"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

Mikro Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları (5)

ŞENAY ARTAN

Mikro Muhasebe KursuKurstan aldığım Luca eğitiminden çok memnun kaldım. Hocamız çok disiplinli ve anlatımı gayet güzel. Kısa sürede Luca Programı hakkında bilgi sahibi oldum. Bu dersi isteyenlere tavsiye ederim. Bilgi Eğitim çalışanlarına teşekkür ederim.

İLHAMİ KUZEY

Mikro Muhasebe KursuBil Eğitim Mikro Kursundan çok memnun kaldım, hocamızın anlatım şekli gerçekten güzeldi, detayları atlamıyor en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. Anlatım akıcı anlaşılırdı. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim…

Muratcan Yanlı

Mikro Muhasebe KursuKursu Google.com arama motorundan buldum. Kursa randevu alıp geldiğimde ilgili bir personel kadrosu beni karşıladı. Ders hocasıyla tanışıp Mikro dersi aldıktan sonra beklentimin üzerinde bulmuş olduğum eğitim sebebiyle logo dersini de talep ettim. Almış olduğum tüm dersler hem teorik hem de pratik olarak beklemiş olduğum seviyenin çok üzerindeydi. Ders veren hocamız hem kaynaklar hem de örnek çözümleri ile birlikte sektörde edinmiş olduğum deneyimleri kısa bir süre içerisinde öğretti. Kursu aldığım için çok memnunum..
Orkun Coşkun
Mikro Muhasebe KursuBilgi Teknolojileri Merkezine geldim. Mikro muhasebe programı hakkında hiçbir tecrübem yoktu. Kursu bitirdiğimde şirkette profesyonel şekilde Mikro Muhasebe programını kullanabilir hale geldim. Hocamız gerçekten çok ilgili ve kaliteli bir insan. Burayı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.
ANİTA ALDA İNTİBA
Mikro Muhasebe KursuBilgi Eğitim Kurumunda Aralik 2020 tarihinde Micro Muhasebe Yazilim programı için uzaktan canlı online ile derslere başladım. Muhasebe seviyem iyi değildi ayrıca Micro yazılımı bana karmaşık geliyordu. Kendi bilgisayarımın yavaşlığından ötürü bağlanma ve hız sorunları ile karşılaştık. Muhasebe ve Micro'nun yanı sıra Bilgisayar konusunda da yardımcı oldular. Öğretim sorumlusu Hocamız ve iletişim ile ilgilenen Saadet hanım çok sabırlı ve yardımcı olan kişiler. Dersler online oldu ve pandemi süresince çok iyi bir dönem oldu. Kurs yerine gitmiş kadar verimli ve her soruya cevap alabildiğim bir zaman oldu. Micro yazılımı konusunda Bilgi edindim. Benim gibi Muhasebe ve Micro ile ilgili daha fazla ilerlemek isteyenlere çok uygun bir kurs. Kuruma ve öğretmene teşekkür ederim gösterdikleri sabır ve yardımları için. Ciddiyetleri ve özverileri içinde ayrıca teşekkür ederim.