"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

Php Programlama Kursu Öğrenci Yorumları (26)

MUSTAFA GÖLEK

Php Programlama KursuMerhaba,
Ben Mustafa Gölek bundan önce farklı bir kurumda C# eğitimi aldım ve çok zorlandığım bir eğitim programı oldu. Özellikle hocalarımızın çok iyi olması bir yana onlar yazdı biz baktık şeklinde oldu. Bir proje yapamadık. Bilgi Eğitime yine aynı düşüncelerle kayıt oldum. Asıl amacım Deramweaver programını öğrenmekti. Php çok önemsemedim. Hocam ile tanışmıştım zaten yine eğitim kurumunuzda. Eğitime başladık Html, Php bize öyle güzel anlattı ki hocamız ilk günden itibaren kod yazar hale geldik. Php’ yi zor bir dil olarak biliyordum. Hocam sayesinde tabi ki zordur ama kolay bir şekilde kavradım. Eğitim projesinin yanında kendi projeme de başladım. Dw öğrenme hevesiyle başlayan bu programda çok şey öğrendim. Hızlı ve pratik kod yazma metodlarını öğrendim. Halada devam ediyorum. Php hocam olmak kaydıyla Php ileri düzey eğitim programı açılırsa ona da geleceğim. Güler yüzlü personel, eğitim için uygun fiyat, kaliteli hocamdan ben çok memnun kaldım. Eğitimimi pekiştirmek adına kurs bitti deyip kaçmayacağım. Tekrar yine eğitime devam edeceğim. Kurum nezdinde tüm personele teşekkür ederim..

Erdem Özdemir

Php Programlama KursuPhp kursu hakkındaki düşüncelerim; yıllardır meraklı olduğum web tasarım sektöründe kendimi programlama alanında geliştirmem gerekiyordu ve Bilgi Eğitim kursunda eğitime başladım. Başladığım ilk günden bu yana dersler çok verimli, etkili ve eğlenceli geçti. Hocamızın eğitimlerdeki ilgisi, bilgi ve bize kattıklarından dolayı çok mutluyum. Php, Mysql konularında artık bilgi ve tecrübe sahibiyim. Hocamız çok sabırlı ve iyi niyeti sayesinde ben de artık kod yazıp PHP tabanlı siteler kurabiliyorum, özetlemek gerekirse PHP kursundan çok memnunum.

İrfan AKKAŞ

Php Programlama KursuPhp ile ilk tanıştığımda kendi gayretlerimle bir şeyler yapmaya çalışıyordum ve sürekli eksik yerlerde bazen saatler bazen günlerce takılıp kalıyordum. İşin içinden çıkamayınca bu yazılımın profesyonel eğitimini almaya karar verdim.
Detaylı araştırmalarım sonucu; özellikle kurumdan çok eğitmenin öğretim kalitesine odaklı olarak Bilgi Eğitimi ve hocamızı buldum.

6 haftalık Php eğitimimi nerde ise bire bir öğretim seviyesinde, hiç sıkılmadan keyifli bir ortamda tamamladım.

Kurum olarak, koridorlar, sınıflar ve tuvaletler temiz ve hijyenik.Derse başlamadan masalarınız ve bilgisayar ekipmanlarınız temizleniyor. Aparatif İhtiyaçalarınızı ve derste nescafe içebilme imkanı sunan küçük kantin var.
Öğrenci işleri derse 10-15dk geç kaldığımda beni bilgilendirdi ve sürekli güler yüzlü yaklaştılar.

Eğitmenimiz; Analitik düşünce yapısı iletişim yeteneği ve anlatım kabiliyeti yüksek,HTML5, CSS3, J.Script ve PHY'ye konusuna hakim, takıldığımız yerlerde sorunlarımıza odaklanabilip bize çözüm yolları gösterip kalıcı bir öğrenim sağladı. Sorularımı hiçbir zaman geçiştirmedi, gerektiğinde ders saatleri dışında projem üzerinde yardımcı oldu. Sınıfın Öğrenim hızına göre dersleri anlattı.

