"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Excel Eğitimi

İLERİ EXCEL KURSU

İleri Excel Kursuna kimler katılabilir?

Excel'in özelliklerini ileri derece de kullanmak ve verimliliğinizi arttırmak istiyorsanız, İleri Excel Eğitimi tam size göre!

İleri Excel Kursu size ne kazandırır?

İleri Excel Eğitimi, daha etkin bir şekilde excel'i kullanmayı size öğretecek ve işinizi daha verimli bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır. Excel programını kullananların iş verimliliğini arttırmak amacıyla excel'in az kullanılan fakat kısa zamanda çok iş yapmaya yarayan özellikleri öğretilecektir. Formüller, grafikler, veri çözümlemeleri , senaryolar , çözücüler ve makro gibi özellikleri uygulamalı olarak işlenecektir. Windows, Word, Excel ve Powerpoint Eğitimleri için ayrıca Bilgisayar İşletmenliği Kursu alabilirsiniz.

İleri Excel Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
İleri Excel Kursu 27 Mart 2017 Hafta içi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 12:00-15:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
İleri Excel Kursu 28 Mart 2017 Hafta içi Akşam
Salı-Perşembe 18:30-21:30
Bilgi Almak için Tıklayınız
İleri Excel Kursu 25 Mart 2017 Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 12:00-15:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
İleri Excel Kursu 01 Nisan 2017 Hafta sonu Akşam
Cumartesi-Pazar 18:00-21:00
Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda İleri Excel Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

İleri Excel Kursu Örnek Ders Anlatım Videoları

  • İleri Excel Gelişmiş Filtre Uygulama
  • İleri Excel Sıralama
  • İleri Excel Pivot Table Oluşturma

İleri Excel Kursu Eğitim İçeriği

TEMEL FONKSİYONLAR (TEKRAR) BİLGİLERİNE EK OLARAK

ileri Excel Eğitimi - FONKSİYONLAR

ileri Excel Eğitimleri - VERİ TABANLARI

ileri Excel Kursu - ÇOKLU SAYFALARDA ÇALIŞMAK

ileri Excel Kursu - ÖZET TABLOLAR

ileri Excel Eğitimi - LİSTELER

ileri Excel Kursu - VERİ İNCELEME

ileri Microsoft Excel Kursu - ÇALIŞMA KİTABINI KORUMA VE PAYLAŞIMA AÇMA

ileri Excel Eğitimi - MAKROLAR

İleri Excel Kursu Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Kurumumuzdan eğitim alan İleri Excel Kursu Öğrencilerinin Yorumları ( 10 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Öğrenci Ad Soyad

Cinsiyet
Bay
Bayan

Yorum

Onay Kodu
bb6a

DERYA KOÇ

İleri Excel Kursuİyi Excel bilgisi ile 3 dakikada yapılacak işlemi 3 saatte yaparak yıllarımı boşyere harcadığımı gördüm. İsmail hoca ile 4 günlük kurs sonrası işimde çok farklı bir yerdeyim. Her ofis çalışanının zamanını verimli kullanmak adına alması gereken bir eğitim.

ÇAĞLA DAĞHAN

İleri Excel KursuExcel benim için çok karışık çözmesi imkansız içine hiç giremeyeceğim bir programdı. İsmail hocam sayesinde Excel’e dair hiç soru işareti kalmadı. Anlamayı bırakın Excel’e hakimim artık. Hiç bir şeyi atlamadan her şeyi teker teker bize öğreterek anlattığı için ona çok teşekkür ederim. İsmail hoca bir tane..

