"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
WordPress Kursu

WORDPRESS KURSU

WordPress Kursuna kimler katılabilir?

Tasarımcı olmak isteyenler, Kendi sitelerini yönetmek isteyenler, E-ticaret sitesi sahipleri, Blogger olmak isteyenler, Web sitelerini kolay yönetmek ve kullanmak isteyen kişi ve kuruluşlar, Web sitesi sahibi firmalar, Web sitelerinin güvenliğini sağlamak isteyenler, WordPress’te optimizasyon yapmak isteyenler, Sosyal Medya Uzmanları.

WordPress Kursu size ne kazandırır?

WordPress site kurulumunun temel taşlarını öğrenecek, kendi sitenizi oluşturacak ve yönetecek, güvenlik ayarlarını sağlayacak, SEO eklentilerini kurabileceksiniz. Arama motorlarında ilk sayfalarda yer alacak site stratejilerine hakim olacak, güncellemelerini yapacak, eklentilerini kuracak, sosyal medya araçlarından yararlanarak reklam ve tanıtım gelirlerinizi artıracaksınız.

WordPress Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
WordPress Kursu 05 Nisan 2017 Hafta İçi Akşam
Çarşamba - Cuma 19:00 - 21:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
WordPress Kursu 01 Nisan 2017 Hafta Sonu Akşam
Cumartesi - Pazar 18:00 - 21:00
Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda WordPress Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

WordPress Kursu Eğitim İçeriği

WordPress Kullanımı

WordPress’te Güvenlik

WordPress SEO ve Sosyal Medya

WordPress E-ticaret Kurulumu
WordPress Kursu Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Kurumumuzdan eğitim alan WordPress Kursu Öğrencilerinin Yorumları ( 3 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Öğrenci Ad Soyad

Cinsiyet
Bay
Bayan

Yorum

Onay Kodu
86cd

TUĞBERK BENLİ

WordPress KursuWordpress’in işleyişini anlamak açısından oldukça yararlı geçtiğini belirtirim.Cem hoca çok kısa bir süre içerisinde Wordpress kurmayı, yönetmeyi ve birsürü wordpress eklentisini detaylı bir şekilde öğretti.

MUSTAFA

WordPress KursuWordpressle ilgili alınacak en profesyonelce en pratik ve uygulanabilir bir kurstu. Hocamız alanında son derece yetkin ve tecrübeli birisi. Uygulamalı olarak her alana uygun temaları kurulumdan server bilgilerine, eklentilerine ve gerçek iş dünyası için sade ve anlaşılır bir dille anlatıldı. Tüm emeği geçenlere başta hocamız Cem Orman, kurs yöneticimiz ve çalışanlarına teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim

ORKUT ATALAY

WordPress KursuWordpress kursu gayet güzeldi. Hem hızlı, hem de kolay bir şekilde site nasıl yapılır öğrendik. Cem hoca önemli noktaları çok iyi bir şekilde altını çizerek anlattı. Sorduğumuz sorulara ayrıntılı bir şekilde cevap verdi. Kendisine teşekkür ederim.