Tavsiye edermisin derseniz; bu tamamen sizin Php'ye nasıl yaklaştığınıza bağlı, bir amaç doğrultusunda gayret edip öğrenmek isterseniz Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi ve Hocanız Php'nin anahtarını size verecektir ve her zaman arkanızda...
Göksel Toprak
Php Programlama KursuGeçtiğimiz yıl hocamdan Php programlama eğitimi almış biri olarak ortalama html & css bilgisiyle girdiğim kurstan iyi derecede html&css ve sağlam php temelleri kaparak ayrıldığımı söyleyebilirim. Bugün istediğim projeyi gözüm kapalı yazabiliyorum. Şunu da belirtmek gerek, bir programlama dili öğrenmek istiyorsanız mutlaka o işten keyif almalısınız; aksi taktirde sıkılırsınız, vazgeçersiniz. Eğer Web tasarım ve Web programlama sektörüne ilginiz varsa ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu eğitim, bu fiyatlar ve kurs hocamın farkı ile kaçırılmaz. Her şeyi geçiyorum, sırf sohbet muhabbet için bile gidilir, gidenler de ne demek istediğimi bilir. Saygılar :) Limonwp.com
Burak Tunçalp
Php Programlama KursuMalum pandemiden dolayı uzaktan eğitimlere çok önyargılıydım ama hiç bir şekilde örgün eğitimi aratmıyorlar. Derslerin işleyişi olsun size olan ilgileri ve alakaları olsun zerre değişmiyor. Yüz yüzeymişcesine eğitimlerime devam ediyorlar. Hasan hoca sağolsun hiç bir şekilde yarı yolda bırakmıyor ve örgün eğitimdeki aynı isteği ile size online eğitimin zorluklarını hissettirmiyor. Eğer böyle zor konuları online olarak almalımıyım diye düşünüyorsanız her hangi bir şüpheniz olmasın

Simay Üsgan

Php Programlama KursuYine bu programa katılıp başarılı olmuş bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldiğim php kursundan çok memnun kaldım. Daha önce bir altyapım olmamasına rağmen o eksikliği hissettirmeyen Hasan Hoca ile birlikte hem eğlendik hem öğrendik. Her sorunuza cevap bulabileceğiniz, samimi, eğitici ve disiplinli bir kurum arıyorsanız Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi sizin için ideal olacaktır. Ayrıca bu kurumun çalışanları aile gibidir ve kursumuzun sıcacık ortamı vardır. Benim gibi php alanında ilerlemek isteyen herkese tavsiyemdir..
Başta Hasan Hoca olmak üzere bütün çalışanlarına saygı ve sevgilerimle.

