"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Sosyal Medya Eğitimi

SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ

Sosyal Medya Eğitimine kimler katılabilir?

“Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” standart eğitim müfredatlarından farklı olarak bilgi ve beceri kazandırmaya odaklı. Programımıza; Sosyal medya uzmanı olmak isteyenler, Firmaların pazarlama departmanlarında çalışanlar, Satış danışmanları, Küçük, orta ve ileri düzey yöneticiler, Dijital dünya ve pazarlama hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, İnterneti verimli bir şekilde kullanmak isteyenler, İnternet üzerinde aktif olarak çalışanlar, Pazarlamada uzmanlaşmak isteyenler.

Sosyal Medya Eğitimi size ne kazandırır?

Sosyal Medya Eğitimi markaların tüketiciyle iletişiminin ilk adımından başlayıp son adımına dek nasıl bir yol izlediklerini öğretiyor. Bu program yardımı ile ayrıca; Hayallerinizdeki mesleğe kavuşabilir, Girişimlerinize yeni bakış açıları kazandırabilir, Markanızı daha çok kişiye ulaştırmanın pratik yollarını kavrayabilir, Pazarlama stratejilerinizi başarılı bir şekilde oluşturabilir, Satış ve pazarlama gelirlerinizi artırabilir, Sosyal medyanın gücünden yararlanmayı öğrenebilir, Farklı iletişim stratejileri geliştirmeyi öğrenebilirsiniz. Özellikle Sosyal Medya Uzmanlığını kendine meslek edinmek isteyenlerin yararlanması gereken eğitimlerdir. Kurumsal ve özel başarıyı beraberinde getirir.

Sosyal Medya Eğitimi Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
Sosyal Medya Eğitimi 25 Mart 2017 Haftasonu Gündüz
Cumartesi Pazar 12:00 - 15:00
Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda Sosyal Medya Eğitimi için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sosyal Medya Eğitimi Eğitim İçeriği

Sosyal Medya Eğitimi teorik ve pratiği bir arada sunan içeriği ile öğrencilerine geleneksel pazarlama iletişimi ilkelerini ve dijital pazarlama dünyasının gerekliliklerini öğreterek; sosyal medyaya nasıl bakmaları gerektiğini gösteriyor. Ayrıca firmaların bünyelerinde bulunan birden çok sitenin internet araçlarını kullanarak nasıl yönetileceği ve pazarlanacağı da açıklanmaktadır.

Web yöneticileriniz ve çalışanlarınız için de özel olarak düzenlenebilecek sosyal medya eğitimleri ile markanın dijital olarak nasıl daha iyi pazarlanacağını öğrenecek, web adreslerinizin arama motorlarından sosyal paylaşım sitelerine kadar her yerde fark edilmesini sağlayacaksınız.

Sosyal medya kursu, şirket içi bilişim personellerine ya da dileyen kişilere;

Siz de bu eğitimleri almak, firmanızın satış ve pazarlama gelirlerini artırmak, iletişim araçlarını doğru kullanmak ve kendinize yeni bir iş alanı oluşturmak istiyorsanız seo ve sosyal medya eğitimi almalısınız.

Kişi ve personeller için özel olarak hazırlanan “Sosyal Medya Eğitimi” teorik ve pratik dersler ile kişilere bilgi ve beceri kazandırma amacına dayanır. Örnekler üzerinden açıklamalar ve projeler ile desteklenen dersler pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ve sosyal medya yönetimleri ile devam eder.

Sosyal medya istatistikleri

Marka Yaratma

Dijital PR nedir?

Reklam ve Pazarlama

Reklam araçları

Görsel iletişim unsurları

Pazarlama ve strateji

Reklam modelleri

Dijital reklam modelleri

İnternet Reklamları

Sosyal Medya Stratejileri

Sosyal Medyada Marka Duruşu Geliştirme

Sosyal Medyada Topluluk Yaratma

Sosyal Medyada Marka Yönetimi

Sosyal Medya Kampanyaları

Sosyal Medyada Takip ve Raporlama

Genel Tekrar

Sosyal Medya Eğitimi Sonunda Alınabilecek Sertifikalar
-

Kurumumuzdan eğitim alan Sosyal Medya Eğitimi Öğrencilerinin Yorumları ( 0 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Öğrenci Ad Soyad

Cinsiyet
Bay
Bayan

Yorum

Onay Kodu
19e0