"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Adobe InDesign Illustrator Kursu

ADOBE INDESIGN ILLUSTRATOR KURSU

InDesign Illustrator Kursuna kimler katılabilir?

Reklam ajansları, Matbaa ve Tekstil gibi sektörlerde Grafiker olmak; Yayınevi, gazete ve dergilerde çalışmak isteyenler indesign kursu ve illustrator kursunu almalıdır.

InDesign Illustrator Kursu size ne kazandırır?

Adobe® Illustrator® ve Indesign programlarına hakim olarak fikirlerinizi hızlıca ve güçlü bir biçimde uygulamanızı sağlar.

InDesign Illustrator Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
InDesign Illustrator Kursu 08 Mayıs 2017 Haftaiçi Sabah
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 09:00-12:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
InDesign Illustrator Kursu 28 Mart 2017 Haftaiçi Akşam
Salı-Perşembe 18:30-21:30
Bilgi Almak için Tıklayınız
InDesign Illustrator Kursu 10 Haziran 2017 Hafta sonu Sabah
Cumartesi-Pazar 09:00-12:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
InDesign Illustrator Kursu 06 Mayıs 2017 Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 15:00-18:00
Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda InDesign Illustrator Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

InDesign Illustrator Kursu Eğitim İçeriği

İleri Grafik Kursu - ADOBE ILLUSTRATOR Eğitimi

Illustrator benim ne işime yarar...? 
Bu program Adobe firmasının vektörel tabanlı grafik geliştirme düzenleme programıdır.Programı kullanarak web sitesi arayüzleri, kurumsal kimlik çalışmaları (logo, kartvizit, zarf, cd yüzü, cd kutusu yüzü, antetli kağıt, firmaların kullandığı faturalar vs..), basılı yayınların (dergi, kitap, gazete ,reklam, afiş, poster vs) içeriği, ilistrasyon çalışmaları gibi konularda içerik hazırlayabilirsiniz.

Nelerde kolaylık sağlar...? 
Illustrator, vektörel tabanlı bir program olduğu için hazırladığınız çalışmaların ölçülerini değiştirmek çok kolaydır.Var olan çalışmayı büyültüp veya küçültüğünüz zaman çözünürlük kaybı yaşamazsınız.Ayrıca eskiz dediğimiz karakalem çizimlerini renklendirmede oldukça işinizi kolaylaştıracaktır.

Photoshop gibi mi? 
Aslında bazı ortak noktaları olduğu gibi çalışma prensiplerine gelince 2 farklı program olmaktadır.Photoshop piksel tabanlı ,illustrator vektörel tabanlı bir programdır. Photoshop genelde web tasarımında, masaüstü yayıncılıkta kullanılan bir programken, illustrator daha çok basılı yayınları hazırlamak için kullanılır.

Yeni dokümanla başlama 

Yüklü şablonlarla çalışmak 

Pencil aracıyla çalışmak 

Ek kütüphaneleri tanımak 

Brush tiplerini tanımak 

Brush'lar Paletini tanımak 

Pen Aracını kullanmak 

Grafik stilleri ve Degrade tonlar kullanmak 

Objelerle çalışmak 

Vector ve Raster grafikleri anlamak 

Character Paletini anlamak 

Seçim seçeneklerini kullanmak 

Illustrator Sembol ve Pattern Kullanımı

Live Trace kullanımı 

Illustrator Kursu - Live Paint Kullanmak 

Grafik Kursu - Çizimlerle işlemler Yapmak 

Kartvizit veya Etiket Yapmak

İlan Tasarımı Yapmak

CMYK Baskı Renklerinin tanımı ve kullanımı

Baskı için PDF Oluşturmak

Baskı için Tif Oluşturmak

Web için JPG Oluşturmak

 

İleri Grafik Kursu - ADOBE INDESIGN Eğitimi

Çok sayfalı dergi, gazete, kitap çalışmalarınızda etkili yapısı ile kolay kullanım InDesign'da çok sayfalı çalışmalarınızı rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Mizanpaj ve tasarımda yeni Adobe InDesign yazılımını kullanarak , özgürlük ve verimlilik seviyelerini keşfeden yaratıcı profesyonellere katılın. Çoğunlukla kullandığınız Adobe uygulamalarıyla sıkı entegre olan InDesign sofistike grafikler ve tipografi ile profesyonel mizanpajlar hazırlamak için daha hızlı prodüksiyon iş akışları ve yaratıcı ortam sağlar. Çok sayfalı dergi, gazete, kitap çalışmalarınızda etkili yapısı ile kolay kullanımı vardır Eklediğiniz nesnelere karıştırma modları, saydamlık vs. ve diğer efektleri uygulayabilmeniz.