Metin ALTINÇEKİÇ

Php Programlama KursuMerhaba,
Ben yaşamım boyunca yazılım başta olmak üzere, birçok branşta, birçok alanda eğitimler almış, kurslara gitmiş biriyim. Kendimi geliştirmeyi seviyorum. Bugün ise bu kursu değerlendirmem gerektiğinde, Php kursuna Hasan Hoca girmektedir. Dersleri Projeksiyon ile tahtaya yansıtılarak anlatmaktadır. Derslikler 5-6 kişilik sınıflarda işlenmektedir. Hocamız her bir öğrenci için tek tek bilgisayarın başına gitmek sureti ile her birimiz ile ilgilenmiştir. Takıldığımız bir yeri ayrıntıları ile 3 kere, 4 kere ve en ince ayrıntısı ile anlatmıştır. Bir hoca'nın yapması gerekenden daha fazlasını yapmıştır ve bu konuda uzmanlığımızın daha iyi bir noktaya gelmesini sağlamış ve son olarak bizden yorum yazmamızı istemiştir. Siz de gelirseniz muhakkak sizden de isteyecektir. Son olarak son noktayı koymam gerekirse, eğer Php öğrenmek istiyorsanız. Gelin derslere girin. Eğer derslere girerseniz, öğrenmeme imkanınız bulunmamaktadır. Sevgi ve saygılarımla...
Ömer OĞUZCAN
Php Programlama KursuKursa ilk başladığımızda Html alt yapım ve Css alt yapım vardı. Fakat Php yi az cok biliyordum. İlk olarak Php'nin Html'e gömülmesini gördüm. Sonra değişkenleri tanımlamayı , sonra Php kursu ile ilgili diğer bilgileri gördüm. Sql bilgilerini gördükten sonra hocamızla ilk projemizi sınıf olarak yapmaya başladık. Üniversitede öğrenmediğim konuları burda öğrendim ve kendimi geliştirdim. Hocam sağolsun sayesinde baya birşey öğrendim ve suan bir proje de yer alıyorum. Teşekkürler Bilgi Eğitim Kursu ve hocam. Nice öğrenci yetirtişmeniz dileğiyle ...
Mustafa Açıkyol
Php Programlama KursuPhp kursuna başlamadan önce PHP dili ile ilgili herhangi bir bilgim ve eğitimim yoktu. Tamamen sıfırdan başladım. Kursta Hasan hocam dersi verdi. Kurs süresi boyunca hocamız sorduğumuz sorularla içtenlikle ilgilendi ve sorularımızı anlayacağımız şekilde cevaplandırdı. Kendi sitelerimizdeki sorunların çözümüyle de ilgilendi. Kurs süresi boyunca seviye olarak çok ilerledim. Kursun son haftası Covid-19 virüsü dolayısıyla kursa ara verildi. Bir hafta sonra uzaktan canlı eğitimimiz başladı ve kursumuzu uzaktan eğitimle tamamladık. Kursun uzaktan eğitim metodu da gayet güzeldi. Sonuç olarak ben almış olduğum kurstan memnun kaldım. Ayrıca şunu da belirtmek isterim dürüst çalışan bir kurum, bundan dolayı da çalışanlarına teşekkür ediyorum.

TOLGA MERAM

Php Programlama KursuÖncelikle kursun çok eğlenceli olduğunu ve keyifli vakit geçirdiğimi söylemek isterim. Hocamız Php programlama ve Mysql konusunda beni aydınlattı. Proje yaparken nerden başlayacağımız konusunda fikir verdi. Ayrıca konumuzun dışında, merak ettiğim konuları ve anlamadığım konularda beni cevapsız bırakmadı. Php dilini tamamen öğrendim. Bana soracak olursanız php öğrenmek istiyorsanız bu kursa gelmenizi tavsiye ederim.

İBRAHİM

Php Programlama KursuPhp öğrenmek için kitap almıştım fakat kitaptan öğrenemedim. Gerekli gereksiz çok fazla bilgi vardı ve uygulamalı olarak öğrenme imkanı olmadığından kurs bulma ihtiyacı hissettim .Bilgi eğitim ücret olarak uygundu. Açıkçası kurstan da çok memnun kaldım. Php yi web odaklı projelerle anlatıyor hasan hoca. Gereksiz bilgiler yerine işimize yarayacak bütün her şeyi uygulamalı olarak öğretiyor. Kurs bittiğinde istediğiniz projeyi php ile yapabiliyor oluyorsunuz.
MUSTAFA
Php Programlama Kursuİnternet ile uğraşıyorsanız Php artık günümüzün olmazsa olmazı. Ben de temel Html ve Css bilgim ile bu kursa katıldım. 12 hafta gibi kısa bir süre içerisinde çok şey öğrendim. Bu kadar karışık bir konu sade ve uygulamalı bir şekilde anlatıldı. Kursun en büyük avantajı bence veri tabanıyla tasarım ara yüzüyle php tabanlı tam bir web sitesinin adım adım uygulamalı olarak bütün sınıfça gerçekleştirilmiş olmasıdır. Başka bilgi kanallarında bulunamayacak birçok pratik bilgiyi de bu kursta buldum. Bu alanla ilgilenen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir kurs.
İbrahim Aydoğan
Php Programlama KursuKursa başlamadan önce açıkçası çok tereddütlüydüm birçok kursla görüştüm. İstediğim verimi alamayacağımdan korkuyordum. En son Bilgi Eğitim Merkezinde php hocamızla tanıştım. Kendisi bana ders içeriğini, konu işleyişini ve yapılan projeleri gösterdikten sonra bütün terettüdlerim gitti. Daha önce bildiğim konuları pekiştirdim ve ilk E-ticaret php projem olan www.risalestore.com sitesini yaptım. İlerde www.webtasari.net kendi sitemi de php ile yapacağım. Çok teşekkürler hocam ve Bilgi Eğitim Bilgi Teknolojileri Kursu

