"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Joomla Kursu

JOOMLA KURSU

Joomla Kursuna kimler katılabilir?

Tercihen temel HTML bilgisi ve Php bilgisi olan herkes Joomla kursuna katılabilir. Joomla teknik bilgi ve beceri gerektirmeksizin de yönetilebilir oldugundan, kodlama ve teknik bilgiler bilmeden de sizler bu kursa katilabilir çok kısa zamanda site sahibi olabilir ve bu becerinizi kazanca çevirebilirsiniz.

Joomla Kursu size ne kazandırır?

Web tasarımcısı veya geliştiricisi olmasanızda Joomla sizin için kolay kurulabilir ve yönetilebilir olarak tasarlanmıştır. Hatta bir çok sunucu hizmeti veren şirket isteğiniz üzerine aldığınız hosting paketlerinde hazır kurulum olarak da Joomlayı hizmetinize sunmaktadir. Joomla kolay kurulabilir ve kullanılabilir olduğu için, sizde joomla yönetmeni olarak müşterilerinize kolayca site oluşturabilirsiniz. Müşterilerinize gerçekleştireceğiniz kısa bir bilgilendirme ile kendi sitelerini yönetme imkanı da tanımış olursunuz. Joomla size kısa zamanda kurulumu ve yönetimi ile ek kazanç sağlayacaktır.

Joomla Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
Joomla Kursu - Talebe Göre Grup Oluşturulacaktır Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda Joomla Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Joomla Kursu Eğitim İçeriği

Joomla kurslarımız başladı. Joomla, dalında ödül kazanan web siteleri ve çevrimiçi uygulamalar oluşturmanıza yarayan temelde içerik yönetim sistemidir. Birçoklarının görüşleri ile kesinleşmiştir ki Joomla kolay kullanımı ve esnekliği ile varolan en iyi web site yazılımıdır. İşin en iyi yanı ise Joomla herkesin kullanımına açık anlasilabilir bir uygulamadir. Bu kursun sizin hayatinizi degiştirmesini istiyorsaniz Joomla kursuna katılın.

Joomla Kursu: Joomla eğitimi

Joomla Kursu: Site Projeleri

Joomla Kursu Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Kurumumuzdan eğitim alan Joomla Kursu Öğrencilerinin Yorumları ( 0 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Öğrenci Ad Soyad

Cinsiyet
Bay
Bayan

Yorum

Onay Kodu
aafd