MUHASEBE KURSU

Muhasebe Kursu

Muhasebe Kursu ile piyasanın ihtiyaç duyduğu muhasebe elemanlarına eğitim vermekteyiz. Büyük, Orta, Küçük ya da kurumsal ticari işletmeler muhasebe işlerini yaptırmak için muhasebeden anlayan personel çalıştırırlar. Personel çalıştırmak istemeyenler ise kendi muhasebelerini kendileri takip etmek zorundadır. Bundan dolayı muhasebe bilgisi olmayan kişiler Muhasebe Kursuna katılarak eğitim alabilirler. Eğitimlerini tamamladıktan sonra kendi muhasebelerini kendileri takip edebilirler. Tam amacınıza yönelik gerekli muhasebe bilgilerini Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi Muhasebe Kursuna katılım sağlayarak öğrenebilirsiniz.

Muhasebe programının amacı şirketlerin finansal hareketlerini belgeleyecek olan verileri muhasebe paket programlarıyla hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilme, bilgi ve becerisinin kazanıldığı bir eğitim programıdır. Muhasebe programlarında Eta V.8 SQL, Logo Go 3 programlarını piyasa deneyimli Mali Müşavir eğitmenlerimizden bire bir ya da grup eğitimlerine katılım sağlayarak alabilirsiniz. Eğitmenlerimiz eşliğinde tüm bilgisayarlı muhasebe mantığını anlayabilir ve programlara hâkim olabilirsiniz.

Muhasebe Kurslarına Kimler Katılabilir?

Günümüz ekonomisi koşullarında işsizlik sorunu her geçen gün artmaktadır. İşsizlik sorunlarına kalıcı çözümler bulmak için yeni kariyerleri hedefleyen herkes muhasebe kursuna katılabilir.

Muhasebe kursu zamanın en gerekli eğitimlerinden biridir. Ülkemizde günümüz şartlarında üniversite eğitimini bitirip iş bulamayan binlerce kişi bulunmaktadır. Temel muhasebe bilgileri, Eta V.8 SQL ve Logo Go 3 programlarını kurumumuzda öğrenebilirsiniz. Böylece muhasebe bürolarında ya da şirketlerin muhasebe departmanlarında çalışma fırsatını elde etmiş olursunuz.

Muhasebe Kursu İle İş İmkânları

Muhasebe kursu eğitimi aldığım zaman nerede iş bulabilirim? Muhasebe kursu aldığımda ne iş yapabilirim? Hangi departmanda çalışabilirim? gibi sorulara insanlar cevap arayışı içindedirler. Muhasebe departmanı aşağı yukarı her şirkette bulunduğu gibi serbest olarak bu işe yapan birçok muhasebeci de vardır.  Eğitimimiz sonunda kurumumuzdan almış olduğunuz Muhasebe Kursu Başarı Sertifikası ve E-devlette gözüken MEB Muhasebe Sertifikası ile buralara rahatlıkla başvurabilirsiniz. Muhasebe daha çok rakamlar üzerinden mali işlemler olarak bilinir. Muhasebe bilginizin olması muhasebe departmanında çalışmak için yeterli olacaktır.

İnternet üzerinden yapılan araştırmalara göre son 6 aylık dönem baz alındığında en çok personel aranan meslek dalı muhasebe olmuştur. Global ekonomide ve sürekli gelişen şirketler arasında yetişmiş muhasebe elemanının karşılanmadığı bu dönemde çalışabilmek için ilk etapta Bilgisayarlı Muhasebe öğrenilmelidir. Sonrasında ise Büyük, Orta ve Küçük ölçekli firmaların dahi kullandığı muhasebe programlarını öğrenmek gerekir.

Kurumumuzda Muhasebe Kursu Süresi

Kurumumuz tarafından hafta içi ve hafta sonu olarak farklı eğitim programlarımız bulunmaktadır. Muhasebe eğitimlerimiz günlük 3 saatlik dilimler halinde ve toplamda 60 saattir. Hafta içi olan eğitimlerimiz haftanın dört günü ya da iki günü olarak düzenlenmektedir. Haftanın dört günü olan eğitimlerimiz yaklaşık olarak 1.5 ay sürmektedir. Bu eğitimlerimiz 8-12 kişilik sınıflarda birebir bilgisayar eşliğinde verilmektedir. Ayrıca kurumumuzda özel muhasebe eğitimi almak isteyenler için özel eğitimler veriyoruz. Eğitimlerimiz online ve örgün olarak verilmektedir.

Muhasebe Kursu Ücretleri

Muhasebe kurs ücretlerine dönemsel, grup eğitimi ve özel eğitim olarak değişiklik göstermektedir. Kredi kartına taksit imkânı sunuyoruz.

Muhasebe Kursuna konusunda daha detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Muhasebe Kurs İçeriğini ve Kursiyer yorumlarını görmek için Buraya Tıklayınız.

Muhasebe Kursu Eğitim Takvimi

Muhasebe Kursu

Başlama Tarihi
04 Aralık 2023

Gün ve Saatler
Haftaiçi Sabah
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 09:00-12:00

Muhasebe Kursu

Başlama Tarihi
25 Aralık 2023

Gün ve Saatler
Haftaiçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 15:00-18:00

Muhasebe Kursu

Başlama Tarihi
19 Aralık 2023

Gün ve Saatler
Haftaiçi Akşam
Salı-Perşembe 18:30-21:30

Muhasebe Kursu

Başlama Tarihi
03 Şubat 2024

Gün ve Saatler
Hafta sonu Sabah
Cumartesi-Pazar 09:00-12:00

Muhasebe Kursu

Başlama Tarihi
13 Ocak 2024

Gün ve Saatler
Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 15:00-18:00

Telefon
Whatsapp