HANDE AYŞE KAHYA

Php Programlama KursuBilgi Eğitim Merkezinde Php Programlama Kursu’na geldim. İnternette Php kursu araştırırken, ders içeriğini en çok beğendiğim yer Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumu oldu. Daha sonra yüz yüze görüşmeye geldiğimde daha da çok beğendim ve başlamaya karar verdim Daha önceden Php’yi az çok biliyordum. Şimdi ise yavaş yavaş kendi projemi yapıyorum. Bu yüzden hocama çok teşekkür ediyorum. Tüm eğitim hayatımda gördüğüm, öğretme isteği en yüksek hocalardan biri olduğu, her şeyi defalarca bıkmadan usanmadan anladığımızdan emin olana kadar anlattığı ve Php’yi öğrenirken gösterdiğimiz tüm acelemize ve sabırsızlığımıza katlandığı içinde ayrıca yine hocama teşekkürü borç bilirim. Bilgi Teknolojilerinde eğitim almayı tavsiye edebilirim çünkü ben memnun kaldım.

Seyid Ali Yaman

Php Programlama KursuPHP'yi okulda ders olarak almıştım. Fakat çok zor gelmişti. Hiç öğrenemem sanıyordum ama Bilgi Eğitim Merkezi sayesinde gerçekten kod öğrenmek çok kolaylaşıyor PHP ile kod yazmayı baştan sona öğrendim ve sınıfta yönetimi paneli olan bir e-ticaret sitesi yaptık. Tavsiye ederim. Çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.
RAUF BERKAY YETİŞKİN
Php Programlama KursuPhp eğitim kursu hakkında düşüncem, gerçekten ufku genişleten ve eksiksiz öğreten bir kurs. Hocam bu programı gerçekten öğretebilen bir hoca. Bu kursu bu kadar iyi başka bir yerde öğrenemezsiniz. Kurumdaki diğer insanlar da güler yüzlü sıcak kanlı. Özetlemek gerekirse PHP bu kursta öğrenilir.
Uğur DEMİRCİ
Php Programlama KursuYıllardır Bilgisayar sektöründe bulunmama rağmen, yazılımsal olarak web dünyasına girmemde Web Tasarım ve Web Yazılım olarak almış olduğum kurslarda, bana bu süre içerisinde bir çok bilgi aktaran ve şu anda bu işi yapmama, kısacası bu işi bir meslek haline getirmemi sağlayan öncelikle hocama sonrasında Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursu'na teşekkür ederim...

TALHA ERGÜNAY

Php Programlama KursuKurs beklediğimden çok daha eğlenceli geçiyor burada çok güzel bir arkadaş ortamı var. Kurs günleri dışında geldiğimde bile hasan hocam bizimle çok yakından ilgileniyor öğretmeden de bırakmıyor. Zaten derste o kadar özenli anlatıyor ki akılda kalmamasına imkan yok. Benim evime çok yakın bir yerde kurs olmasına rağmen ben Beylikdüzünden Mecidiyeköye kursa geliyorum. Kursa gelirken rahat olmak samimi bir kurs ortamı bulmak çok önemli Hasan hocamız ve güler yüzlü personeller (Saadet ablamız, Erhan abimiz) sağolsunlar bunu çok güzel sağlıyorlar. Ben daha önce Web tasarım kursuna da geldim php yede geliyorum daha fazla kurs olsa daha da gelirdim. Hatta kurs bittikten sonra da hem projelerime destek olma amaçlı hem de ziyaret maksatlı gelmek istiyorum iyi ki burayı tercih etmişim.