Indesign Kursu - inDesign Temelleri

indesign Ders - Text çerçeve yaratma

Indesign Ders - Text Frame yaratmak

indesign kursu - basit düzenlemeler yapmak

Indesign Kursu - Text yerleştirmek

Indesign Kursu - Leading belirtmek

indesign Kursu - Numaralı liste yaratmak

Indesign Kursu - Step ve Repeat kullanmak

Indesign Kursu - Tab'lar ve Tab durakları

indesign Kursu - Hanging Indents 

Indesign Kursu - Step ve Repeat

Indesign Kursu - Örnek Bülten Sayfası oluşturmak

Indesign Kursu - Katalog Tasarımı yapmak

Indesign Kursu - Dergi Kapak Tasarımı yapmak

Indesign Kursu - Dergi İç Tasarımı yapmak

Grafik Kursu - İndesin Kursları - Smart Guide'lar

Indesign Kursu - Obje Stilleri

Indesign Ders - Paragraf stilleri 

Indesign Ders - Dökümanı hecelemek 

Indesign Kursu - Sistemlerle Çalışmak

Indesign Kursu - Spread Klavuzu

Indesign Kursu - Wrap text düzenlemek 

İndesign Ders - Stilleri düzenlemek 

İndesign Kursu - İzleme 

İndesign Kursu - Tabloları yaratmak 

Baskı için PDF Oluşturmak

Web için JPG Oluşturmak

InDesign Illustrator Kursu Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Kurumumuzdan eğitim alan InDesign Illustrator Kursu Öğrencilerinin Yorumları ( 11 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Öğrenci Ad Soyad

Cinsiyet
Bay
Bayan

Yorum

Onay Kodu
2042

ABDULLAH MERT

InDesign Illustrator KursuBaşta Yasin hocamız olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim. Kurs sadece para kazanma yeri değil sizin öğrenmeniz için gereğinden fazlasını yapmaya hazır donanımlı hocalarımız ile doludur. İstanbuldaki tek tercih edeceğiniz Grafik Tasarım kursunun burası olması gerekir. Ben tüm okul arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum ve herkes beğeniyor.

BURAK ÖNBAŞLICA

InDesign Illustrator KursuGrafik tasarım kursuna yaz boyunca katıldım.Mesleki ilerleme için geldiğim bu kursda bir çok program öğrenme imkanı buldum.Yeni başlamayı düşünen arkadaşlara hem mesleki hem kendine iş hayatında birşeyler katmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.Yasin hocaya ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

RABİA KOÇHAN

InDesign Illustrator KursuMerhaba,
Bilgi Eğitim Kursunu çok fazla araştırmadan sadece yorumlara inanarak geldim. Sonradan, daha evvel eşimin de buraya başka program öğrenmek için geldiğini öğrendiğimde doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım. Hocamız Yasin Bey’in proje uygulamalı anlatımı sayesinde tüm programların anlaşılması kolaylaşıyor. Daha evvel öğrenebilir miyim acaba diye geldiğim derslerde her şey çok kolay gelmeye başlıyor. Çünkü Yasin Bey tüm öğrencileriyle ilgileniyor. Kısacası Bilgi Eğitimi kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelin ve eğitiminizi gönül rahatlığıyla alın.
Sevgiler…
DERYA ALTUN
InDesign Illustrator KursuGrafik programları kursuna başladığım ilk günden beri birçok şey öğrendim. Sıfır bilgi ile başladığım kurstan donanımlı bir şekilde ayrılacağımdan eminim. Bundaki en büyük etken kurumun ortamı ve hocamızın dersi anlatmasının yanı sıra ders notlarının aynı gün içerisinde elimize ulaşılıyor olması. Kurumdan ve hocamızdan çok memnunum. Yasin hoca sen bizim her şeyimizsin..

