"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

Sosyal Medya Eğitimi Öğrenci Yorumları (4)

OĞUZHAN ÇİFTÇİ

Sosyal Medya EğitimiÖncelikle Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi’ne göstermiş oldukları ilgi alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Sosyal medya kursunda çok değerli hocamızın vermiş olduğu eğitim çok başarılıydı çok teşekkür ederim.

HÜLYA HANİFE ŞAHİN

Sosyal Medya EğitimiBilgi Teknolojileri kursuna geldiğimde acaba öğrenebilir miyim diye kaygım vardı. Sosyal medya hocamız o kadar güzel ilgilendi ki kursun nasıl geçtiğini anlamadım. Öğrettiği bilgiler için kendisine ve Bilgi Teknolojileri Kursuna teşekkürler.

NİLGÜN KUŞ

Sosyal Medya EğitimiSosyal medya uzmanlığı kursuna devam eden bir kursiyer olarak çok memnun kaldım. Hocamızın son derece ayrıntılı bir şekilde anlatımıyla çok yabancısı olduğum sosyal medya konusunu güzel bir şekilde öğrenme şansı buldum. Teşekkür ediyorum hocamıza..
HAKAN KIZILDEMİR
Sosyal Medya EğitimiBilgi Eğitim sosyal medya eğitim kursunda aldığım bilgi ve eğitimler doğrultusunda mevcut internet sitemin ve çevremde, yakınımda olan firmalarında sosyal ağlarda gerekli tanıtım ve reklam çalışmalarını bilinçli yapabilecek ve hizmet verebilecek düzeyde bir eğitim verdiği için hocamıza çok teşekkür ederim..