daha profesyonel teknik anlatımlı projeli eğitim gördük. Kurumdan, hocadan ve tüm çalışanlardan çok memnunum. Bir kez daha gelmeye gerek kalmadan programı öğrendim. Çok teşekkür ederim..

ELMAS AZAK

3D Max KursuSayın Hocam,
Ben bu kursa başlarken kendimle ilgili çok kaygılarım vardı. Ancak sizinle tanıştıkdan sonra ve verdiğiniz öğretici eğitimden sonra tüm kaygılarım yok oldu. Size bunun için çok teşekkür ederim. Buradaki çalışanların hepsi güler yüzlü insanlar. Hiç devamsızlık yapmadan ve isteyerek geldim ve çok mutlu olduğum bir ortam. Tüm çalışanlara ve size çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dileğiyle.

Hümeyra ŞENTÜRK

3D Max KursuKursa başladıktan sonra Max'e olan ön yargım 3dmax hocam sayesinde neredeyse yok oldu. Artık dış veya iç mekan için profesyonel olarak çizimler yapabileceğim. Biraz pratikle kendimi daha da ilerletebileceğimi düşünüyorum..
Harun YILMAZ
3D Max KursuSevgili bilgi eğitim personelleri;
Öncelikle bu programa katıldığım için mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Öncelerde kim bir saat yol gelir buraya diye düşünmüştüm ama burada her günkü güler yüzünüz iyi niyetiniz ve her zaman iyi karşılanmak hoştu. Dilerim başka kurslarınıza da katılım gerçekleştirme fırsatım olur. Herkese her şey için teşekkür ederim..

VİLDAN ÇARDAK
3D Max KursuHocamızdan aldığım 3dmax eğitiminden çok memnun kaldım. Kursun başından en sonuna kadar sabırla ve ilgiyle bize yardımcı oldu. Emekleri sayesinde program hakkında çoğu şeyi öğrendim. Her türlü konuda (ödevlerimizde dahil) rahatça soru sorup bilgi aldığımız çok iyi bir hoca emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Emre ÖZTÜRK

3D Max Kursu3DMax kursuna ilk kez gelmiyorum. Daha önce farklı bir yere gidip memnun kalmamıştım. Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezinde ise neşeli ders anlatımıyla bize yardımcı olan hocamızla tanıştık. Onun anlatımıyla ve sunumuyla keyifli vakit geçirdik. Emekleri ve sabrı için hocamıza ve Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezine ve kurs çalışanlarına teşekkür ederim.

SENANUR İNGEÇ

3D Max Kursu3D Max kursuna katıldım. Kurs boyunca çok memnun kaldım. Anlaşılabilir şekilde dersler devam etti. Sorularımızı rahatlıkla sorabildik. Akıcı bir şekilde ilerleyen derslerin çok faydasını gördüm. Kurs bitti ve memnuniyetle ayrılıyorum. Hocama ve kurumdaki herkese teşekkürler.
Meltem E.
3D Max KursuVermiş olduğunuz eğitimden son derece memnun kaldım. Gerek hocamız, gerek bilgisayar ekipmanları son derece iyiydi. Hocamız her sorulan soruya sabırla cevap vererek bizi çok memnun bıraktı. Sadece ekipman ve hocamız değil diğer çalışanlarda son derece güler yüzlü ve yardımsever. Tam bir aile ortamı. Sizi özleyeceğiz. Sevgilerimle…
Kübra TAŞAN
3D Max KursuKursun içeriği ve Hocamızın öğretmenliği sayesinde oldukça verimli bir kurs süreci geçirdim. 3D Max konusundaki tecrübelerinin çoğunu bize yansıttığı için hocama teşekkürler..

Büşra SOYDAŞ

3D Max Kursu3D Max kursuna 2. kez gidiyorum. Daha önce farklı bir yere gitmiştim. O kurstan bu kadar memnun kalmamıştım. Bilgi Eğitim Kursundan çok memnun kaldım. Özellikle eğitmenimden. Sayesinde 3Dmax konusunda kendime daha çok güveniyorum. hocamız bize karşı çok ilgili ve sabırlıydı. Emeklerinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim..