"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

WordPress Kursu Öğrenci Yorumları (6)

ORKUT ATALAY

WordPress KursuWordpress kursu gayet güzeldi. Hem hızlı, hem de kolay bir şekilde site nasıl yapılır öğrendik. Hocamız önemli noktaları çok iyi bir şekilde altını çizerek anlattı. Sorduğumuz sorulara ayrıntılı bir şekilde cevap verdi. Kendisine teşekkür ederim.

TUĞBERK BENLİ

WordPress KursuWordpress’in işleyişini anlamak açısından oldukça yararlı geçtiğini belirtirim.Hocamız çok kısa bir süre içerisinde Wordpress kurmayı, yönetmeyi ve bir sürü Wordpress eklentisini detaylı bir şekilde öğretti.

MUSTAFA

WordPress KursuWordpressle ilgili alınacak en profesyonelce en pratik ve uygulanabilir bir kurstu. Hocamız alanında son derece yetkin ve tecrübeli birisi. Uygulamalı olarak her alana uygun temaları kurulumdan server bilgilerine, eklentilerine ve gerçek iş dünyası için sade ve anlaşılır bir dille anlatıldı. Tüm emeği geçenlere başta hocamıza, kurs yöneticimiz ve çalışanlarına teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim
İSMAİL KÜÇÜK
WordPress KursuBilgi Eğitim’in her kursu gibi Wordpress eğitimini de gayet tatmin edici ve başarılı buldum. Hocalarıma verdikleri değerli bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Tüm tanıdıklarıma tavsiye edeceğim..
Ümmühan Erkoç
WordPress KursuHasan hocamla tanıştığım için çok mutluyum. Kendisine çok çok müteşekkirim. Bir şirket sahibiyim. Malesef piyasada web tasarım uzmanıyım diye ortada gezen dolandırıcılar çok. Bunlardan uzak durmak için tanınan bir şirkete büyük para ödedim fakat malesef onlar da yapmadı. Avukata verdim onları. Canıma tak etti ve bu işi kendim öğreneceğim dedim. Bir de yardımcı arkadaşla katıldık kursa. Bir kelimeyi dahi değiştirmek için 150-200 TL alan web tasarım uzmanı adı altında insanları kandıran fırsatçılardan kurtuldum. Sitemdeki bazı SEO işleri dahil birçok işi kendim halledebiliyorum. Hasan hocama tekrar teşekkür ediyorum. Böyle hocaların değeri bilinmeli.

Yavuz YARDIMCI

WordPress KursuBilgi Eğitim Kurumunu internetten Wordpress eğitimi veren kişi ve kurumları araştırırken buldum. Bilgi formu doldurarak kendilerine ulaştım. Çok geçmeden geri dönüş yaptılar. Aslında ben birkaç yere başvurmuştum fakat kendileri işlerine çok bağlı olduklarından anında dönüş yaptılar. Gidip yerlerini ziyaret ettim ve memnun kaldım. Bu sebeple ben de bu eğitim kurumunda bir öğrenci oldum, çok değerli ve bilgili olan Hasan hocadan Wordpress'i A'dan Z'ye öğrenme fırsatım oldu. Bu sebeple bu eğitim kurumunu herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca bütün çalışanlara ve Hasan hocaya çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla..