"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Temel ve İleri Excel Kursu

EXCEL EĞİTİMİ

Excel Eğitimine kimler katılabilir?

Microsoft Excel programında tablo oluşturmak ve analizler yapmak isteyen herkes bu programa katılabilir. Temel ve ileri seviye Excel programı özelliklerini öğrenmek ve iş hayatında kullanmak isteyen herkesi bu kursa bekliyoruz.

Excel Eğitimi size ne kazandırır?

Excel Eğitimi sayesinde iş hayatında karşınıza çıkacak tüm problemleri çözmek için bir adım atmış olacaksınız. Günümüz ticari programları artık tamamıyla Microsoft Excel programı odaklı çalışmaktadırlar. Hangi sektörde çalışırsanız çalışın karşınıza “Excel biliyor musunuz?” sorusu çıkacaktır. Bu eğitimi aldığınız takdirde iş hayatında her zaman bir adım önde olacaksınız.

Excel Eğitimi Uzaktan Canlı Online Eğitim Sistemi nedir?

Bilgi Eğitim Merkezinde eğitimler tercihe göre Sınıf ortamında Yüz Yüze Örgün Eğitim veya Uzaktan Canlı Online Eğitim olarak iki şekilde yapılabilmektedir. Uzaktan Online Canlı Eğitim sistemi, sizlere evinizin konforunda eğitim imkanı sağlayan bir uygulamadır. Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz tüm eğitimleri internet üzerinden eğitimciyle birlikte sınıf ortamındaki gibi birebir canlı ve uygulamalı olarak alabilirsiniz. Öğrenci Excel Eğitimi Uzaktan Canlı Online Eğitim dersinde Eğitmene anlık olarak sorular sorabilir ve isterse yaptığı çalışmaları paylaşabilir. Uzaktan Canlı Eğitim Sistemi günümüzde her yaştan ve her meslekten kişilerin faydalanabileceği bir eğitim sistemidir.

Excel Eğitimi Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
Excel Eğitimi 22 Ocak 2022 Örgün veya Uzaktan Canlı Online Eğitim
Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 12:00-15:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
Excel Eğitimi 24 Ocak 2022 Örgün veya Uzaktan Canlı Online Eğitim
Haftaiçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 12:00-15:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
Excel Eğitimi 25 Ocak 2022 Örgün veya Uzaktan Canlı Online Eğitim
Haftaiçi Akşam
Salı-Perşembe 18:30-21:30
Bilgi Almak için Tıklayınız
Excel Eğitimi 22 Ocak 2022 Örgün veya Uzaktan Canlı Online Eğitim
Hafta sonu Akşam
Cumartesi-Pazar 18:00-21:00
Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda Excel Eğitimi için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Excel Eğitimi Eğitim İçeriği

Temel Excel Programın tanıtımı ve pencere özelliklerini kavrama

 • Excel programını tanıma
 • Tablo oluşturma ve biçimlendirme
 • Formül yazma tekniklerini kavrama

Temel Excel Fonksiyonların kullanımı ve formül içeriklerini kavrama

 • Formüllerle çalışmak
 • Temel Formüller (TOPLA, ORTALAMA, MAK, MİN)
 • Mantıksal Formüller (EĞER, VE, YADA)
 • İstatiksel Formüller (EĞERSAY, ETOPLA)
 • Metinsel Formüller (UZUNLUK, SOLDAN, SAĞDAN, BİRLEŞTİR, BÜYÜKHARF, KÜÇÜKHARF, YAZIM.DÜZENİ)
 • Tarihsel Formüller (BUGÜN, ŞİMDİ, AY, GÜN, YIL, SAAT, DAKİKA, HAFTANINGÜNÜ, METNEÇEVİR)

İleri Excel Eğitimi – Gelişmiş Fonksiyonlar

 • Sayfalar arası formül yazma
 • Arama ve Başvuru Fonksiyonları (DÜŞEYARA, YATAYARA, İNDİS, KAÇINCI)
 • İstatiksel Fonksiyonlar (ÇOKEĞERSAY, ÇOKETOPLA)
 • Verileri Sıralamak 
 • Verileri Filtrelemek ve ALTTOPLAM fonksiyonu
 • Sütunları Bölmek
 • Kendini Tekrarlayan Kayıtları Temizlemek
 • Veri Doğrulama fonksiyonunun kullanımı
 • Köprü oluşturmak
 • Veri tablolarını birleştirmek
 • Gruplama Düğmeleri Kullanmak
 • PIVOT TABLE (Özet Tablo) Oluşturmak ve Düzenlenmek
 • PIVOT TABLE (Özet Tabla) Biçimlerini uygulamak
 • PIVOT CHART (Özet Grafik) oluşturmak ve Dilimleyici kullanmak
 • Liste oluşturmak
 • Hedef ara kullanmak
 • Çözücü ile çalışmak
 • Senaryolar yaratmak
 • Çalışma sayfasını korumak
 • Çalışma kitabını korumak
 • Yazdırma ayarları, tablonun kâğıda hizalanması, başlıkların sayfa başında yazdırılması
 • Başlıkların sabitlenmesi
 • İleri Excel Eğitimi - MAKROLAR
 • Makroları kaydetmek ve çalıştırmak
 • Makroları nesnelere atamak
 • Makroları menülere atamak
 • Makroları düzenlemek, isimlendirmek ve silmek

