PHP PROGRAMLAMA KURSU

Php Programlama Kursu

Php Programlama Kursu, öğrencilerimiz web programlama (PHP Mysql) eğitimlerini alarak Programcılık ve veritabanı mantığını öğrenir. Böylece güncellenebilir dinamik Web sitesi yapabilirler. Eğitim sonunda sorgu mantığını alarak farklı yazılım projelerini geliştirebilirler. Özellikle alışveriş, haber ve emlak siteleri gibi yönetilebilir portal siteleri hazırlayabilir duruma gelirler. Bilgi eğitim merkezimizde Php ve MySQl kursu alarak mükemmel projeler geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Her programlama dilinde olduğu gibi Php programının da kendine özel avantajları vardır. İnternet için üretilmiş, sunucu taraflı, çok geniş bir kullanıma sahip genel amaçlıdır. İçerisine HTML gömülebilen betik bir programlama dilidir Php. Php programının bu kadar talep görüyor olmasının birçok sebebi vardır. Bunları ise şu şekilde sıralayabiliriz.

- Açık kaynak kodludur. Açık kaynak kodlu program dili olmasından dolayı gelişmeye, eğitim ve yaratıcılığa yardımcı olur. Ayrıca bir sorun olduğunda sorun kısa sürede kapatılır. Çünkü geniş bir topluluğa ve PHP kütüphanesine sahip olmasından dolayı çok hızlı çözümler sunar.

- Öğrenmesi kolaydır. PHP programlama dili öğrenilmesi kolay diller arasındadır. Karmaşık bir yapısı yoktur. Yeni öğrenmek isteyenler rahatlıkla öğrenebilirler. Ayrıca birçok ücretsiz kaynağı da bulunur.

- Ücretsizdir. PHP programını indirmek, kullanmak ve geliştirmek için lisans ücreti ödemenize gerek yoktur. Yani kullanımı ve dağılımı ücretsiz olmaktadır. Ayrıca Laravel gibi PHP çerçevesinden bazıları da ücretsizdir.

- Geniş kütüphane desteği vardır. Dispatch, PChart, Services JSON, PHP Thumbnailer gibi kütüphaneleri bulunur. Bunlar ile hızlı ve maliyetsiz olarak yapılabilmektedir.

- Çok yönlüdür. PHP’nin çok tercih edilmesinin diğer bir sebebi ise çok yönlü olmasıdır. Genel amaçlıdır. Linux, OSX ve Windows gibi tüm işletim sistemlerinde çalışabilir.

PHP Kursuna Kimler Katılabilir?

Web programlama alanında uzmanlaşmak isteyen, Statik Web tasarımı, dinamik web tasarımı, E- ticaret alt yapıları, içerik yönetim sistemleri, portaller, admin panelleri ihtiyaç duyabileceği çalışmalar yapmak isteyenler katılabilirler. PHP kursuna katılım sağlamadan önce yeterli bilgisayar bilgisi olması gerekmektedir. Ayrıca temel HTML bilgisi, CSS ve bir web sitesi hazırlayıp yayına vermeyi bilen herkes PHP Web programlama ( PHP Mysqp Sql ) kursuna katılabilir.

PHP Kursu Sonunda Neler Yapılabilir?

Kurumumuzda PHP kursunu başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz programcılık veri tabanını öğrenir. Güncellenebile dinamik web sitesi yapabilir konuma gelirler. Sorgu mantılını alarak farklı yazılım projelerini geliştirebilir duruma gelir. PHP kursu eğitimi sonunda web tasarım ajanslarında, reklam ajanslarında, grafik tasarım ajanslarında, haber sitelerinde kolaylıkla iş bulabilirler. Alışveriş sitesi, emlak sitesi, forum sitesi, okul sitesi gibi siteleri yönetebilir, portal siteleri hazırlayabilirsiniz. Serbest çalışarak hazırladığınız projeler ile ek gelir sağlayabilirsiniz. Eğitim sonrasında kurumumuzdan PHP katılım sertifikası alabilirsiniz.

Kurumumuzda PHP Kursu Süresi

Kurumumuzda hafta içi ve hafta sonu olarak farklı eğitim programlarımız bulunmaktadır. PHP Kursu eğitimlerimiz günlük 3 saatlik dilimler halinde ve toplamda 72 saattir. Hafta içi olan eğitimlerimiz haftanın dört günü ya da iki günü olarak düzenlenmektedir. Haftanın dört günü olan eğitimlerimiz yaklaşık olarak 2,5 ay sürmektedir. Bu eğitimlerimiz 8-12 kişilik sınıflarda birebir bilgisayar eşliğinde verilmektedir. Ayrıca kurumumuzda özel PHP Kursu eğitimi almak isteyenler için özel eğitimler veriyoruz. PHP Kursu eğitimlerimiz online ve örgün olarak verilmektedir.

PHP Kursu Fiyatları

PHP Kursu fiyatları, grup eğitim mi? Özel eğitim mi? Almak istediğinize göre değişiklik göstermektedir. Farklı taksit imkânları ile ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Kurs ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Php Programlama Kurs İçeriğini ve Kursiyer yorumlarını görmek için Buraya Tıklayınız.

Php Programlama Kursu Eğitim Takvimi

Php Programlama Kursu

Başlama Tarihi
02 Ekim 2023

Gün ve Saatler
Hafta İçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 09:00-12:00

Php Programlama Kursu

Başlama Tarihi
07 Ekim 2023

Gün ve Saatler
Hafta sonu Sabah
Cumartesi-Pazar 09:00-12:00

Telefon
Whatsapp