"Geleceğe atılan doğru bir adım..."
Autocad Kursu

AUTOCAD KURSU

Autocad Kursuna kimler katılabilir?

Autocad Kursu; Makine, İnşaat, Mimar, Harita, Elektrik, Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerleri, İç Mimarlar, Mobilya Tasarımı, Peyzaj Mimarları, Mutfak ve Teknik çizim işi ile uğraşan herkes içindir.

Autocad Kursu size ne kazandırır?

Kursiyerlerimiz autocad kursları 'na katılarak Autocad programını tüm detayları ile öğrenmiş olacaklardır. Bu sayede makine, inşaat, mimarlık, mobilya ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde çizebilir düzeye geleceklerdir. İç mekan, dış mekan, fuar standı gibi 3 Boyutlu Mimari görselleştirme sunumları hazırlamak için ayrıca 3D Max Kursu alabilirsiniz.

Autocad Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER BİLGİ AL
Autocad Kursu 03 Nisan 2017 Haftaiçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 12:00-15:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
Autocad Kursu 23 Mayıs 2017 Haftaiçi Akşam
Salı-Perşembe 18:30-21:30
Bilgi Almak için Tıklayınız
Autocad Kursu 20 Mayıs 2017 Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 12:00-15:00
Bilgi Almak için Tıklayınız
Autocad Kursu 25 Mart 2017 Hafta sonu Akşam
Cumartesi-Pazar 18:00-21:00
Bilgi Almak için Tıklayınız

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda Autocad Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Autocad Kursu Örnek Ders Anlatım Videoları

  • Autocad Merdiven Çizimi
  • Autocad Pencere Görünüş Çizimi
  • Autocad Break Komutu ile Koltuk Çizimi

Autocad Kursu Eğitim İçeriği

Neden Bilgi Eğitim Autocad kursu ?

AutoCAD Eğitimi İçeriği

Arayüz Tanıtımı ve Çizim Komutları

AutoCAD Kursu Modify (Düzenleme) Komutları

Autocad Görüntü ayarları ( Zoom, Pan komutları)

Autocad Dersi'nde Layer ( Katmanlar )  ve Hatch ( Taramalar ) Yazı Oluşturma

Yazı, Ölçülendirme ve Tablo Ekleme
AutoCAD Kursları'nda Blok Oluşturma ve Ekleme Farklı Dosyalar Arasında Nesnelerin Aktarılması
Properties sekmesindeki Nesne Özellikleri ile ilgili Komutlar
Groups sekmesindeki Komutlarla Gruplarla ile ilgili işlemler
Utilities sekmesindeki Ekstra Araçlar
Clipboard Sekmesindeki Komutlar
Autocad Projeleri 'nin Çıktı Alınması ve Farklı Formatlarda Kaydedilmesi
Autocad Kursu 'nda 3D Katı Modelleme Çizim Komutları
AutoCAD Kursu'nda Üç Boyutlu Katı Nesneleri Düzenleme Komutları
AutoCAD Proje Uygulamaları
Autocad Kursu Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Kurumumuzdan eğitim alan Autocad Kursu Öğrencilerinin Yorumları ( 13 )

YORUM EKLEME FORMU

NOT : Eğitimlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için BURAYA TIKLAYINIZ.

Öğrenci Ad Soyad

Cinsiyet
Bay
Bayan

Yorum

Onay Kodu
6a55

İBRAHİM GÖVLER

Autocad KursuBenim öncesinde herhangi bir kurs deneyimim olmamıştı. Autocad kursu ilk deneyimim oluyor, çok önyargılıydım kurslara karşı ama Meltem hoca ve bilgi teknolojileri kursu sayesinde önyargım kalmadı. Sizin sayenizde istediğim herhangi bir kursa önyargım olmadan gidebileceğim bu benim için çok iyi bir şey. Autocad kursuna gelirsek kurs ne olursa olsun öğreten kişinin sevimli ve güler yüzle öğrencilere yaklaşarak ders işlemesi gerekir. Böyle olması hem öğrenci hem de öğretmen açısından iyi olabilir. Üniversiteden Autocad deneyimim vardı ama öğreten kişi sayesinde sevdiğim programdan nefret etmeye başlamıştım ta ki Meltem hocayla tanışana kadar. Birçok öğretmenim oldu ama Meltem hoca gibisini daha önce hiç görmedim. İçindeki tüm saflığı temizliği ve güzelliği yüzüne vurmuş bir insan benim için örnek öğretmen olarak gösterebileceğim sayılı insanlar arasındadır. Bu kursun bitiyor olması Meltem hoca ile bağımızı koparmayacaktır. Bilgi teknolojileri ailesine ve Meltem Hocaya çok teşekkür ederim Autocad konusunda kendimi geliştirmemde büyük etkensiniz. Autocad ve hayat tecrübesiyle bize elinden gelen bildiği her şeyi öğreten ve öğretmeye çalışan hocamıza ve buna vesile olan Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezine minnettarım.

