"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

Google Adwords Eğitimi Öğrenci Yorumları (5)

Volkan KOCABEY

Google Adwords EğitimiAdwords Eğitimi almadan önce çok araştırdım. Gerçekten tedirgin ola ola kayıt yaptırdım. Ama endişem boşa çıktı. Hocama çok teşekkür ederim. Sorulu-Cevaplı, Uygulamalı mükemmel bir eğitim oldu. Adwords de en çok merak ettiğim istatistik ve kampanya kurgularıydı. Kendisiyle farklı sektörlerden istatistiklerin analizi ve kampanya kurguları üzerine proje tabanlı çok verimli bir kurs dönemi geçirdim.

ALİ AKVERDİ

Google Adwords EğitimiDersler özel ders niteliğinde ve kaliteli geçti. Hocamıza özel ilgisi ve verdiği bilgiler için teşekkür ederim..

NİDANUR ÇALIŞIR

Google Adwords EğitimiGayet etkili ve dolu dolu bir kurstu. Hakkı hoca bizimle çok ilgilendi. Hakkı hoca bizimle çok ilgilendi. İşin inceliklerini öğrenip bolca pratik yapma imkanı bulduk.
BANU ÇAĞDAŞ
Google Adwords EğitimiAdwords kursuna geldiğim bu kurumda, Hakkı bey sayesinde hiç bilmediğim bir programı gayet iyi anlaşılır ifadelerle bize anlattığı için çok iyi anladığımı düşünüyorum. İlgi, alakadan son derece memnun kaldım iyi çalışmalar.
Sedat Korkmaz
Google Adwords EğitimiBilgi eğitim merkezi ne gelmeden önce, saadet hanımla görüştüm. Eğitmen hakkı hocayla tanıştırdı, İlk önceleri tedirgindim, hakkı hocanın açık ve net bilgileri beni ikna etti. Google Adwords eğitimi almaya başladım çok memmun kaldım ve artık adwords de hesabımı kendim yönetebiliyorum tavsiye ederim ve çok şey öğrendim çok teşekkür ederim. Korkmazlar mühendislik