Kurum ve Sınıf Fotoğrafları

Excel Eğitimi Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Kurumumuzdan eğitim alan Excel Eğitimi Öğrencilerinin Yorumları ( 16 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Ne yapmak istiyorsunuz?Öğrenci Ad Soyad

Email Adresi

Telefon

Cinsiyet
Erkek
Kadın

Yorum

Onay Kodu
0ed9

Ayşe

Excel EğitimiEğitim çok faydalıydı, iş hayatında da uygulayabileceğimiz çok önemli bilgiler öğrendik.Hocanın ders akışı haricinde de sorularımızın hepsine vakit ayırarak dersleri tam zamanında bitirmesi bizi çok etkiledi. Kendisine çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

SEVAL SEVER

Excel EğitimiAlmış olduğum ileri excel dersi sayesinde excel de çalışırken formülleri manuel olarak yazabilmeyi, yapmak istediğim sonuca birçok farklı yönden ulaşabilmeyi ve en önemlisi excel de daha emin ve kontrollü çalışabilmeyi Hocamızdan öğrendim. Bundan dolayı Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezine ve Hocamıza teşekkür ederim. Sayelerinde daha verimli çalışabileceğim.

Mesut ŞENGÜLER

Excel EğitimiKurumu internetten buldum. Başlarken de aklımda acabalar vardı. Ancak başladıktan sonra doğru bir seçim yaptığımın farkına vardım. Excel'i en kısa ve etkili yoldan öğrenmenin mümkün olduğunu anladım. Profesyonel iş hayatının vazgeçilmezi olan Excel'i gelin ve Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursunda,Excel Hocamdan öğrenin derim..
Serdar A.
Excel Eğitimiİleri Excel eğitimi veren yakın yerlerden tesadüfen seçmiş olduğum Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi'nde, excel hocamız gibi bir eğitmen ile karşılaşmak gerçekten çok büyük bir şans oldu. Konusuna tam anlamıyla hakim olmasının yanı sıra, sorduğumuz sorulara verdiği cevaplarla çok iyi bir ileri excel eğitimi aldık. Özellikle anlatacağı konuları, bizim iş hayatımızda kullandığımız alanlarla ilgili olarak ayarlaması çok işimize yaradı. Kendisine tekrardan çok teşekkürler. Çevremde Excel eğitimi almak isteyenleri yönlendireceğim tekrar adres hocamdır.

NURAY TOPRAK

Excel EğitimiGüzel bir eğitimdi. Eğitmenimiz gayet istekli öğretici bir eğitmen. Eğitimden çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler, Excel eğitimi almak isteyen herkese tavsiye ederim..

Özge ERTAŞ

Excel EğitimiBilgi Eğitim Merkezinde, ileri Excel kurs hocama teşekkür ediyorum. İlgi, alaka ve tamamen mantığını anlama yoluyla ders anlatıyor. Ben çok memnun kaldım. Herkese bu kursu tavsiye ediyorum.

Halil Atılkan

Excel EğitimiExcel'i belirli bir seviyede kendi ihtiyaçlarımca kullanmaya çalışıyordum. Kimi zaman bazı analizlerim, çalışmalarım günler sürüyordu. İnternette araştırırken Bilgi Eğitim Merkezi İleri Excel Eğitimi'ni gördüm. Aradığımda uygun fiyat ve saatlerini görünce hemen kayıt yaptırdım. İçimde daha önce deneyimleyen arkadaşlarımın başka kurslardan edindiği, internetten duyduğum kötü deneyimlerden gelen korku elbette mevcuttu. Kurs Hocam konu akışıyla en iyi şekilde kavramama yardımcı oldu. Excel'de 12 saatlik hızlandırılmış kurs sayesinde normalde günlerimi alan analizlerimi aslında 1 saate sığdırabileceğimi öğrenmiş oldum. İleri excel kurs Hocam sayesinde Excel'i daha iyi kullanıyorum ve kariyerimde hızlıca yükseleceğime inanıyorum.
DERYA KOÇ
Excel Eğitimiİyi Excel bilgisi ile 3 dakikada yapılacak işlemi 3 saatte yaparak yıllarımı boşyere harcadığımı gördüm. Kurs eğitmenimle ile 4 günlük kurs sonrası işimde çok farklı bir yerdeyim. Her ofis çalışanının zamanını verimli kullanmak adına alması gereken bir eğitim.

