"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Satış Teknikleri Eğitimi

ne kimler katılabilir?

En az lise mezunu olan ve kariyerini özel sektörde devam ettirmek isteyen tüm gençlerimiz, Yeni bir girişime teşebbüs etmiş veya başarılı bir şekilde mesleğini devam ettiren müteşebbisler, Uzman esnaf diye tabir edebileceğimiz tüm doktorlar, avukatlar, eczacılar, mühendisler ve hatta tüm eğitimciler, Bir şirkette veya kamu kurumunda yönetici vasfında hizmet veren herkes Global Satış Teknikleri Eğitimine katılabilir.

size ne kazandırır?

Okullarda ve ailede verilen eğitimlerin maalesef insanın tercihini özgürlükten ziyade ömür boyu bir maaşa mecbur bırakıyor olması gerçeğinin farkındalığının oluşması, İnsanın öncelikle kendisinin lideri olması devamında ise çevresine liderlik yapması inancına ve kabiliyetine sahip olduğu kanaatine varması, X Y Z kuşağı diye insanları sınıflandırmanın ve 40 yaş üzeri insanlar hiçbir şey yapamaz inancına sürüklenmesi tuzağından kurtulmamız gerektiğini anlamak. En büyük engelin insanın kendisi olduğu hiçbir şey için geç olmadığı ve zararın neresinden dönülür ise kar olacağı bilinciyle eksiklerinizin tespiti ve bu eksiklerinizin tamamlanmasını sağlamaktır.

Uzaktan Canlı Online Eğitim Sistemi nedir?

Bilgi Eğitim Merkezinde eğitimler tercihe göre Sınıf ortamında Yüz Yüze Örgün Eğitim veya Uzaktan Canlı Online Eğitim olarak iki şekilde yapılabilmektedir. Uzaktan Online Canlı Eğitim sistemi, sizlere evinizin konforunda eğitim imkanı sağlayan bir uygulamadır. Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz tüm eğitimleri internet üzerinden eğitimciyle birlikte sınıf ortamındaki gibi birebir canlı ve uygulamalı olarak alabilirsiniz. Öğrenci Uzaktan Canlı Online Eğitim dersinde Eğitmene anlık olarak sorular sorabilir ve isterse yaptığı çalışmaları paylaşabilir. Uzaktan Canlı Eğitim Sistemi günümüzde her yaştan ve her meslekten kişilerin faydalanabileceği bir eğitim sistemidir.

Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
11 Aralık 2021 Örgün veya Uzaktan Canlı Online Eğitim
Hafta sonu Akşam
Cumartesi-Pazar 18:00-21:00
Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

SATIŞ YAP HAYATTA KAL.

Global Tüccar olmak istiyorsan 12 farklı eğitimin tek eğitimde  olduğu bu eğitime kayıt yaptır.

Klasik Satış Yöntemi :

 • Yüz yüze satış ( Glocal piyasada ) “ Think Global act Local “
 • Telefonda satış
 • TV satışı
 • Katalok Satışı

Dijital Satış

 • C2C Satışı ( Customer to Customer ) Müşteriden Müşteriye Satış
 • B2C Satışı ( Business to Customer )  Firmadan Müşteriye Satış
 • B2B Satışı 8 Business to Business ) Firmadan Firmaya Satış
 • Dropshipping Satış:  Mal ve hizmeti görmeden satışı siz yapıyorsunuz faturalama  ve kargolama mal ve hizmet sahibi veya sahibinin yetkilendirdiği bir lojistik firması tarafından yapılıyor. )
Dış Ticaret Satışı
 • Yüz yüze satış ( Global Piyasada )
 • B2C Satışı
 • B2B satışı
 • Dropshipping Satışı

Kurum ve Sınıf Fotoğrafları

Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Kurumumuzdan eğitim alan Öğrencilerinin Yorumları ( 0 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Ne yapmak istiyorsunuz?Öğrenci Ad Soyad

Email Adresi

Telefon

Cinsiyet
Erkek
Kadın

Yorum

Onay Kodu
02f8

Eğitim Etiketleri

-,