"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Bilgi Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

Teknik Resim Kursu Öğrenci Yorumları (4)

GİZEM ÇETÜKKAYA

Teknik Resim KursuKatıldığım bu 2 aylık teknik resim kursu, bana hızlı ve etkili bir şekilde teknik resmin ana hatlarını öğretti. Bu öğrendiklerimin üniversite hayatımda bana kolaylık sağlayacağını düşünüyorum. Hocamızın dersi anlatış şekli ve işleyişi de öğrenmemde kolaylık sağladı

ESRA KAYLAN

Teknik Resim KursuTeknik Resim kursunu tercih etmemdeki sebep okuduğum bölümle ilgili eksiklikleri tamamlamaktı. Başlarken kursa kaygılarım vardı açıkçası nasıl bir kurs ortamıyla karşılaşacağım, hoca nasıl biri, dersi nasıl anlatıyor, verimli olacak mı, gibi. Başladıktan sonra bütün sorularıma cevap buldum. Hocamız işini çok iyi yapan bu alanda donanımlı, başarılı, dersi nasıl anlatması gerektiğini çok iyi bilen biri. Kursa başlamakla çok doğru bir karar vermiş olduğumu düşünüyorum. Genel olarak kurs hakkındaki görüşlerim ise işini düzgün yapmaya çalışan insanların çalıştığı bir ortam. Beni rahatsız edecek bir gözlemde bulunmadım. Yalnız şunu belirtmek isterim ki dört duvarı olan her alanda eğitim vermek mümkün fakat her öğretmen aynı başarıda ders anlatamıyor. Bizim şansımız hocamla karşılaşmamız oldu. Ondan çok şey öğrendik. Yarın bu meslekte başarılı bireyler olursak bu başarıyı kendisine borçlu olacağız ve kendisiyle Autocad dersi de yapmak istiyoruz. O yüzden aylar öncesinde kayıt yaptırdık. Hocamızla çalışıyor olduğunuz için çok şanslısınız..

ZEHRA KAYA

Teknik Resim KursuOkuldan alamadığım verimi Bilgi Teknolojileri kursunda aldım. Eğitim ve ilgi süper.Öğretmenimiz kalemi nasıl tutmamız gerektiğini bile öğretti.Çok memnunum.Ödevleri yapmadığım halde bana katkısı oldu.Ders anlatımı eğlenceli, espirili ve kişiye hitap eder gibi anlayabileceğimiz şekilde kesinlikle tavsiye ederim kursa gitmek isteyenlere.
HÜLYA BOZTEPE
Teknik Resim KursuÖncelikle teknik resim mesleki dersim ve ciddi anlamda okuldan pek bir şey öğrenemedim. Sonra hocamı buldum gerçekten çok iyi ve verimli ders işledik. Derslere düzenli gelip verilen ödevleri yaptığınız taktirde teknik resim konusunda bir sıkıntınız kalmaz. Kesinlikle teknik resim hocamı tavsiye ederim.