İLKER KURT

Autocad Kursuİnternetten araştırmam sonucu ulaştığım dersanenizin iyi bir tercih olduğunu gördüm. Eğitim sürecinde görüştüğüm dersane dışındaki arkadaşlar tarafından da eğitim olarak iyi bir tercih yaptığımın söylenmesi de bu düşüncelerimi pekiştirdi. Meltem hanımın eğitimi ve öğretim sistemi de benim için güzel, istediğim eğitimi ve beklentilerimi karşılamış oldu. İlgi ve alakanıza için çok çok teşekkürler. Çalışmalarınızda ve eğitim öğretim sisteminizde nice başarılar ve kazançlar dilerim..

DURMUŞ SONER ÜNAL

Autocad KursuKursunuzu internetten bulduk ve çok memnun kaldık. Tüm eş ve dostumuza rahatlıkla tavsiye edeceğim bir yer ve ayrıca bahsetmeden geçemeyeceğim şey Meltem hocadır. İşini seven ve her detayına kadar öğretmek isteyen telefonda bile bizlerin sorularını sıkılmadan cevaplayan ilgilenen bir öğretici. Bizlerin şanslı olduğu kesin ama bence en büyük şans işletme sahibinin. Her şey için teşekkür ederim. Artık kendi işimi Autocad de yapabiliyorum. Emeği geçen Meltem hocaya sonsuz teşekkürler..
ALİHAN İNCİ
Autocad KursuBilgi Teknolojileri kursunda aldığım eğitimin güncel hayatıma hem de okul hayatımda büyük katkısı oldu. Özellikle sınıf mevcudunun azlığı Hakkı hocanın bize karşı ilgi ve alakası ve kurs çalışanlarının güler yüzü kursu sevmem ve ders performansı açısından büyük katkı sağladı. Tüm kurs çalışanlarına ve Hakkı hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

SERAP ARSLAN

Autocad KursuKurumunuzun değerli hocası Hakkı Çetin’den almış olduğum 3dmax eğitiminden son derece memnun kaldım. Hocamızın gerek eğitim bilgi gerekse bize karşı göstermiş olduğu ilgi ve alaka tek kelime ile mükemmeldi. Kurumunuzdan daha önce almış olduğum Autocad kursunu referans alarak Max için tekrar gelmeye karar verdim ve oldukça da memnun ayrılıyorum. Tekrar başka bir ders almaya ihtiyaç hissedersem kesinlikle tercihim Hakkı hoca olacaktır. Ayrıca diğer çalışan personelinizin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

RABİA ALTUNTAŞ

Autocad KursuBilgi eğitimden, çalışanlarından, kurs öğretmenimizden hepsinden çok memnun kaldım. İlk başlarda öğrenme konusunda biraz tedirgindim. Ama zamanla bu kaygılarım da gitti. Autocad programını öğrenebilmemiz için kurs hocamız elinden geleni yaptı sağolsun. Gelemediğimiz günler için bile özel ders verdi. Sorumluluk sahibi Meltem hocama ve bütün çalışanlara teşekkür ediyorum. Bu kursun bana çok yararı oldu herkese tavsiye ediyorum. Sevgilerle..

