"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

Google Adwords Eğitimi Öğrenci Yorumları (8)

MEHMET AYDIN

Google Adwords EğitimiHakkı hocadan aldığım Google Adwords Eğitimi sayesinde hiç bilmediğim bir alanda yeterince bilgi sahibi oldum gerek tecrübesi gerek yaklaşımı sayesinde bu işi öğrenmiş oldum ayrıca kurstan eğitim almamda büyük rol alan Saadet hanıma da teşekkürlerimi bir borç bilirim, sağlıcakla kalın, bilgiyle kalın..

Sedat Korkmaz

Google Adwords EğitimiBilgi eğitim merkezi ne gelmeden önce, saadet hanımla görüştüm. Eğitmen hakkı hocayla tanıştırdı, İlk önceleri tedirgindim, hakkı hocanın açık ve net bilgileri beni ikna etti. Google Adwords eğitimi almaya başladım çok memmun kaldım ve artık adwords de hesabımı kendim yönetebiliyorum tavsiye ederim ve çok şey öğrendim çok teşekkür ederim. Korkmazlar mühendislik

TUNÇ ÖZKAN

Google Adwords EğitimiEğitim oldukça yararlıydı. Hocamız konusuna hakim ve anlatmaktan keyif alan birisi. Dersler verimli ve eğlenceli geçiyor.
BANU ÇAĞDAŞ
Google Adwords EğitimiAdwords kursuna geldiğim bu kurumda, Hakkı bey sayesinde hiç bilmediğim bir programı gayet iyi anlaşılır ifadelerle bize anlattığı için çok iyi anladığımı düşünüyorum. İlgi, alakadan son derece memnun kaldım iyi çalışmalar.
NİDANUR ÇALIŞIR
Google Adwords EğitimiGayet etkili ve dolu dolu bir kurstu. Hakkı hoca bizimle çok ilgilendi. Hakkı hoca bizimle çok ilgilendi. İşin inceliklerini öğrenip bolca pratik yapma imkanı bulduk.

Volkan KOCABEY

Google Adwords EğitimiAdwords Eğitimi almadan önce çok araştırdım. Gerçekten tedirgin ola ola kayıt yaptırdım. Ama endişem boşa çıktı. Hocama çok teşekkür ederim. Sorulu-Cevaplı, Uygulamalı mükemmel bir eğitim oldu. Adwords de en çok merak ettiğim istatistik ve kampanya kurgularıydı. Kendisiyle farklı sektörlerden istatistiklerin analizi ve kampanya kurguları üzerine proje tabanlı çok verimli bir kurs dönemi geçirdim.

ALİ AKVERDİ

Google Adwords EğitimiDersler özel ders niteliğinde ve kaliteli geçti. Hocamıza özel ilgisi ve verdiği bilgiler için teşekkür ederim..
ÇETİN YILMAZ
Google Adwords EğitimiMaximum 4 kişi olacak denilen Adwords reklam kursunda benim şansıma sadece ben vardım. Hakkı hocamla beraber birebir ders fırsatım oldu tüm sorularımın cevabını detaylı bir şekilde almış oldum. Benim için genel bir öğrenimden de öte tam bana göre bir eğitim oldu. Hakkı hocama ve tüm emeği geçen arkadaşlara katkı ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.