"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Teknik Resim Kursu

TEKNİK RESİM KURSU

Teknik Resim Kursuna kimler katılabilir?

Teknik Resim Kursuna; Üniversitelerin Teknik bölümlerine hazırlanan öğrenciler , Güzel Sanatlar Bölümüne hazırlananlar, Teknik okul çıkışlı olmayan Autocad ve 3D Max gibi teknik program adayları ile ilgi duyan herkes katılabilir.

Teknik Resim Kursu size ne kazandırır?

Kursiyerlerimiz Teknik Resim Kursuna katılarak geometrik nesneleri tanıyıp, ölçü birimlerini kavrayarak elle teknik çizim yapmanın inceliklerini öğrenmiş olacaklardır. Ayrıca izdüşüm, kesit alma, perspektif gibi teknik çizimin detaylarını uygulamalı öğreneceklerdir.

Teknik Resim Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
Teknik Resim Kursu 22 Nisan 2017 Hafta Sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 12:00-15:00
Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda Teknik Resim Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Teknik Resim Kursu Eğitim İçeriği

Teknik Resim Kursu - KONULAR:

A)Teknik Resim Kursu - TEMEL BİLGİLER

B)Teknik Resim Kursu - TEMEL GEOMETRİK ÇİZİMLER

C)Teknik Resim Kursu - İZDÜŞÜM

D)Teknik Resim Kursu - GÖRÜNÜŞ ÇIKARMA

E)Teknik Resim Kursu - KESiT GÖRÜNÜŞLERİ

F)Teknik Resim Kursu - ÖLÇEK VE ÖLÇÜLENDiRME:

G)Teknik Resim Kursu - PERSPEKTİF:

Teknik Resim Kursu Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Kurumumuzdan eğitim alan Teknik Resim Kursu Öğrencilerinin Yorumları ( 4 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Öğrenci Ad Soyad

Cinsiyet
Bay
Bayan

Yorum

Onay Kodu
f1d7

GİZEM ÇETÜKKAYA

Teknik Resim KursuKatıldığım bu 2 aylık teknik resim kursu, bana hızlı ve etkili bir şekilde teknik resmin ana hatlarını öğretti. Bu öğrendiklerimin üniversite hayatımda bana kolaylık sağlayacağını düşünüyorum. Hocamızın dersi anlatış şekli ve işleyişi de öğrenmemde kolaylık sağladı

ESRA KAYLAN

Teknik Resim KursuTeknik Resim kursunu tercih etmemdeki sebep okuduğum bölümle ilgili eksiklikleri tamamlamaktı. Başlarken kursa kaygılarım vardı açıkçası nasıl bir kurs ortamıyla karşılaşacağım, hoca nasıl biri, dersi nasıl anlatıyor, verimli olacak mı, gibi. Başladıktan sonra bütün sorularıma cevap buldum. Meltem hoca işini çok iyi yapan bu alanda donanımlı, başarılı, dersi nasıl anlatması gerektiğini çok iyi bilen biri. Kursa başlamakla çok doğru bir karar vermiş olduğumu düşünüyorum. Genel olarak kurs hakkındaki görüşlerim ise işini düzgün yapmaya çalışan insanların çalıştığı bir ortam. Beni rahatsız edecek bir gözlemde bulunmadım. Yalnız şunu belirtmek isterim ki dört duvarı olan her alanda eğitim vermek mümkün fakat her öğretmen aynı başarıda ders anlatamıyor. Bizim şansımız Meltem hocayla karşılaşmamız oldu. Ondan çok şey öğrendik. Yarın bu meslekte başarılı bireyler olursak bu başarıyı kendisine borçlu olacağız ve kendisiyle Autocad dersi de yapmak istiyoruz. O yüzden aylar öncesinde kayıt yaptırdık. Meltem hocayla çalışıyor olduğunuz için çok şanslısınız..

ZEHRA KAYA

Teknik Resim KursuOkuldan alamadığım verimi Bilgi Teknolojileri kursunda aldım. Eğitim ve ilgi süper.Meltem hocam kalemi nasıl tutmamız gerektiğini bile öğretti.Çok memnunum.Ödevleri yapmadığım halde bana katkısı oldu.Ders anlatımı eğlenceli, espirili ve kişiye hitap eder gibi anlayabileceğimiz şekilde kesinlikle tavsiye ederim kursa gitmek isteyenlere.
HÜLYA BOZTEPE
Teknik Resim KursuÖncelikle teknik resim mesleki dersim ve ciddi anlamda okuldan pek bir şey öğrenemedim. Sonra Sn. Meltem hocayı buldum gerçekten çok iyi ve verimli ders işledik. Derslere düzenli gelip verilen ödevleri yaptığınız taktirde teknik resim konusunda bir sıkıntınız kalmaz. Kesinlikle Meltem hocayı tavsiye ederim.