3D MAX KURSU

3D Max Kursu

3D Max kursu, 3D Max programı bilgisayar grafikleri kullanılarak 3 boyutlu animasyonlar, modeller, oyun grafikleri ve görsellerinin profesyonelce tasarımının yapıldığı bir çizim programıdır. Bu program AutoCAD programının da geliştiricisi olan Autodesk firması tarafından geliştirilmektedir. Tam adı ise 3D Studio Max tır. 3D Max programı ilk olarak 1988 yılında geliştirilmeye başlanmıştır. Uzun yıllardır 3 boyutlu tasarım yapan kullanıcılara büyük avantajlar sağlar. İleri düzey modelleme kapasitesine ve esnek eklenti desteğine sahip bir programdır. 3D Max programı güncel Windows işletim sistemi ile tam uyumlu olarak çalışır.

3D Max Eğitiminin Amacı ve Kullanım Alanları

3 boyutlu modelleme konusunda geniş alt yapıya sahip olan “3D Studio Max” yazılımıyla mimariden endüstri ürünlerine, peyzaj tasarımından karakter modellemeye kadar geniş bir alanda çalışma yapılabilmektedir. 3D Max eğitiminin amacı 3D Studio Max yazılım araçlarını kullanarak mimari 3 boyutlu görselleştime işleminin nasıl yapılabileceğini öğretmektir. Bu eğitimde V-Ray yazılımıyla materyal atama, ışıklandırma, kamera ve gerçekçi render ayarları hakkında bilgiler verilir.

3D Max Eğitimi Sonrasında İş İmkânları

Kurumumuzda eğitimini başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz mimarlık ofislerinde, mühendislik bürolarında, mobilya, inşaat ve dekorasyon gibi alanlarda rahatlıkla iş bulabilirler. Ayrıca belirli bir firma ve mekândan bağımsız olarak çalışmalarını yapabilirler.

3D Max Kursu Dersleri

Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumumuz Autodesk ve 3D Max programlarını etkili ve doğru içerikler ile 15 yıldır eğitimlerini vermekteyiz.  3D Studio Max’ın en güncel versiyonlarını kullanmaktayız. Öğrencilerimize programı sıfırdan başlayarak tüm ara yüze hâkim olacak bir şekilde anlatıyoruz. 3D Max kursu ile spline çizim yöntemiyle 2 boyutlu tasarımları hızlı ve doğru şekilde anlatıyoruz. Sonrasında ise ploygon modelleme ile yapmış olduğumuz tasarımları 3 boyutlu hale getirmeyi öğretiyoruz.  

Ayrıca Vray Hotfix 6 render motoruyla tasarımlarımızı fotorealistik hale getirmeyi en doğru şekilde öğretiyoruz. Fuar standı tasarımı, ürün tasarımı, obje tasarımı, iç ve dış mekân tasarımlarını birebir uygulamalı olarak yaptırıyoruz.

Bilgi Eğitim Merkezinden almış olduğunuz 3D Max eğitimi sonrasında aydınlatma, ışıklandırma, kaplama, malzeme atama gibi birçok alanda uygulama yapmayı öğrenmiş olacaksınız. Yani bütün konulara hâkim olmuş olacaksınız. Eğitimlere %70 katılım sağlayan, verilen ödev ve projeleri zamanında yapan tüm öğrencilerimize Uluslararası geçerliliği olan Autodesk Sertifikası'nı veriyoruz.

3D Max Kursuna kimler katılabilir?

3D Max Kursu eğitimleri ile iç mimar, peyzaj mimarı, grafiker, endüstriyel tasarımcılar gibi birçok meslek dalına çözüm üretmektedir. Bu mesleklerde lisans sahibi olanlar, bu meslek dallarını tercih eden öğrenciler katılabilir. Ayrıca restorasyon, dekorasyon gibi alanlarda çalışanlar ve 3 boyutlu sunumlara ihtiyaç duyan tüm meslek grupları katılabilirler. Kısaca tasarıma yönelik bir eğitim paketidir.

Kurumumuzda 3D Max Eğitim Süresi

Kurumumuz tarafından hafta içi ve hafta sonu olarak farklı eğitim programlarımız bulunmaktadır. 3D Max eğitimlerimiz günlük 3 saatlik dilimler halinde ve toplamda 66 saattir. Hafta içi olan eğitimlerimiz haftanın dört günü ya da iki günü olarak düzenlenmektedir. Haftanın dört günü olan eğitimlerimiz yaklaşık olarak 1.5 ay sürmektedir. Bu eğitimlerimiz 8-12 kişilik sınıflarda birebir bilgisayar eşliğinde verilmektedir. Ayrıca kurumumuzda özel 3D Max eğitimi almak isteyenler için özel eğitimler veriyoruz. 3D Max eğitimlerimiz online ve örgün olarak verilmektedir.

3D Max Eğitim Ücretleri

3D Max eğitim ücretleri, grup eğitimi? Özel eğitim mi? Almak istediğinize göre değişiklik göstermektedir. Farklı taksit imkânları ile ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Kurs ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

3D Max Kurs İçeriğini ve Kursiyer yorumlarını görmek için Buraya Tıklayınız.

3D Max Kursu Eğitim Takvimi

3D Max Kursu

Başlama Tarihi
15 Ocak 2024

Gün ve Saatler
Haftaiçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 15:00-18:00

3D Max Kursu

Başlama Tarihi
10 Şubat 2024

Gün ve Saatler
Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 15:00-18:00

Telefon
Whatsapp