• 0 (212) 291 72 02
  • 0 (554) 341 17 35
 
Muhasebe Kursu

BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSU

Bilgisayarlı Muhasebe Kursuna kimler katılabilir?

Muhasebe Kursu, Eta Kursu Logo Kursu; Bir meslek sahibi olmak isteyenler, muhasebe eğitimini almış-almamış, kendini muhasebe alanında geliştirmek isteyen herkes içindir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu size ne kazandırır?

Kursiyerlerimiz Bilgisayarlı Muhasebe Kursu 'nu alarak Eta ve Logo programları ile işletmelerin finansal açıdan şu anki durumlarının tespit edilmesi ve gelecekteki faaliyetlerinin planlanması için gereken bilgi ve raporların hazırlanmasını yapabileceklerdir. Maliyet, pazarlama, satış gibi temel departmanlara gerekli bilgi akışını sağlayabilir duruma geleceklerdir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER KAYIT OL
Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi 10 Ekim 2016 Haftaiçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 15:00-18:00
Kayıt ol
Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi 03 Eylül 2016 Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 15:00-18:00
Kayıt ol
Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi 15 Ekim 2016 Hafta sonu Sabah
Cumartesi-Pazar 09:00-12:00
Kayıt ol
Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi 27 Eylül 2016 Haftaiçi Akşam
Salı-Perşembe 18:30-21:30
Kayıt ol
Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi 26 Eylül 2016 Haftaiçi Sabah
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 09:00-12:00
Kayıt ol

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitim İçeriği

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eta V.8 SQL Kursu Logo Go Plus kursu içerisinde Temel Muhasebe Bilgileri, Eta V.8 SQL ve Logo Go Plus programlarını öğrenip, Muhasebe Büroları veya Şirketlerin Muhasebe departmanlarında çalışabilirsiniz. 

Bilgisayarlı Muhasebe Kursları - MUHASEBE VE İŞLETME TEORİK BİLGİSİ Eğitimi

- Muhasebe ve Muhasebe Mesleği ile ilgili temel bilgiler 
- Muhasebe Kursu Şirket ve şirket Yapıları 
Muhasebe Kursu Muhasebe Genel Tanımlar 
- Muhasebe Eğitimi Fatura 
- İrsaliye 
- Çek-Senet 
- Tahsilat Makbuzu 
Muhasebe Kursu Tediye Makbuzu 
- Gider Pusulası 
Muhasebe Kursları Serbest Meslek Makbuzu
- Muhasebe Kursu KDV Beyannamesi doldurulması 
- Muhtasar Beyannamesi doldurulması 
Ön Muhasebe Dersleri Tek Düzen Hesap Planı ve işleyişi 
 

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu - ETA V.8 SQL Ticari Paket Program Eğitimi

- Eta Programı Genel şirket işlemleri, 
Eta Kursu Genel amaçlı tuşlar, 

- Eta Programı Muhasebe, Servis işlemleri, 
Eta Kursu Fiş girişleri, 
- Eta Programı Raporların incelenmesi, 

- Stok, Servis işlemleri, 
- Eta Programı Stok kartları açılması, 
Eta V8 SQL Kursu Stok fişi doldurulması, 
- Eta V8 SQL Programı Raporların incelenmesi, 

- Cari, Servis işlemleri, 
- Eta Programı Cari kartı açılması, 
- Cari hesap fişleri doldurulması, 
- Eta V8 SQL Programı Raporların incelenmesi, 

- Eta İrsaliye, Servis işlemleri, 
- Eta V8 SQL Programı İrsaliye kesilmesi, 
Eta SQL Kursu Raporların incelenmesi, 

- Fatura, Servis işlemleri,
- Eta Programı Fatura kesilmesi, 
Eta SQL Kursu Raporların incelenmesi, 

- Çek-Senet, Servis işlemleri, 
- Eta V8 SQL Programı Müşteri Çek-Senet işlemleri, 
- Firma Çek-Senet işlemleri, 
- Raporların incelenmesi 

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu - LOGO LKS GO Plus Ticari Paket Program Eğitimi

