WEB TASARIM KURSU

Web Tasarım Kursu

Web tasarım kursu, dünya çapında online olarak paylaşılabilme ve ulaşılabilmesi için bir web sitesinde yer alan içerikleri planlama ve düzenleme kursudur. Web tasarım kursu öğrencilere HTML temellerini, HTML5 yeniliklerini CSS3 ile de tasarımları biçimlendirmeyi öğretmeyi hedefler. Ayrıca Eğitim içersinde mobil uyumlu RESPONSİVE sayfalar becerisi kazandırmayı hedeflemekteyiz. Kurumumuz yeni hedeflere ulaşması için güç veren yüzlerce Web Tasarım meraklılarına eğitim vermektedir. Günümüzde Web Tasarım en gözde meslekler arasında yer almaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte Web Tasarımcılarının yıldızı da parlamaktadır. Kurumumuz öğrencileri Web Tasarım kursunu bitirdikleri zaman rahatlıkla Web sitesi yapabilirler. Yapmış oldukları Web sitelerini internette yayınlayabilirler.

Web Tasarım Eğitim İçerikleri

Kurumumuzda Web tasarım eğitimi içerisinde HTML, CSS, Dreamweaver, Sublime Text, Notepad, Photoshop, Jquery ve Seo teknikleri verilmektedir. Ayrıca Web sitesi tasarımı, yayınlanması ve yönetimine dâhil bütün teknikleri öğretiyoruz.

Web tasarım kursu eğitiminde farklı sektörlerde farklı temalarda eğitim boyunca 4- 5 web sitesi yaptırıyoruz. Birebir uygulamalı olarak yapılmaktadır. Yapılmış olan web sitelerini Responsive (Mobil uyumlu) hale getiriyoruz. Yapmış olduğumuz web sitelerini yayına veriyoruz.

Web tasarım kursunu başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz dilerseler kurumumuzda PHP Web Programlama Kursuna katılabilirler. Bu sektörde kendisini ileri seviyelere taşıyabilirler. Web tasarım sektöründe aranılan kişiler listesine adını yazdırabilirler.

Web Tasarım Kursuna Kimler katılabilir?

Web tasarım kursu için temel bilgisayar bilgisine sahip olan ve bu alana merak duyan herkes katılabilir. Ayrıca kendi Web sitesini yapmak isteyenler, bilişim dünyasında ve reklam ajanslarında Webmaster olarak çalışmayı hedefleyenler katılım sağlayabilir.

Web tasarım eğitimi alarak bilgisayarın olduğu her yerde çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Günümüzde her şeyin dijital ortama taşınması ile artık çoğu işimizi de evden yapabiliyoruz.

Kurumumuzda Web Tasarım Kursu Süresi

Kurumumuzda hafta içi ve hafta sonu olarak farklı eğitim programlarımız bulunmaktadır. Web Tasarım Kursu eğitimlerimiz günlük 3 saatlik dilimler halinde ve toplamda 72 saattir. Hafta içi olan eğitimlerimiz haftanın dört günü ya da iki günü olarak düzenlenmektedir. Haftanın dört günü olan eğitimlerimiz yaklaşık olarak 2,5 ay sürmektedir. Bu eğitimlerimiz 8-12 kişilik sınıflarda birebir bilgisayar eşliğinde verilmektedir. Ayrıca kurumumuzda özel Web Tasarım Kursu eğitimi almak isteyenler için özel eğitimler veriyoruz. Web Tasarım Kursu eğitimlerimiz online ve örgün olarak verilmektedir.

Web Tasarım Kursu Fiyatları

Web Tasarım Kursu fiyatları, grup eğitim mi? Özel eğitim mi? Almak istediğinize göre değişiklik göstermektedir. Farklı taksit imkânları ile ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Kurs ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Kurs İçeriğini ve Kursiyer yorumlarını görmek için Buraya Tıklayınız.

Web Tasarım Kursu Eğitim Takvimi

Web Tasarım Kursu

Başlama Tarihi
18 Aralık 2023

Gün ve Saatler
Haftaiçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 12:00-15:00

Web Tasarım Kursu

Başlama Tarihi
10 Şubat 2024

Gün ve Saatler
Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 12:00-15:00

Telefon
Whatsapp