ŞİŞLİ LUCA PROGRAMI KURSU

Luca Muhasebe Kursu

Luca Muhasebe Kursuna kimler katılabilir?

Luca Muhasebe Kursu; Luca programını öğrenmek isteyen, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürolarında, Yeminli Mali Müşavirlik bürolarında, şirketlerin Muhasebe ve Finans departmanlarında muhasebe ve finans alanında çeşitli kademelerde yer alanlara yönelik bir eğitimdir.

Luca Muhasebe Kursu size ne kazandırır?

Luca Programına katılanlar program üzerinde işletmelerin tekdüzen hesap planı doğrultusunda muhasebe kayıtlarının uygulamasını, personel işlemleri modülünü, program üzerinde beyanname hazırlamayı, dönem sonu işlemlerini oluşturmayı, bilanço gelir tablosu hazırlamayı, işletme defteri modülünü öğrenirler. Luca Muhasebe Kursu sonunda E-devlet'te sorgulanabilen Luca Sertifikası alabilirsiniz.

Luca Muhasebe Kursu Uzaktan Canlı Online Eğitim Sistemi nedir?

Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezinde eğitimler tercihe göre Sınıf ortamında Yüz Yüze Örgün Eğitim veya Uzaktan Canlı Online Eğitim olarak iki şekilde yapılabilmektedir. Uzaktan Online Canlı Eğitim sistemi, sizlere evinizin konforunda eğitim imkanı sağlayan bir uygulamadır. Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz tüm eğitimleri internet üzerinden eğitimciyle birlikte sınıf ortamındaki gibi birebir canlı ve uygulamalı olarak alabilirsiniz. Öğrenci Luca Muhasebe Kursu Uzaktan Canlı Online Eğitim dersinde Eğitmene anlık olarak sorular sorabilir ve isterse yaptığı çalışmaları paylaşabilir. Uzaktan Canlı Eğitim Sistemi günümüzde her yaştan ve her meslekten kişilerin faydalanabileceği bir eğitim sistemidir.

LUCA MUHASEBE KURSU EĞİTİM TAKVİMİ

Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp Luca Muhasebe Kursu için birebir Özel Ders alabilirsiniz.

LUCA MUHASEBE KURSU DERS İÇERİĞİ

LUCA KURSU - YÖNETİCİ MODÜLÜ

 • Luca’da Müşteri Oluşturma
 • Luca’da Kullanıcı Oluşturma

LUCA KURSU - MUHASEBE MODÜLÜ

 • Yeni Hesap Oluşturma
 • Hesap Planı Listesi Alma
 • Hesap Planınından Fişlere Giriş Yapma
 • Fişlerde Hesap Kodu Değişikliği Yapma
 • Şirketler Arası Hesap Planı Aktarımı
 • Fiş Girişi:Muhasebe Fişleri Oluşturma(Açılış Fişi,Tahsil Fişleri,Tediye Fişleri,Mahsup Fişleri)
 • Fiş İçerisinde Ba-Bs Bağlantısı Kurma
 • Fişler İçerisinde Kısayol Tuşları
 • Fiş İçerisinde Muavin Defter Alma
 • Fiş Listesi
 • Hızlı Fiş Oluşturma
 • Fiş Arama
 • Banka Ekstreleri- Luca Entegrasyonu İle Banka Fişlerini İşleme
 • Yansıtma Hesaplarını Tanımlama,Yansıtma Fişleri Oluşturma,Sonuç Hesaplarına Aktarma
 • Personel Bordrolarını Muhasebeleştirme İşlemleri İçin Entegrasyon
 • Bilanço ve Gelir Tablosu Oluşturma

LUCA MUHASEBE PROGRAMI - İŞLETME DEFTERİ

 • Gelir - Gider Şablonları Oluşturma
 • Gelir - Gider Girişleri
 • İşletme Defteri Hesap Özeti

LUCA PROGRAMINDA BEYANNAMELER

 • Muhtasar Beyanname Tanımlamaları ve Luca’da Oluşturulması
 • Kdv Beyannamesi Tanımlamaları ve Luca’da Oluşturulması
 • Geçici Vergi Beyannamesi Tanımlamaları ve Luca’da Oluşturma
 • Gelir ve Kurumlar Verisi Beyannamesi Tanımlamaları ve Luca’da Oluşturma
 • Ba-Bs Formları Kontrolü ve Oluşturulması
 • Toplu Beyanname Oluşturma İşlemleri