- Logo Go Plus Programı Sistem işletmeni Modülü, 
- Logo Go Plus Programı Firma açılması, 
- Çalışma bilgilerinin oluşturulması, 

Logo LKS Go Kursu Muhasebe, Fişlerin doldurulması, 
- Raporların incelenmesi, 

- Logo Go Plus Programı Stok, Stok tanımlarının yapılması, 
- Fişlerin doldurulması, 
- Raporların incelenmesi, 

- Go Plus Cari, Cari hesap tanımlarının yapılması, 
Logo LKS Go Kursu Fişlerin doldurulması,
- Raporların incelenmesi, 
- Logo Go Plus Programı Fatura, Fatura kesilmesi, 
- Raporların incelenmesi, 

- Logo Go Plus Programı Çek-Senet, 
Logo Go Kursu Müşteri Çek-Senet işlemleri, 
- Logo Go Plus Programı Firma Çek-Senet işlemleri, 
Logo Go Kursu Raporların incelenmesi 

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Sonunda Alınabilecek Sertifikalar

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları ( 11 )

YORUM EKLEME FORMU

Öğrenci Ad Soyad

Cinsiyet
Bay
Bayan

Yorum

Onay Kodu
9cc3

Haluk GÜL

Bilgisayarlı Muhasebe KursuAmacım az olan Muhasebe bilgimi kursa gelerek tazelemek ve program öğrenmekti.Şu an hem bilgilerimi tazelemiş hem de iki program öğrenmiş oldum. Bunda emeği olan Emine hocamıza teşekkür ederim. İnternet sayfanızın çok bilgilendirici olduğunu belirtmek isterim programlar hakkında bilgileri rahatça bulabildiğim bir sayfa. Kurum çalışanlarının güler yüzlü olmasına da ayrıca teşekkür ederim.

Melike ARSLAN

Bilgisayarlı Muhasebe KursuMuhasebe Kursuna İlk geldiğimde muhasebe bilgim çok azdı. Her şey ezberdi. Şuanda mantığını anladım. Bilgisayarlı Muhasebe kursu bana Muhasebe mantığını öğretti. Tabi ki Bilal beyin örnekleri ile anlatınca daha da verimli oldu. Bilgiegitim Bilgi Teknolojileri Kursunu herkeze tavsiye ederim. Genel Muhasebe kursuna da gelmeyi düşünüyorum.

Hanım Topbaş

Bilgisayarlı Muhasebe KursuKursa başlamadan önce bu iş ile ilgili hiçbir bilgim yoktu. Karar verdim ve Muhasebe kursu aldım.Benim için çok da iyi oldu. İyi ki gelmişim. Şu an yeni bir işe hazırım. Kursta aldığım bilgiler çok iyi. Kendimi geliştirdim. Artık bende yeni bir işe başlayacağım. Kursta bize dersleri çok iyi derecede anlatan hocama teşekkür ederim.
Yadigar TURGUT
Bilgisayarlı Muhasebe KursuBilgisayarlı Muhasebe kursuna katıldım.Eta programını öğrenmek istiyordum.Amacıma ulaştım.Dersin akışı çok güzeldi Hoca güzel kolay anlaşılır bi şekilde anlattı.Uygulamalı ders işlediğimiz için gayet iyi anladım.Ders güzel işlendiği için dersi hiç sıkılmadan dinledim.Gelmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Berkay TERZİ

Bilgisayarlı Muhasebe KursuÖncelikle bu eğitim kursunun açılmasında yardımcı olan ve yürütülmesinde görevli olan insanları tebrik ediyor ve en içten dileklerimle sevgilerimi iletiyorum.Çok başarılı bir eğitim kursu hocaları ile olsun herşey mükemmel yalnız bilgisayarlara biraz özen gösterilmeli.Bunun dışında ortamı olsun sohbeti olsun herşey güzel.Bu kurs sayesinde Bilgisayarlı Muhasebeyi gayet iyi şekilde öğrendim.Nice öğrenciler yetiştirmeye.

