"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

Teknik Resim Kursu Öğrenci Yorumları (10)

ZEHRA KAYA

Teknik Resim KursuOkuldan alamadığım verimi Bilgi Teknolojileri kursunda aldım. Eğitim ve ilgi süper.Öğretmenimiz kalemi nasıl tutmamız gerektiğini bile öğretti.Çok memnunum.Ödevleri yapmadığım halde bana katkısı oldu.Ders anlatımı eğlenceli, espirili ve kişiye hitap eder gibi anlayabileceğimiz şekilde kesinlikle tavsiye ederim kursa gitmek isteyenlere.

BARIŞ KASIMAY

Teknik Resim KursuOrtam gayet güzel ve kibar insanlardan oluşuyor. Çok hijyenik bir yer öncelikle. Hocaların ve muhasebe bölümünde çalışanların hepsi çok sıcak kanlı cana yakın. Ama tabiki hocamıza ayrı bir parantez açmak istiyorum. Çok ilgili hiçbir şekilde dersi boşlamayan öğrencileriyle her konuda samimi ve ilgilenen anlayana kadar anlatan hiç sıkılmayan yorulmayan enerji dolu anlatımı temiz ve çok kibar mükemmel bir hoca kendisi ona bir öğrencisi olarak sonsuz teşekkürlerimi sunuyor iyi haftalar diliyorum..

ESRA KAYLAN

Teknik Resim KursuTeknik Resim kursunu tercih etmemdeki sebep okuduğum bölümle ilgili eksiklikleri tamamlamaktı. Başlarken kursa kaygılarım vardı açıkçası nasıl bir kurs ortamıyla karşılaşacağım, hoca nasıl biri, dersi nasıl anlatıyor, verimli olacak mı, gibi. Başladıktan sonra bütün sorularıma cevap buldum. Hocamız işini çok iyi yapan bu alanda donanımlı, başarılı, dersi nasıl anlatması gerektiğini çok iyi bilen biri. Kursa başlamakla çok doğru bir karar vermiş olduğumu düşünüyorum. Genel olarak kurs hakkındaki görüşlerim ise işini düzgün yapmaya çalışan insanların çalıştığı bir ortam. Beni rahatsız edecek bir gözlemde bulunmadım. Yalnız şunu belirtmek isterim ki dört duvarı olan her alanda eğitim vermek mümkün fakat her öğretmen aynı başarıda ders anlatamıyor. Bizim şansımız hocamla karşılaşmamız oldu. Ondan çok şey öğrendik. Yarın bu meslekte başarılı bireyler olursak bu başarıyı kendisine borçlu olacağız ve kendisiyle Autocad dersi de yapmak istiyoruz. O yüzden aylar öncesinde kayıt yaptırdık. Hocamızla çalışıyor olduğunuz için çok şanslısınız..
İPEK İVGEN
Teknik Resim KursuTeknik Resim kursuna ilk geldiğimde çizgiyi bile zor çizerken kursun bitiminde üç boyutlu şekilleri rahat bir şekilde çizebiliyor hale geldim. Hocamızın sınıftaki enerjisi teknik resmi öğrenirken en büyük motivasyon kaynağım oldu. Bunun yanında tabi ki verdiği ödevler ve kontrolü, yaptığı işin profesyonel olması bağlamında ve kurstaki öğrencilerin dikkatini gösterdiği işte toplamasında önemli bir etken. Sonuç olarak güzel bir disiplin ve motivasyonla tereddüt etmeden teknik çizim yapabiliyorum. Bu alanda öğrenebilecekleri bir şeyler olduğunu düşünenler kesinlikle Meltem hocayla birlikte çalışmalılar. Sevgilerimle…
SERHAT ERGÜN
Teknik Resim KursuSevgili değerli Bilgi Teknolojileri ailesi öncelikle almış olduğum 8 haftalık eğitimle Teknik Resim Hocamız sayesinde hem eksiklerimi tamamladım hem de bana çok katkıda bulundu. Bunun için öncelikle Hocama teşekkürlerimi iletmek isterim. Kursunuzun öğretmenleri sevecen sıcakkanlı deli dolular. Ne zaman derse gelsem zaman geçmicek diye seviniyorum ama Hocamızla derse başladıktan sonra zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmıyorum. Siz değerli hocalarımız iyi ki varsınız. Bilgi Teknolojileri kursuna teşekkür ederim. Kursun adının hakkını gerçekten veriyorsunuz.

HÜLYA BOZTEPE

Teknik Resim KursuÖncelikle teknik resim mesleki dersim ve ciddi anlamda okuldan pek bir şey öğrenemedim. Sonra hocamı buldum gerçekten çok iyi ve verimli ders işledik. Derslere düzenli gelip verilen ödevleri yaptığınız taktirde teknik resim konusunda bir sıkıntınız kalmaz. Kesinlikle teknik resim hocamı tavsiye ederim.

Birsen TAŞDEMİR

Teknik Resim KursuKursa ilk geldiğimde bu kadar iyi yapacağıma inanmamıştım. Kurs ilerledikçe kendimi geliştirdiğimi gördüm. Benim için bu karsa gelip kendimi geliştirip ve hocamızı tanımak büyük mutluluk verici. Tabi kursta tanıdığım Saadet Hanım’ı ayrı seviyorum. Korkulu rüyam olan görünüşleri de yapmak artık zevk verici oldu.
GİZEM ÇETÜKKAYA
Teknik Resim KursuKatıldığım bu 2 aylık teknik resim kursu, bana hızlı ve etkili bir şekilde teknik resmin ana hatlarını öğretti. Bu öğrendiklerimin üniversite hayatımda bana kolaylık sağlayacağını düşünüyorum. Hocamızın dersi anlatış şekli ve işleyişi de öğrenmemde kolaylık sağladı
Elif Akıncı
Teknik Resim KursuTeknik Resim de sıkıntım vardı. Bazı konuları yapamıyordum. Bu kurs sayesinde anlamadığım bütün konuları anladım. Artık hepsini rahatlıkla yapıyorum. Kurstan çok memnunum dersler çok iyi geçiyor. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadım. İyi ki gelmişim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Özlem Kılavuzoğlu

Teknik Resim Kursu
Teknik resim eğitimine kadar konunun bu kadar önemli olduğunu doğal olarak bilmiyordum. Özellikle hocamızın sabrı, sevecenliği, şenliği sayesinde bugün eksiksiz teknik resim bakış açısı kazandım. Artık doğadaki her şeye nokta olarak bakıyorum ve de her zaman için bir dost, yol gösterici ve eğitmen kazandım her şeyden önce. Kendisine sevgim saygım sonsuz. Özellikle eğitim kurumunun temizliği, samimiyeti tartışılmaz. Kendilerine teşekkürler.