"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

Beyanname Kursu Öğrenci Yorumları (13)

Nurten VOLKAN

Beyanname KursuŞubat ayında hevesle başladığım Beyanname kurs eğitiminde derslerim çok güzel ve verimli geçti. Beyanname konusunda eksik kalan bilgilerimi güncelleme ve telafi şansım oldu. Hocamıza vermiş olduğu güncel, teorik ve de pratik eğitimleri için çok teşekkür ederim. Benim gibi beyanname ve bildirge yönü eksik olan arkadaşların bu eğitimi almalarını tavsiye ederim. Ayrıca kurum çalışanları da güler yüzlü ve pozitif insanlardı, hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım…

BURCU SERENLER

Beyanname KursuBenim toplamda 2 yıllık iş deneyimim olmasına rağmen sahip olmam gereken bilgi ve tecrübem yetersiz durumdaydı.Bir muhasebecinin olmazsa olmazı vergilendirme sürecindeki bilgisinin seviyesi ben bağlı bulunduğum şirkette ve daha önceki şirketlerde görev dağılımından kaynaklı istediğim gelişmeyi sağlayamadım. Hep sınırlandırıldım. Bunun içinde destek olmak istedim. Beyanname Kursunu bu yüzden seçtim. Sizde çok anlayışlı alakalı ve ilgili oldunuz. Korktuğum gibi değil artık beyanname konusu. Anlayışınız sabrınız için teşekkürler. Hep böyle olun

AYÇA KARADEMİR KÖKÇEK

Beyanname KursuDerse başlamadan önce beyanname ekranına dahil bilgim hiç yoktu.Hocam ayrıntılı notları(görüntülü) ile adım adım anlatıp bana yol gösterdi .Örnek ve görseller ile kendi şahsım olarak daha kolay kavradım. Hocamın notlarının çıktısını alıp, kitaplığıma koyduğum için her an kaynak olarak kullanabileceğim. Hocamla da uyum sağladık. Kendisi vakitleri verimli yönetti, aralar da zamanlıydı. Daha önceden de öğrenciniz olduğum için burayı tercih etmiştim, tekrar geldim memnun olarak ayrılıyorum.
Kübra Nur Vural
Beyanname KursuDersimiz çok keyifliydi. Hocanın ilgi alakası ve bilgisi bizi mutlu etti. Beyanname ile ilgili olarak ince noktalara değindi ve uygulamalarla pratik yapmamızı sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum.
SUAT YEŞİLYURT
Beyanname KursuKurs beklediğimden iyi geçti. Eksik olduğum bilgileri hocamdan iyi öğrenerek kapattım. Gerek anlatımı, yaklaşımı konuyu detayına kadar anlattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu kurs kendi açımdan çok faydalı oldu. Kuruma da ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Başka kurumlarda da eğitim aldım ama hocamızın anlatımı yaklaşımı bir şeyler aktarılması empati yapma başka kurumlarda yoktu.

DELİL CENGİZ

Beyanname KursuKariyer adımlarını tırmanırken, tesadüf eseri karşılaştığım Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezine Beyanname Kursuna kendimi daha da geliştirmek adına başladım.
Bu süreçte hocamızın bilgileri bize aktarmadaki özverisine hayran kaldım. Gerçek anlamda tüm beyannameler hakkında bilgi sahibi olup bir kısmını da şirketimde uygulama şansı buldum. Bu konuda hocamıza ayrıca teşekkür ederim.

Bilge TÜRKOĞLU

Beyanname KursuKursa katıldığımda bilgim yoktu beyannamelerin doldurulmasıyla ilgili, fakat kurstan sonra hocamızın anlatımıyla beyannameler konusunda çok şey öğrendim. Burada hocamızın eğlenceli, verimli ve genel mevzuata göre anlatımı bana çok şey kattı. İyi ki gelmişim diyorum. Başta hocamız olmak üzere ve kuruma ilgiden dolayı teşekkür ederim…
Hüsniye DÜLGER
Beyanname Kursuİşyerimde beyanname göremediğim ve yapamadığım için korku ve stres yaşıyordum. Kursunuzu duyunca hemen başvurdum ve şansıma hemen kurs başladı. Sayenizde stres yapılacak bir şey olmadığını gördüm. Öğrendiğim için özgüvenim arttı. Böyle faydalı bir kurs ve hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Diğer kurslarınıza da başvurmayı düşünmekteyim. Tekrar sevgili hocama sonsuz teşekkür ederim. Başarılı iş hayıtınız olmasını dilerim..
AHMET GÖK
Beyanname KursuBeyanname eğitimi gerek mesleki gerek Türk vergi sistemini daha iyi kavrama konusunda bana çok şey kattı. Eğitici hoca kadrosu ve çalışan ekip gerçekten çok ilgili. Kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Derya

Beyanname KursuUzun yıllardır şirkette çalıştığımdan bazı beyannamelerde ister istemez eksiğim olmuştur. Buraya bilmediğim beyannameleri öğrenme, bildiklerimi tekrar etme maksatlı geldim. Kendi adıma çok da başarılı geçti. Artık beyannameleri “bilerek” yapabiliyorum. Hocamıza ayrıca çok teşekkür ediyorum. Bilgisi ve tecrübesinin yanında arkadaşça tavırlarıyla öğrenmemde yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

İSMET BOSTAN

Beyanname Kursuİki ay boyunca almış olduğum beyanname eğitim süreci benim için beklentilerimin çok üzerinde verimli geçmiştir. Almış olduğum eğitim ile birlikte çalışmış olduğum şirkette, kendi beyannamemi hazırlayıp bildirim yapabilme imkanı sağlamıştır. Kursun bu derece verimli geçebileceğini tahmin edemedim. Emeği geçen hocama çok teşekkür ederim. Yapmış olduğu anlatım ve örneklemelerle bir çok konuda daha hızlı öğrenmeme fayda sağlamıştır. Teşekkürler..
BANU TOPAKTAŞ
Beyanname KursuHocamız Beyanname düzenleme kursunda gerek sağlamış olduğu materyaller, gerekse ders içerisinde sunmuş olduğu örnekler ve ders anlatımı ile gelişimime çok katkı sağlamış bulunmaktadır. Kendisine emekleri ve çabasından dolayı çok teşekkür ederim. Sevgiler…
DOĞU YILMAZ
Beyanname KursuMuhasebe sektörünün olmazsa olmazı olan beyanname düzenlemeyi ve doldurulması hususunda bir çok eksikliklerim mevcuttu. Ama artık böyle düşünmüyorum. Neticede aldığım eğitimle bir nevi özgüvenle artık beyannameleri kendim hazırlama ve sunma konusunda kendime güveniyorum. Mesleğin gelişiminde önemli katkı sağlamıştır. Bu katkıda emeği geçen herkese teşekkür ederim.