ASLI AYDOĞAN

İleri Excel KursuÖncelikle kursa sadece benim kayıt yaptırmama rağmen iptal edilmeyip verilen tarihte kursun devam etmesi ve bana özel bir bir sınıf açılması benim için kursun kalitesini ve tutarlılığını gösteren çok büyük bir etkendi. İsmail hocam ilk günden itibaren detaycı sade ve anlaşılır tekniğiyle zor bir konu olan ileri excel programını çok iyi bir şekilde öğretti. Kurstan ayrılırken çok iyi bir izlenimle ayrılıyorum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Serdar A.
İleri Excel Kursuİleri Excel eğitimi veren yakın yerlerden tesadüfen seçmiş olduğum Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi'nde, İsmail Hoca gibi bir eğitmen ile karşılaşmak gerçekten çok büyük bir şans oldu. Konusuna tam anlamıyla hakim olmasının yanı sıra, sorduğumuz sorulara verdiği cevaplarla çok iyi bir ileri excel eğitimi aldık. Özellikle anlatacağı konuları, bizim iş hayatımızda kullandığımız alanlarla ilgili olarak ayarlaması çok işimize yaradı. Kendisine tekrardan çok teşekkürler. Çevremde Excel eğitimi almak isteyenleri yönlendireceğim tekrar adres İsmail Hoca'dır.

AYFER SALMAN

İleri Excel KursuKurumunuzun eski bir öğrencisi olarak almak istediğim ileri excel kursu için; eğitmen olarak eski hocamı görmekten mutluluk duyduğumu ayrıca belirtmek isterim. Kursun faydalı olacağına inancımı desteklediği için ayrıca İsmail hocama da saygılar. 2 haftalık eğitim sürecimi hem hocam hem de ortamla birlikte kaliteli bir şekilde tamamladım. Emeği geçen herkese teşekkürler..

NURAY TOPRAK

İleri Excel KursuGüzel bir eğitimdi. İsmail hocamız gayet istekli öğretici bir eğitmen. Eğitimden çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler, Excel eğitimi almak isteyen herkese tavsiye ederim..

Özge ERTAŞ

İleri Excel KursuBilgi Eğitim Merkezinde, ileri Excel kurs hocası İsmail Kesiktaş hocama teşekkür ediyorum. İlgi, alaka ve tamamen mantığını anlama yoluyla ders anlatıyor. Ben çok memnun kaldım. Herkese bu kursu tavsiye ediyorum.
Halil Atılkan
İleri Excel KursuExcel'i belirli bir seviyede kendi ihtiyaçlarımca kullanmaya çalışıyordum. Kimi zaman bazı analizlerim, çalışmalarım günler sürüyordu. İnternette araştırırken Bilgi Eğitim Merkezi İleri Excel Eğitimi'ni gördüm. Aradığımda uygun fiyat ve saatlerini görünce hemen kayıt yaptırdım. İçimde daha önce deneyimleyen arkadaşlarımın başka kurslardan edindiği, internetten duyduğum kötü deneyimlerden gelen korku elbette mevcuttu. İsmail Hocam konu akışıyla en iyi şekilde kavramama yardımcı oldu. Excel'de 12 saatlik hızlandırılmış kurs sayesinde normalde günlerimi alan analizlerimi aslında 1 saate sığdırabileceğimi öğrenmiş oldum. İsmail Hocam sayesinde Excel'i daha iyi kullanıyorum ve kariyerimde hızlıca yükseleceğime inanıyorum.

Mesut ŞENGÜLER

İleri Excel KursuKurumu internetten buldum. Başlarken de aklımda acabalar vardı. Ancak başladıktan sonra doğru bir seçim yaptığımın farkına vardım. Excel'i en kısa ve etkili yoldan öğrenmenin mümkün olduğunu anladım. Profesyonel iş hayatının vazgeçilmezi olan Excel'i gelin ve Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursunda, İsmail Hocadan öğrenin derim..

Fatih ELGÜN

İleri Excel KursuKursa başlarken 2 haftalık sürede ne öğrenebilirim diye düşünüyordum, ama kursta 2 haftada inanın bütün bilgileri öğrendim. İlk derste temel excel formüllerini, 2.derste eğer formüllerinin koşullarını, bidahaki hafta pivot tablosu, makro vs hepsini iyi bir şekilde öğrendim. İleri Excel de artık birçok şeyi yapabiliyorum.İleri Excel hocamız anlatım olarak çok iyi ve açıklayıcı, rahat soru sorma imkanı veriyor çok mantıklı, akıcı bir şekilde anlatıyor. Kurstan çok memnun kaldım. İleri Excel öğrenmek isteyenlere veya kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkese bu kursu öneriyorum.