MEHMET İLHAN

Autocad KursuTesadüf eseri internet ortamında Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumuna rast geldiğimde başta biraz tedirginlik yaşadım faydasını göremem diye. Fakat kurs kaydımı yaptırdıktan sonra kısa bir zaman diliminde beklemediğim bir hızla autocad programını kavramaya başladım. Halbuki başlamadan önce Autocad kursuna o kadar önyargılıydım ki. Başladıktan kısa bir süre içinde Meltem hocamızın yakından ilgilenmesi çabucak öğrenmemize neden oldu. Autocad kursu sonunda gerçekten faydasını gördüm. Ayrıca Meltem hocaya çok çok teşekkür ediyorum
EDANUR KURNAZ
Autocad KursuKurstan çok memnunum yapamadığım ne varsa Hakkı hoca sayesinde öğrendim çok iyi bir eğitmen ona çok minnettarım Saadet ablayı da çok seviyorum buradaki herkes birbirinden iyi kısacası çok memnunum..

SÜLEYMAN GÜNEY

Autocad KursuBenim Autocad programına olan ilgim yaptığım meslekten ötürü gelişti. Daha önce sürekli böyle bir kursa gitmem gerektiğini düşünüyordum. Bilgi Eğitim Bilgi Teknolojileri kursuyla tanışmam kuzenimin daha önce burada kurs görmüş olup ve çok memnun kalması beni cezbetti. Kendisi Meltem hocamızın sınıfında ders görmüştü ve hocamızdan bahsetti konuştuk ettik neyse.. ve karar vermiştim Autocad kursuna başlayacaktım ve bu kesinlikle Bilgi Eğitim ve Meltem Hocanın sınıfı olacaktı. Daha sonra geldim burada çok iyi güleryüzlü insanların olduğunu gördüm. Kayıt olduktan sonra ilk derse başlayacaktım ve heyecanda vardı. İlk defa böyle bir kurs öğrenebilecek miyim tereddüdü varken. Derse başladık her şey çok iyiydi. Hocamızın bu kadar enerjili bu kadar anlaşılabilir şekilde anlatımı olsun ilgilenmesi olsun tahmin etmemiştim. Dersi o kadar çok sevdim ki Sevgililer gününde bile kursa gitmeyi tercih ettim siz düşünün. Uzun lafın kısası kursumdan ve burdaki hocam ve arkadaşlarımdan çok memnun kaldım

Doğan SAVAŞ

Autocad Kursu2015-2016 yaz döneminde Bilgi Teknolojileri eğitim Merkezinden Autocad dersi aldım. Kursa başlarken hiçbir bilgiye sahip değildim. Hocamız Hakkı Çetinin anlatımıyla şuan kendi projelerimi çizebiliyor, 3D modelleme yapabiliyorum. Ayrıca çalışanların güleryüzü ve samimi davranışları insanın kendi evindeymiş gibi hissetmesini sağlıyor. Aklında Autocad öğrenme düşüncesi olan herkes hiç düşünmeden buraya gelip kayıt yaptırmalı..

Aleyna Beste BEŞEVLİ

Autocad KursuAlmış olduğumuz autocad kursunda,programın komutlarını ayrıntılı ve tek tek inceleyerek programı güzel bir biçimde öğrenerek bitirdik.Ayrıca ders saatlerinin ayarlanması ve süreside bu öğrenme sürecinde bizlere rahatlık verdi,sıkılmadan günleri devirdik.Ve de Hakkı hocanın ilgili ve eğlenceli ders anlatımlarıyla kursun nasıl geçtiğini hiç anlamadım.Son olarakta çalışanların güleryüz ve samimiyetinide çok beğendim..
CANER CEMAL İZLİER
Autocad Kursu2016-2017 Autocad programına başladım. Öncelikle kurs için çok araştırma yaptım. Araştırmalar sonucunda Bilgi Eğitim Autocad Kursuna kayıt oldum. Tavsiyelerin ve önerilerin çok yerinde olduğunu dersler sırasında fark ettim. Almış olduğum kurstan öncelikle Meltem hocama teşekkür ederim. An itibariye kursu almış bir öğrenci olarak etrafımdaki yakın arkadaşlarıma önerim olacaktır.
Not: Hocamızın vermiş olduğu çizimleri çizin ilerledikçe farkı anlayacaksınız.

Nazım CANSEVER

Autocad KursuAutocad eğitiminde yaklaşık 1990 yılından beri aktif olarak işin içindeyim. Bu kurs döneminde 40 günlük süre içinde Hakkı hocanın bilgileri ile birkaç basamak daha yukarı çıktım. Demek ki öğrenmenin sonu ve de yaşı yokmuş. Kendisine ve kurumuna şahsım adına saygılarımı arz ederim.