M.ÇAĞATAY MESTAV

InDesign Illustrator KursuMerhabalar ben Mustafa Çağatay Mestav. İstanbul Ticaret Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Masaüstü Yayıncılık-Bilgisayar Destekli Tasarım bölümünden 2008 yılında mezun olmuştum. Orada almış olduğum 3 yıllık eğitimimde Grafik Tasarım mesleğinin önemini pek anlayamamıştım. Kendimi başka alanlara yönlendirdim. Ancak yıllar sonra Bilgi Eğitim Merkezi Şişli şubesinde Grafikerlik kursu eğitimi almaya karar verdim. Kendimdeki eksiği görmüştüm. Kursa başlamamla birlikte gerek aldığım eğitimin, gerek mesleğin de önemini yıllar sonra anlayabildim. Kurstan çok memnun kaldım. Sayın Yasin Bozoğlu öğretmenin anlatımı mükemmel. Dahası evde mail adreslerimize işlediğimiz derslerimizin ve konularımızın programlarımızın tekrarları gelmekte, hem derste hem evdeki tekrarlarla birleşince çalışmalarımı ve alıştırmalarımı hem kursta hem eve çoğalttım. Kendime güvenim geldi. Artık pek çok alanda iş sahasında kendimi yardımcı grafiker olmak konusunda epeyce yeterli hissetmekteyim Tavsiyem bire bir eğitimin az kişilik sınıflarda öğretme garantisiyle en iyi anlatıldığı kurs burasıdır. Kursiyer desteğinden tutun da en iyi görsel anlatıma dek her şey buradadır. Bilgi Eğitim merkezine ve Yasin Bozoğlu Hocaya teşekkürlerimi sunuyorum.

BÜŞRA ÇOLAK

InDesign Illustrator KursuGrafik Tasarım alanında bir şeyler öğrenmek ve bu alanda kendimi geliştirmek istediğim için kursu internetten buldum. Kursun verimli olup olmayacağı konusunda tereddütlüydüm. Ama Yasin Hocanın dersleri anlatmasından çok memnun kaldım. Artık logo, kartvizit, dergi vb. istediğim her şeyi kolaylıkla yapabiliyorum.

İsmail Tahsin Yıldırım

InDesign Illustrator KursuKursu internetten buldum.Daha kurs bitmeden işe başladım ve işimde çok başarılı olmaya başladım. İnşallah diğer kurslara da katılıp kendimi geliştiricem.Yasin hocaya ve tüm kursa teşekkür ederim.
Ecenur Marangoz
InDesign Illustrator KursuKursa genelde okul derslerimde daha iyi olmak için katıldım.Daha öncede bu kursun başka bölümünede gelmiştim.En memnun olduğum yönü işlediğimiz derslerin notlarının sürekli aklımızda kalması için mailimize atılması. Sırf kurstaki dersler değil,okul derslerimde de destek olunuyor.

Cengiz TUĞSUZ-Medyanize Reklam ajansı

InDesign Illustrator KursuGrafikerlik Kursuna Ajans olarak katıldık. Öncelikli düşüncemiz personelimle uyum içinde çalışmak onları anlayıp aynı dili konuşmaktı. Sonrasında kursumuzda daha fazlasının verildiğini görünce farklı düşünceler oluştu .Kendimizde özel ve kurumsal çalışmaları yapmaya karar verdik. Beklediğimizin üzerinde eğitim gördük..

İlker TEKİN

InDesign Illustrator KursuWeb tasarım Kursu ve Programlama Kursu almış olduğum Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursundan son olarak Grafik eğitimini de aldım. Şu an tasarımlarımda daha başarılı olduğumu fark ettim. Photoshop programını daha iyi kullanma becerim gelişmiş oldu. Renklere daha çok vakıf oldum. Ayrıca firmalarımıza kurumsal kimlik çalışmalarını daha rahat yapabilmekteyim. Bu eğitimle bir adım ileriye gittim. Kendime güvenim artmış oldu.

Gül HAVVA

InDesign Illustrator KursuGrafik Kursuna gelme amacım katalog, kartvizit, broşür tasarımlarını öğrenip daha iyi bir yerlere gelmekti. Grafik Tasarım kursu sayesinde güzel başarı sağlayabildim. Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursunda çalışan personel ve hocalarımızın güzel pratik hizmet vermelerinden dolayı çok teşekkür ederim.