AYFER SALMAN

Excel EğitimiKurumunuzun eski bir öğrencisi olarak almak istediğim ileri excel kursu için; eğitmen olarak eski hocamı görmekten mutluluk duyduğumu ayrıca belirtmek isterim. Kursun faydalı olacağına inancımı desteklediği için ayrıca hocama da saygılar. 2 haftalık eğitim sürecimi hem hocam hem de ortamla birlikte kaliteli bir şekilde tamamladım. Emeği geçen herkese teşekkürler..

AYŞE EREN

Excel EğitimiEğitimcimiz gayet özel ders gibi ayrı ayrı her soruya cevap verdi, aklıma takılan bütün soruları cevapladı. İş hayatımda işe yarayacak bir sürü yeni bilgi öğrendim. Açıklayıcı sürükleyici keyifli bir eğitim gerçekleşti. Hocama teşekkür ederim.

Gamze İşler

Excel EğitimiArkadaş tavsiyesi ile geldiğim, arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim bir kurs kesinlikle. Yormadan, zorlamadan, eğitim alabileceğiniz ve temizlik açısından da süper bir ortam. İsmail Hocam 1 numara :). Çok keyifli, bilgili 12 saat sonunda belgemi teslim aldım. Alkışlar İsmail Hocama.
Ayşenur Çilingir
Excel Eğitimiİki hafta sonu olmak üzere toplam dört gün İleri Excel kursuna geldim. Excel bilgim hiç yoktu diyebilirim. Dört günde o kadar çok şey öğrendim ki İsmail Hocama çok teşekkür ederim. Dersi anlatma, öğretme biçimi tamamen farklı. İyi ki Bilgi Eğitim Merkezini tercih etmişim. İş hayatımda çok faydalı olacağına eminim. Mutlaka bundan sonra da farklı kurslara da katılmayı düşünüyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

ÇAĞLA DAĞHAN

Excel EğitimiExcel benim için çok karışık çözmesi imkansız içine hiç giremeyeceğim bir programdı. Öğretmenim sayesinde Excel’e dair hiç soru işareti kalmadı. Anlamayı bırakın Excel’e hakimim artık. Hiç bir şeyi atlamadan her şeyi teker teker bize öğreterek anlattığı için ona çok teşekkür ederim. Excel hocam bir tane..

Fatih ELGÜN

Excel EğitimiKursa başlarken 2 haftalık sürede ne öğrenebilirim diye düşünüyordum, ama kursta 2 haftada inanın bütün bilgileri öğrendim. İlk derste temel excel formüllerini, 2.derste eğer formüllerinin koşullarını, bidahaki hafta pivot tablosu, makro vs hepsini iyi bir şekilde öğrendim. İleri Excel de artık birçok şeyi yapabiliyorum.İleri Excel hocamız anlatım olarak çok iyi ve açıklayıcı, rahat soru sorma imkanı veriyor çok mantıklı, akıcı bir şekilde anlatıyor. Kurstan çok memnun kaldım. İleri Excel öğrenmek isteyenlere veya kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkese bu kursu öneriyorum.

ASLI AYDOĞAN

Excel EğitimiÖncelikle kursa sadece benim kayıt yaptırmama rağmen iptal edilmeyip verilen tarihte kursun devam etmesi ve bana özel bir bir sınıf açılması benim için kursun kalitesini ve tutarlılığını gösteren çok büyük bir etkendi.İleri Excel hocam ilk günden itibaren detaycı sade ve anlaşılır tekniğiyle zor bir konu olan ileri excel programını çok iyi bir şekilde öğretti. Kurstan ayrılırken çok iyi bir izlenimle ayrılıyorum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Seda K.
Excel Eğitimiİleri Excel Eğitimi içeriği ve kalitesi bakımından çok iyiydi. Kesinlikle kişiye çok şeyler katan bir eğitim, şiddetle tavsiye ederim. İçten ve samimi davranışlarından dolayı özellikle hocamıza çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir eğitim, her şey için teşekkürler.

Excel Eğitimi Eğitim Etiketleri