ORKUT ATALAY

Php Programlama KursuPhp de her türlü modülü yazmayı öğrendik. Özellikle de hocanın Html ve Css bağlantılarını yaparak Php anlatması benim için daha iyi oldu. Ayrıca bunları yeni nesil PDO ile öğrenmek daha iyi oldu.Verilen ödevlerde daha iyi öğrenmemize yardımcı oldu. Teşekkürler.
Gökhan Bekar
Php Programlama KursuPhp zor geçer öğrenemem diye düşünüyordum ilk günlerde ama ders ilerledikçe hem daha zevkli bir hale gelmeye, hemde keyif alarak öğrenmeye başladım. Hasan hocamız sadece ders içerisinde değil ders dışında da bir çok problemlerimizle ilgilendi ve halada ilgileniyor. Bir çok konuda destek verir yardımcı olur.
İsmet ÖZTUNA
Php Programlama KursuOnline derse ilk başta çok iyimser bakmadım ama yanılmışım normal sınıfta olduğu gibi geçiyor dersler. Hasan hocam dersin hem eğlenceli hemde verimli geçmesini sağlıyor. Ders dışında bile sorduğum sorulara özenle cevap veriliyor kursa kayıt olmayı düşünenlere tavsiye ederim.

Egemen

Php Programlama KursuPhp Programlama Kursunda özellikle öğrendiklerimizi projelerde uygulamamız çok faydalı ve kalıcı oldu. Hocamız çok donanımlı ve öğreticiydi. Aldığım eğitimlerin çok faydası oldu. Azimle çalışırsanız, web tasarım ve web programlamadan keyif alıyorsanız bu sektörde iyi bir kariyer için sağlam temelleri burada atabilirsiniz.

Yunus Emre Baydilli

Php Programlama KursuHasan hocamdan php eğitimi almıştım ve hiç bir kurumda bu kadar ilgili, bilgili bir eğitmen olduğunu düşünmüyorum. Hocamın bana kattıkları sayesinde evden kendi web sitemi kurup kendi işimi yapabiliyorum :)
Hakan ACAR
Php Programlama KursuMerhabalar,

Ben Php programlama kursunu yakın zamanda aldım. Daha önce de web tasarım kursuna gitmiştim. Hasan Hoca'mızdan çok memnunum. Php derslerine örgün olarak başladık fakat dünyayı saran salgın hastalık ve alınan karar dolayısıyla uzaktan canlı olarak devam etmek zorunda kaldık.

Uzaktan canlı eğitim çok yararlı. Zamandan çok tasarruf ediyorsunuz. Hasan Hocam gerçekten ilgili alakalı, her daim takıldığınız yerde uzaktan görüntülü bağlanarak çok detaylı bir şekilde yardımcı olan hocamız tam anlamıyla emek sarfedip öğrenmenizi sağlamaktadır.

Php kursunu alacak arkadaşlar bir an bile tereddüt etmesin. Öğrenme garantisi %100.

Saygılarımla Hasan Hoca'm ve Bilgi Eğitim kurumu.
Yücel AYDIN
Php Programlama KursuBilişim bölümünde okuduğum için katkısı olur diye düşünüp başladığım Web Tasarım, Html, CSS kursunda okulda öğretilenden daha fazlasını öğrendim. Daha sonra Php kursuyla devam ettim ve şuan düşündüğümden daha fazla bilgi öğrenmiş oldum. Fiyat konusunda iyi olduğu halde o parayı bile fazlasıyla hak eden bir kurs.Öğrencilere gerektiğinde ödev verildiği halde bu ödevler konusunda öğrenciyi kesinlikle zorlamayan, Web Tasarım ve Php Eğitimleri konusunda kendini fazlasıyla geliştirmiş eğitmenimizin güler yüzü ve neşeli anlatımı da başka kurslarda bulamayacağınız başka bir özelliğidir.

CEM ORMAN

Php Programlama KursuKursa başlamadan önce açıkçası çok tereddütlüydüm. Tasarım işiyle uğraşmama rağmen Php’den korkuyordum. Ancak hocamız tüm tereddütlerimi yok etti. Bize çok yardımcı oldu. Anlamadığımız konuları sıkılmadan defalarca anlattı. Normal kurs süremiz bitmiş olmasına rağmen ekstra dersler yaparak bize çok daha fazlasını verdi. Sayesinde çok şey öğrendik. Teorik bilgiler haricinde yaptığımız e-ticaret proje uygulaması da çok faydalı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.