"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
3D Max Kursu

3D MAX KURSU

3D Max Kursuna kimler katılabilir?

3D Max Kursu ; Üç boyutlu modelleme, sunum işi ile çalışan veya çalışacak olan tüm teknik ressam, mimar, iç mimar, mühendis, grafiker ve diğer tasarımcılara yönelik bir eğitim paketidir.

3D Max Kursu size ne kazandırır?

Kursiyerlerimiz 3D Max Kursu alarak Mimarlık, inşaat, Mobilya, Fuar standı ve diğer tasarım alanlarında nesneleri 3 boyutlu olarak modelleme, malzeme atama, ışıklarla aydınlatma, kaliteli render alma, animasyon oluşturma yeteneği kazanırlar. Bu sayede 3 boyutlu foto gerçekçi sunumlar hazırlayabilirler. Çizdiğiniz sahne ve modellerin 2 boyutlu plan, görünüş ve kesit gibi teknik detaylarını oluşturmak için ayrıca Autocad Kursu alabilirsiniz.

3D Max Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
3D Max Kursu 03 Nisan 2017 Haftaiçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 15:00-18:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
3D Max Kursu 22 Mayıs 2017 Hafta içi Akşam
Pazartesi-Çarşamba 18:30-21:30
Bilgi Almak için Tıklayınız
3D Max Kursu 25 Mart 2017 Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 15:00-18:00
Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda 3D Max Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

3D Max Kursu Eğitim İçeriği

Neden Bilgi Eğitim  3D Max Kursu ?

3D Max Kursu + Photoshop + Vray Render eğitimi sonunda neler öğreneceğiz?

3D Max Kurs - Program Arayüzü ve Temel Üç Boyutlu çizim komutları

Max Kursu - İki Boyutlu Çizim Komutları ve İki Boyutlu Şekilleri Üç Boyutlu Hale Getirme

3D Max'de Üç Boyutlu Nesneleri düzenleme komutları

3d Max Kursları içinde örnek bir iç mekan projesinin seçilmesi ve modellenmeye başlanması
3d Max Eğitim -  Örnek bir dış mekan projesinin seçilmesi ve modellenmeye başlanması
3D Max Egitim - Render Motorları ve Temel Render Ayarları
3D Max Dersleri - Vray Malzemeler
Vray Kursları - Vray Işıklar
Vray Kursu- Kameralar
Vray Kursu- Final Render

Vray Kursu - Diğer Material Türleri

3D Max Kursu içinde İç Mekanlar için Vray uygulaması

3D Max Kursu içinde Dış Mekanlar için Vray uygulaması

Max Dersleri nde Animasyon

3D Max Ders - PHOTOSHOP KONULARI - 3D Max'de Kullanılacak temel Photoshop Araçlarının öğretilmesi 
3D Max Eğitimi- Ekstra Araçlar
3D Max Kursu Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Kurumumuzdan eğitim alan 3D Max Kursu Öğrencilerinin Yorumları ( 10 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Öğrenci Ad Soyad

Cinsiyet
Bay
Bayan

Yorum

Onay Kodu
af56

VİLDAN ÇARDAK

3D Max KursuHakkı Çetin hocamızdan aldığım 3dmax eğitiminden çok memnun kaldım. Kursun başından en sonuna kadar sabırla ve ilgiyle bize yardımcı oldu. Emekleri sayesinde program hakkında çoğu şeyi öğrendim. Her türlü konuda (ödevlerimizde dahil) rahatça soru sorup bilgi aldığımız çok iyi bir hoca emeği geçen herkese çok teşekkürler.

ELMAS AZAK

3D Max KursuSayın Hakkı Hocam,
Ben bu kursa başlarken kendimle ilgili çok kaygılarım vardı. Ancak sizinle tanıştıkdan sonra ve verdiğiniz öğretici eğitimden sonra tüm kaygılarım yok oldu. Size bunun için çok teşekkür ederim. Buradaki çalışanların hepsi güler yüzlü insanlar. Hiç devamsızlık yapmadan ve isteyerek geldim ve çok mutlu olduğum bir ortam. Tüm çalışanlara ve size çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dileğiyle.

Emre ÖZTÜRK

3D Max Kursu3DMax kursuna ilk kez gelmiyorum. Daha önce farklı bir yere gidip memnun kalmamıştım. Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezinde ise neşeli ders anlatımıyla bize yardımcı olan Hakkı hocamızla tanıştık. Onun anlatımıyla ve sunumuyla keyifli vakit geçirdik. Emekleri ve sabrı için hocamıza ve Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezine ve kurs çalışanlarına teşekkür ederim.
LEYLİ ATAYEVA
3D Max KursuKurumunuzun değerli hocası Hakkı Çetin’den almış olduğum 3DMax eğitiminden son derece memnun kaldım. Hocamız bu eğitimin son dersine kadar gösterdiği alaka ve destek için teşekkür ediyorum. 3D Max almak isteyen arkadaşlarıma mutlaka Hakkı hocamı tavsiye edicem ve Bilgi Eğitimi önericem. Son derece memnun kaldım hocadan ve kurstan. Ayrıca diğer çalışan personelinizin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

ARZU ŞEYMA YILGÖR

3D Max Kursuİnternetten az bir araştırma ile sadece bilgi almak için geldiğim kursa o dakika kayıt oldum. Gerek Hakkı hoca gerekse ortam olarak hiç pişman olamadığım bir kurs dönemi geçirdim. Öncellikle Hakkı hocamıza sonrada tüm kurs ekibine her şey için teşekkürler.

Gülsün KILIÇ

3D Max KursuBeşbuçuk haftalık 3D Max kursunun son gününe gelmiş bulunmaktayız. Kursa başlamadan önce 3D Max'in hiçbir komutu hakkında bilgi sahibi değildim. Ayrıca kursa kaydımı yaptırırken beşbuçuk haftada 3Dmax'i öğrenebilirmiyim endişesi vardı. Fakat Hakkı Hocanın ayrıntılı ve eğlenceli anlatımı sayesinde 3D Max'i öğrendim. Hakkı Hocaya güzel anlatımı için teşekkür ederim..

Büşra SOYDAŞ

3D Max Kursu3D Max kursuna 2. kez gidiyorum. Daha önce farklı bir yere gitmiştim. O kurstan bu kadar memnun kalmamıştım. Bilgi Eğitim Kursundan çok memnun kaldım. Özellikle Hakkı Hocadan. Sayesinde 3Dmax konusunda kendime daha çok güveniyorum. Hakkı Hoca bize karşı çok ilgili ve sabırlıydı. Emeklerinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim..
Hümeyra ŞENTÜRK
3D Max KursuKursa başladıktan sonra Max'e olan ön yargım Hakkı Hoca sayesinde neredeyse yok oldu. Artık dış veya iç mekan için profesyonel olarak çizimler yapabileceğim. Biraz pratikle kendimi daha da ilerletebileceğimi düşünüyorum..

Doğan SAVAŞ

3D Max Kursu3Dmax kursunda eğitim veren Bilgi Eğitim Teknolojileri Merkezinde Hakkı ÇETİN hocamızın anlatımıyla gayet güzel bir kurs süresi geçirdik. Detaylı ve uygulamalı anlatımıyla 3Dmax?i öğrendim.3Dmax kursu almak isteyen herkeze tavsiye ederim..

Kübra TAŞAN

3D Max KursuKursun içeriği ve Hakkı Hocanın öğretmenliği sayesinde oldukça verimli bir kurs süreci geçirdim. 3D Max konusundaki tecrübelerinin çoğunu bize yansıttığı için Hakkı Hocaya teşekkürler..