LUCA MUHASEBE PROGRAMI KURSU - PERSONEL MODÜLÜ

 • İşyeri Kartları Tanımlama
 • Personel Kartları Tanımlama,
 • Bordro Oluştuma,Muhasebeleştirme
 • İşe Giriş,İşten Çıkış İşlemleri
 • Aylık E-Bidirge Düzenleme

Luca Muhasebe Kursu Sertifikalar

Luca Kursu Başarı Sertifikası E-Devlet Onaylı Luca Sertifikası

KURUM FOTOĞRAFLARI

 • luca kursu eğitimi
 • luca genel muhasebe kursu
 • luca program eğitimi
 • luca muhasebe programı kursu eğitimi

ÖĞRENCİ YORUM FORMU

Ad Soyad :
Email Adresi :
Telefon Numarası :
Yorumunuz :

bd0

LUCA MUHASEBE KURSU ÖĞRENCİ YORUMLARI

Luca Eğitim
Musa Alp ALTUNBAŞ

Musa Alp ALTUNBAŞ Luca Eğitim yorumu

Öncelikle, şansımdan dolayı ve kurumumuzun prosedüründen dolayı “Tek kişi bile kayıt olsa dersimize devam edilecektir” Kuralından ötürü teşekkür ederim. Tek başıma özel bir ders edasıyla ortalamanın çok üstünde bir teknoloji sınıfında ders aldığım için memnunum. Çalışanların özellikle hocanın anlayışlı davranmaları, kibarlıkları için teşekkür ederim. %0 olarak geldiğim programdan hoca sayesinde %95 olarak ayrılıyorum. Sabrı ve anlayışı için kendisine minnettarım. Bilgi teknolojileri ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Minnetle.

Luca Kursu
Aslı DALKIRAN

Aslı DALKIRAN Luca Kursu yorumu

Luca için katıldığım bu eğitimde kısa bir sürede ayrıntılı bilgi edinmek beni çok tatmin etti. Online eğitimin yüz yüze eğitimden hiçbir farkı yoktu. Çok anlaşılır ve verimli bir şekilde program bilgisine sahip oldum. Aklımda herhangi bir soru işareti kalmadı. Sevgili eğitmenim anlamadığım her konuyu tekrar tekrar anlattı. Bu iki buçuk haftalık sürede alabileceğim en büyük verimi aldım. Başta hocam ve kurum çalışanlarına ilgisi ve güler yüzü için teşekkür ederim.

Luca Eğitimi
Sena ÖZ

Sena ÖZ Luca Eğitimi yorumu

Merhaba, Eylül-Ekim tarihleri arasında Serpil Öğretmenden online olarak Luca eğitimi aldım. Öncelikle bilgisine ve donanımına bayıldım. Öğretmek için çabalaması, programdaki her detaya değinmesi, gerektiği yerde sadece programla kalmayıp muhasebe kayıtlarına değinmesi çok kıymetliydi. Her zaman anlayışlı, sabırlı ve güler yüzlü olması derslerin hem daha verimli hem de keyifli geçmesinde en büyük etkendi. Kendisine ve kurumunuza çok teşekkür ederim.

Luca Muhasebe Programı Eğitimi
Resul ÖZALP

Resul ÖZALP Luca Muhasebe Programı Eğitimi yorumu

Ben de Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. Program için eğitim merkezine kaydolduğum ilk günden son güne kadar geçen sürede hocamızın defalarca tekrarı sayesinde, ilk kez uygulamasını yaptığımız Luca programında çok iyi mesafeler kaydederek, mesleki becerilerimi güncelledik ve ekstradan öğrendiğimiz çok şeyler oldu. Bilgilerimiz bize daha fazla özgüven kazandırdı. Eğitim merkezinize ve hocam ve meslektaşıma teşekkür ederim ve memnun kaldım. Sonraki meslek gruplarıma da tavsiye edeceğim.

Luca Kursu İstanbul
Gökhan IŞIK

Gökhan IŞIK Luca Kursu İstanbul yorumu

Yeni mali dönemde ilk defa kullanacağım Luca muhasebe programını öğrenmek için katıldığım bu kursta gerek hocamızın ayrıntılı ders anlatımları, özverisi, tüm sorularıma karşılık yanıt vermesi, anlamadığım bir yer kalmaması için çaba göstermesi gerekse kurum çalışanlarının ilgi, alaka ve güler yüzlülüğünden gayet memnun kaldım. Başarılarınız devamını dilerim.