Yıldız ŞEKER

Bilgisayarlı Muhasebe KursuMuhasebe ile ilgili bilgilerimi tekrar pekiştirmek mevcut ön muhasebe programlarını, Eta V8 SQL ve Logo Go Plus programlarını öğrenmek için bu kursu internetten araştırıp buldum.Muhasebe kapsamlı bir dal olduğu için kısa sürede programların ana hatlarını öğrenmek yeterli geldi.Kurs hocamızın derse giriş ve çıkışlardaki zamanlamasıda hoşuma gitti.Umarım buradan aldığım bilgiler iş hayatında da bana yardımcı olur.

Selin ÇALIŞKAN

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu18.05.2015 tarihinde Muhasebe kursuna başladım. Aldığım muhasebe eğitim olanakları gayet iyiydi. İş hayatıma çok şey kattığını düşünüyorum. Hocamızın bize sağladığı kaliteli eğitim sayesinde bilgilerimi pekiştirdim. İyi ki katılmışım dediğim eğitimlerden biri arasında artık muhasebe kursu da eklendi.
Özge ŞEKERCİ
Bilgisayarlı Muhasebe KursuKurumu internetten buldum. Başlarken de aklımda Acabalar vardı. Ama başladıktan sonra doğru bir seçim yaptığımın farkına vardım. Muhasebeyi anlayabileceğimi düşünmemiştim. Çok memnun kaldım. Başkalarına da tavsiye ederim.

İrem GÜREL

Bilgisayarlı Muhasebe KursuÖn Muhasebe Kursuna başlamadan önce, bu kursun beklentilerimi karşılayıp karşılayamayacağı konusunda endişelerim vardı. Ama dersin ilk gününden itibaren bu endişem tamamen bitti. Bilal hocanın bu kadar iyi, anlayışlı, bilgili ve aynı zamanda bizlere bilgileri aktarmadaki başarısı, bu kursu benim için maksimum derecede verimli hale getirdi. Ben daha önce hiç muhasebe dersi almamış olmama rağmen, o kadar güzel ve de örneklerle akılda kalıcı şekilde ders işledik ki, genel muhasebe bilgim bile oldu. Zaten bilgisayarlı muhasebe kısmı aşırı verimli geçti. Kursun başarısı bence Bilal hocanın bilgisi ve eğitmenliğindeki başarısıyla her geçen gün daha da bilinir hale gelecek. Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursunu bu sebepten başka arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Her şey için çok teşekkürler.

Yılmaz DİNÇ

Bilgisayarlı Muhasebe KursuÜlkemizde eğitimin yetersizliği sebebiyle üniversite sınavlarına hazırlanmak veya daha başarılı şeyler yapmak için böyle yerlere gerçekten ihtiyaç var. Dolayısı ile tesadüfen bulduğum eğitim yerinizde bulunmaktan memnunum. Hocalarımızın da elinden gelen gayretin fazlasını göstermesi ayrıca bir memnuniyettir. Muhasebe kursu sayesinde sizlerin bizlere bilgi olarak çok şey kattığınıza inanıyorum. Saygılar.

Semra SOLMAZ

Bilgisayarlı Muhasebe KursuBenim Muhasebe Kursuna gelmemdeki amacım; Muhasebe bilgilerimin Eta ve Logo paket programlarının üzerinde daha da ileri seviyeye taşımaktı. Başlangıçta ön muhasebe olarak başladığımız kursta bir baktık ki, muhasebe üzerine baya bi deneyimimiz oldu. Bu da hocamız Bilal Bey sayesinde oldu.Genel muhasebe ve Ön Muhasebede bir hayli yol katettik. Bilgi Eğitim Muhasebe kursu tüm beklentilerimi karşıladı. Şimdi de ikinci bir kurs olarak İleri Excel kursuna gelmeyi düşünüyorum. Başta hocamız Bilal Beye tüm emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Sonra siz Bilgisayar Kursunun tüm çalışanlarına davranışlarınızdan ve eğitiminizden dolayı teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitim Etiketleri