WORDPRESS EĞİTİMİ

Wordpress Eğitimi

Wordpress Eğitimi, Wordpress kurulumu, temel ayarların yapılması, Wordpress yazılımları ile örnek web sitesi oluşturma eğitimidir.

Wordpress ücretsiz, açık kaynaklı web sitesi oluşturma platformudur. Günümüzde var olan en kolay ve en güçlü web sitesi, blog oluşturucusudur. WordPress esas olarak blog yazarları için tasarlanmış olsa da kullanım alanı zamanla genişlemiş ve e-ticaret sitelerinden portfolyo sitelerine kadar uzanan geniş bir yelpazede kullanılabilir hale gelmiştir. Aslında teorik olarak her türlü web sitesi konseptini WordPress ile oluşturabilirsiniz. WordPress web siteleri oluşturmak, değiştirmek ve bakımını yapmak için kullanılan bir içerik yönetim CMS (Content Management System) sistemi  yazılımıdır. Blog lamadan e-ticarete, iş ve portföy web sitelerine kadar çok yönlü bir CMS’dir. Esnek yapısı ve kullanılabilirliğini göz önünde bulundurularak tasarlanan Wordpress büyük ve küçük Web siteleri için mükemmel bir çözümdür.

Wordpress web sitesi, içerik yönetim sistemi (CMS) Matt Mullenweg tarafından oluşturulan bu sistem zaman içerisinde kullanıcılarının ilgisiyle kendine özgü bir ekosistem haline gelmiştir. Wordpress hem sitenin ara planında (kullanıcının değişiklik yapmak ya da yeni içerikler eklemek için açtığı arayüz) hem de ön planında (web sitesi ziyaretçilerinin gördüğü kısım) güçlendirir.

Wordpress Eğitiminde kod bilmenize gerek kalmadan istediğiniz sektörde ve alanda web sitesi oluşturabilirsiniz. Wordpress yapısı karmaşık değildir.
Wordpress Eğitiminin amacı, bireylerin kendi web sitelerini en kolay nasıl oluşturabileceklerini, pratik ve teorik açıdan kavramlarını sağlayacaktır. Wordpress Yazılımının Temel amacı ise her bir kişinin kolay, güvenilir ve yüksek performanslı paylaşım yapılabilen web sitesi oluşturulmasıdır.

Kurumumuzda kısa sürede Wordpress eğitimi alarak kendinizi geliştirebilir kendi web sitenizi yapabilir duruma gelirsiniz. Her geçen gün yaygınlaşan dijital ortamda yerinizi alabilirsiniz.

Wordpress Eğitiminin İçerikleri

  • Wordpress hakkında temel bilgiler.
  • Wordpress’in tanımı
  • Wordpress Kurulumu
  • Wordpress Yönetim Paneli
  • Ücretsiz Tema İşlemleri
  • Ücretli Premium Tema İşlemleri
  • Wordpress’te Site Hazırlama
  • Seo ve Sosyal Medya Entegresi
  • Wordpress E-Ticaret Kurulumu

Wordpress Eğitimine Kimler Katılabilir?

Kendi web sitesini kurmak ve yönetmek isteyen herkes Wordpress Eğitimine katılabilirler. Ayrıca kendi web sitesini yönetmek isteyen, Blogger olmak isteyenler, web Dünyası ile yeni tanışmış olanlar dahil herkes katılabilmektedir. Kısaca Web sitesi yapmak isteyen herkes rahatlıkla Wordpress Eğitimini alabilir.

Kurumumuzda Wordpress Eğitimin Süresi

Kurumumuzda hafta içi ve hafta sonu olarak farklı eğitim programlarımız bulunmaktadır. Wordpress eğitimlerimiz günlük 3 saatlik dilimler halinde ve toplamda 18 saattir. Hafta içi olan eğitimlerimiz haftanın dört günü ya da iki günü olarak düzenlenmektedir. Wordpress Eğitimleri 6 gün sürmektedir. Bu eğitimlerimiz 8-12 kişilik sınıflarda birebir bilgisayar eşliğinde verilmektedir. Ayrıca kurumumuzda özel Wordpress Eğitimi almak isteyenler için özel eğitimler veriyoruz. Wordpress eğitimlerimiz online ve örgün olarak verilmektedir.

Wordpress Eğitiminin Fiyatları

Wordpress Eğitimi fiyatları, grup eğitim mi? Özel eğitim mi? Almak istediğinize göre değişiklik göstermektedir. Farklı taksit imkânları ile ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Kurs ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Wordpress Eğitimi  Kurs İçeriğini ve Kursiyer yorumlarını görmek için Buraya Tıklayınız.

 

Wordpress Eğitimi Eğitim Takvimi

WordPress Kursu

Başlama Tarihi
04 Aralık 2023

Gün ve Saatler
Haftaiçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 15:00-18:00

WordPress Kursu

Başlama Tarihi
04 Aralık 2023

Gün ve Saatler
Haftaiçi Akşam
Salı-Perşembe 18:30-21:30

Telefon
Whatsapp