Luca Eğitimleri
Özge AYKIN

Özge AYKIN Luca Eğitimleri yorumu

Luca Muhasebe programı eğitimini 30 saatlik bir sürede tamamladık. Hocamız hiç altyapısı olmayan birine gayet anlaşılır ve ilgili bir şekilde anlatmıştır. Ders saati program için yeterlidir, hocamız da gayet başarılı bir şekilde anlatımı gerçekleştirmiştir. Kurstaki çalışanlar hepsi ilgiyle yaklaştılar. Emeğinize sağlık.

Luca Programı Eğitimi
Güler İNAL

Güler İNAL Luca Programı Eğitimi yorumu

Bu kursa beni arkadaşım yönlendirdi. Kursa ilk geldiğim gün kurs çalışanları ve hocamız beni çok sıcak karşıladılar. Kursa başladığım ilk gün muhasebe ve program hakkında hiçbir bilgim yoktu. Hocamız bana hem muhasebe hem de programı öğretmek için elinden gelenin fazlasını yaptı. Her derse severek, isteyerek geldim. Program bana sıkıcı gelmiyordu öğrenmek istediğim için devamlı hocama sorular soruyordum. Hocamın sayesinde sıfırdan başlayarak birçok bilgiye sahip oldum. Genel muhasebe kursuna da geleceğim. Kendisinin emeği bende çoktur. Çok teşekkür ederim. Kursu arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Ben çok verimli bir eğitim aldım. Sevgiler..

Luca Muhasebe Programı Öğrenme
Nur DEMİRALP

Nur DEMİRALP Luca Muhasebe Programı Öğrenme yorumu

Programı baştan sona tüm detaylarıyla öğrenme ve kullanma şansım oldu. Hocamıza tüm emekleri için teşekkürlerimi sunarım. Hem keyifli hem de verimli bir eğitim süreci oldu.

Luca Muhasebe Kursu
Burak YERDEKALMAZ

Burak YERDEKALMAZ Luca Muhasebe Kursu yorumu

Hocamız kurs boyunca detaylı anlatım ve soruları eksiksiz cevaplandırdığından anlaşılabilirliği yüksek ve verimli dersler yapılmıştır. Bunun için hocamıza teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Luca Muhasebe Kursu
Gökhan ALTUNAY

Gökhan ALTUNAY Luca Muhasebe Kursu yorumu

Muhasebe ofisi çalışanıyım. Daha önceden çalıştığım yerlerde Luca kullanmadığım için Luca programı için eğitim almam gerekti. Bunun için Bilgi Eğitim kurs merkezini internette buldum. Hocamla tanıştım ve ders almaya başladım. Kursun içinde Leyla hanım ve tüm personel çok güler yüzlü çok içtendi. Çok yardımcı oldular. Kolaylıklar gösterdiler. Hocamız hem çok güler yüzlü hem de işinde çok ciddi bir öğretmen. Eğitim sırasında en küçük bir detayı atlamanıza asla izin vermiyor. Anlamaz ya da karıştırırsanız defalarca bıkmadan anlatıyor, notlar aldırıyor. Sorular sorarak anlayıp anlamadığınızı muhakkak kontrol ediyor. Ders süresi uzasa bile bunu hiç problem etmiyor. Aynı zamanda çok içten çok verimli ve çok iyi bir arkadaş. Tanımaktan çok büyük şeref duydum. Tüm personele sonsuz teşekkürler..

Luca Muhasebe Kursu
Ferhat İDİLKURT

Ferhat İDİLKURT Luca Muhasebe Kursu yorumu

Ocak ayında başladığım Luca kursumu bitirdim. Bütün eksiklerim bana ders veren hocamız tarafından giderildi. Şimdi işimi yapmak için gerçekten hazırım. Teşekkür ederim…

Luca Muhasebe Kursu
Sibel ESEN

Sibel ESEN Luca Muhasebe Kursu yorumu

Luca Muhasebe Programı için çok faydalı olabilecek bir kurs. Daha detaylı gösterilen ve ileriki dönemlerde çok yardımcı olabilecek kısa yollar ve bilgiler verildi. Hocamız ve kurstaki çalışanların hepsi güler yüzlü. Teşekkürler….

Telefon
Whatsapp